Jump to content
FAS Goran
paja.

Naš mali Bus Multipla

Recommended Posts

Pa da predstavim svoj auto...

Ova je moja (dok je bila u Italiji)

ba84e652d438_640x480.jpg d7594833ba03_640x480.jpg

fiat_multipla_2002_704_3.jpg fiat_multipla_2002_704_6.jpg

Ova slika je sa Net-a

Na slici je fiat multipla iz 2002 god. sa elx nivoom opreme i dizel agregatom od 1900ccm 85kw.

Upoznali smo se jednog vrelog junskog dana 2011 god. to je bila ljubav na prvi pogled... ma da. Da se ne lazemo da mi je neko pre par godina rekao da cu voziti ovo "vozilo" SLATKO BIH SE NASMEJAO, ali cudan splet okolnosti je doveo do toga da postanem ponosni vlasnik Multiple. Nisam se pokajao ni jednog trenutka, kao porodican covek sa dvoje male dece nisam mogao napraviti bolji izbor.

Kako koji dan prolazi sve mi se vise dopada. Za ovo kratko vreme koliko je u mom vlasnistvu presao sam 9000km. Porodicno smo putovali na odmor i bio sam na kampovanju radi pecanja, e tu je multipla pokazala sve svoje dobre strane: komfor (pre svega u putnickom delu) solidan gepek, preglednost, lakocu upravljanja... da ne preteram. Auto sam kupio na preporuku od prijatelja koji ima plac za prodaju polovnih kola iz uvoza (sada bi ga ja reklamirao iz razloga sto uvozi odlicna kola,) ali necu zato sto sam nov na forumu i ne znam kakva su pravila.

Trazio sam neki porodicni auto sa 1,9jtd motorom, tipa: stilo, alfa, lybra... kad ono bum multipla.

Auto je u izuzetnom stanju spolja, unutrasnjost je diskutabilna, ne bas ocuvani plasticni delovi, sto se tice tehnicke strane svaki prekidac je na svom mestu i sve je potpuno ispravno. Od ulaganja ( osim registracije )sam imao: mali servis, gume, viljuske, termostat, muzika. Zaboravih da napisem da je km na dan kupovine 150300 provereno, radjen veliki servis na 133000km tako da sam tu ustedeo prilicno. Za sada toliko, pozdrav za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na kupovini dobro da te sluzi :thumbsup: .Jel sa tri sedista napred ili je frizider umesto 1 sedista?

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha,lepa boja :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na kupovini dobro da te sluzi :thumbsup: .Jel sa tri sedista napred ili je frizider umesto 1 sedista?

Nije verzija sa friziderom, registrovan za 6 zato mu tepam mali bus. :thumbup:

Hvala na lepim zeljama.

I love it. Srecno i dobrodosao! :thumbup:

Hvala, :) bolje vas nasao.

ha,lepa boja :thumbup:

Boja je kao i sam auto cudna, jednima je :rofl: drugima je :thumbup: Meni je bitno da je metalik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koleza auto ti je vrh,boja je super.a dobra ti i pecaljka kod soferke(za ozbiljan ribolov).sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Multipla spolja izgleda fenomenalno, Ali zato mi je enterijer kao da je neko ubacio sve potrebne delove i zaboravio da ih rasporedi...Ali da ne budem pogresno protumacen, radio bih ja to vozio....odlican 5 :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko šta pričao za Multiplu, ružna je i tome slično, isto sam i ja to mislio do skoro, ali sam promenio mišljenje kada sam seo u nju.. Unutra je prostran, ima mesta koliko hoćeš, nema da fali... Da imam potrebu za velikim autom, to bi definitivno bila Multipla! U zdravlju da se navozaš sa njom :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...