Jump to content
FAS Euroauto Goran Vlada
nikola.krcmar

Fiat Nuova Bravo - mape za navigaciju (update)

Recommended Posts

On 11/27/2018 at 12:27 PM, Sava said:

100€ sa njegovom SD karticom
90€ sa vasom SD karticom

Mape su iz 2017te godine.

Pozdrav svima,

Cena je niza za članove sa foruma 60€, ne radi se slanje kartice jer licenca mora da bude uparena sa vasom navigavijom.

8 hours ago, fiat-panta said:

Cena je niza za članove sa foruma 60€, ne radi se slanje kartice jer licenca mora da bude uparena sa vasom navigavijom.

Bilo bi dobro da se otvori posebna, komercijalna tema na Forumu o ovome. Ne plaćaš ništa.

Pošalješ tekst (šta bi želeo da piše u prvom postu/odgovoru te teme) na E-mail adresu info@fiat-lancia.org.rs. To se iskopira u tu temu, napiše se ljudima da kao članovi foruma imaju popust, i to je to.

Posle toga ti sam direktno pišeš (odgovaraš na pitanja ljudi i sl.) kao i na svakoj drugoj temi...samo taj prvi post kojim se otvara tema postavlja Administracija Foruma.

Ma prica je malo konfuzna, krenuli smo od toga da se uzme novija kartica i odradis na svoju SAMO copy-paste i voila to je to, ja sam rekao da to NE MEZE, i stojim iza toga.

Uostalom imaju stranice i stranice ispisane o tome da taj nacin ovde - ne pali. Plus Sava je nosio noviju karticu (mislim 2015.) coveku koji se bavi tim stvarima i rekao je da nema sanse. Mora da postoji aktivacija, registracija itd

Onda dalje u prici ipak imamo Ebay i aktivaciju, sto je ok, ali ja samo kazem da sam nepoverljiv prema tom nacinu aktivacije i da bih pre odneo (kola) nekome da mi na licu mesta odradi ako vec zna, platim ako je sve kako treba i to je to...

Edited by Milutinac

Ima li neko instaliranu verziju softvera 1.19.1 za ovaj uređaj? Ako ima, vredi li instalirati ?  Malo sam se odvikao od istalacije sa cd-a ,pa ne znam vredi li rizikovati.:huh:

Evo i link sa softverom i  uputstvom, ako neko hoće da proba.

1.19.1

Ja sam kod sebe instalirao update, jedina razlika je sto mi je proradio Radio Text koji se ubagovao i nije radio, i opcija za memorisanje stanica se malo promenila, dakle nista bitno..

Dobar je update jedino ako se nesto ubaguje kao kod mene pa se samim tim “flešuje” sistem i krene iznova.

Uradio i ja. Ni kod mene nije radio RDS. Kad si pomenuo, tek onda sam primetio. Traje oko 15 min sve. Jedino što je na kraju tražio kod za mape, sreća da sam slikao ranije.

Molba da se u ovom topicu drzimo naslova i teme - a to je FABRICKA navigacija za Nuova Bravo (ConnectNav, InstantNav) i update mapa za nju.

Iz tog razloga, prica oko mapa za aftermarket navigacije prebacena je u odgovarajucu temu: 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/38563-aftermarket-navigacije/&do=findComment&comment=1531077

Ako nekoga zanima ugradnja tipske aftermarket multimedije u Nuova Bravo/Deltu, takodje i za to postoji tema:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/76283-nuova-bravo-nuova-delta-ugradnja-2din-aftermarket-navigacijemultimedije/