Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Zverkan

Fiat Mare SW... My Sexy Wagon

Recommended Posts

Evo ovako, Marea je 2001 godiste, oprama HLX, 1.9 JTD, 81kw ili 110ks, poseduje fabricki alarm sa centralnom, multifunkionalni volan, cd player, siber, klimu, Webasto grejanje, i jos kojekakve sitnice, evo koja slika auta pa vi procenite jel valja cemu :)

DSC04450.jpg DSC04451.jpg DSC04452.jpg

DSC04453.jpg DSC04454.jpg DSC04455.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da, oprama je sjajna, ja sam se odusevio kad sam video :)

Imam sve poklopce, tacnije jedan je falio kad sam je uzeo, imala je 3 komada, od ta 3 1 se klimao pa je skinut, i sad su nabavljena druga 2, ali nisam ih stigao montirati :)

A auto je presao po satu 153351km, sto je nemoguce, presao je vise, po recima prijatelja sto je uvezao na satu je bilo 187000km u nemackoj pa je dignuto na 263000km za carinu, e sad sta je prava kilometraza to niko ne zna... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

17-ke :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ekstra su,kaci slike cim montiras.

p.s. svi karavani postadose sexy karavani,opasni ste hahaah :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, to su 17-ice, mislim da ce ok da izgleda, evo ustvari kako ce biti konacan izgleda auta :)

421660_294415230607448_100001169197354_719469_21.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god, te felne najbolje stoje na Marei... :unworthy::unworthy: :unworthy:

Meni se sviđaju, jako....ali ne sviđa mi se izbor pneumatika u prečniku 17" - cena.

Nego, koju dimenziju guma stavljaš na felne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoje po meni vrhunski, nista vise joj ne treba :)

A sto se tice guma jos nisam odlucio sta ce ici, 205-40-17 imam 2 komada, a 2 sam dobio na felnama 215-45-17, moram sutra staviti te 2 felne sa gumama pozadi, da vidim sta se desava da li ce moci ta dimenzija, ili ce morati ici neka druga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nađi Tyre size kalkulator pneumatika pa ćeš videti - odstupanje ne sme biti veće ni manje osd 3 %!!!

Al da će izgledati, izgledaće vrhunski!!!! :smoke:

Edited by Maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas sam uhvatio malo lufta od posla, pa sam cisto nabacio felne da vidim kako to sve izgleda, sto se tice velicine, nigde ne kaci i napred ni nazad, sve je idealno, jedino sto ce ici malo nizi profil gume i to je to, evo onako jedna slika neobavezno... :)

26042012270.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostani pri dimenziji od 2015/45/17 - to je idealna dimenzija za Mareu, a nov pneumatik Dunlop Sport maxx je već od 130 e (ako uzmeš u obzir da je 195/55/15 Dunlop Sportfasresponse oko 100 e). :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ici ce gume 215-40-17 vec sam ih pronasao, samo da se ofarbaju felne i onda montiranje guma, sto se tice stakala, bice zaramnjena u najblazu varijantu, a pragovi i dodji delovi branika ce biti ofarbami u boju kola, to je to sto se tice spoljnog izgleda auta, eventualno, malo spustiti, ali cisto sumnjam da ce doci do toga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno vise mi se svidjaju felne u originalnoj boji kao na onoj marei sto si stavio sliku.Ova tvoja mi sad izgleda cudno,kao na losim steroidima.Mozda da se ofarba donji crni deo prednjeg i zadnjeg branika u boju u kojoj je ceo branik i da se ture pragovi pa ce valjda lepse da izgleda.Nemoj da se ljutis ali to je samo moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ljutnje, auto ce biti uradjen kao taj sa slike, donji delovi branika i pragovi se farbaju u boju kola, a felne u fabricku boju, nista necu da odstupa od fabrickog izgleda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne osmirglane i spremen za farbanje, odnete kod drugara da ih oduva posto ja nemam vremena trenutno zbog posla evo jedna slika :)

13052012022.jpg

I da u potrazi sam za gumama 2 sam nabavio jos 2 mi trebaju, dimenzije 205/40/17 ili 215/40/17 ako neko zna gde ima neka javi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...