Jump to content
FAS Goran
nikola.krcmar

Fiat Nuova Bravo - mape za navigaciju (update)

Recommended Posts

Just now, Milutinac said:

Pa postavi ovde. Sve nas to interesuje

Ne znam da li smem zbog reklamiranja ali vam mogu dati broj telefona zvrcente decka pa se raspitate sve sto hocete. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ko se javlja da zove pa nas ostale da prosvetli :D

 

Posto sam sa svojom karticom stiglom sa fca sajta prolazio celu registraciju, kodove, skeniranja, davanja krvi na analizu i sta sve ne kako bi kartica i proradila - prosto ne mogu da verujem sa je neko uspeo da napravi -crack- ali ajd, ostavimo mogucnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije crack, mi smo imali lanciju deltu 2010 na kojoj je trazen kod da mi navigacija funkcionisala. Obili smo ceo internet i nista na kraju nasli decka odradio i evo navigacija radi poslednje mape fabricke znaci nikakva budzevina mapa od igo i te fore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno se raspisi, dozvoljeno je sve sto ne prelazi u otvoreno reklamiranje ;) .

Koji grad je u pitanju, cena za uparivanje navi sa BC, cena za mape, procedura...

Ako zelis dodaj malo vise detalja u forumaskom duhu, sigurno ce ljudima znaciti informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajde ko se javlja da zove pa nas ostale da prosvetli
 
Posto sam sa svojom karticom stiglom sa fca sajta prolazio celu registraciju, kodove, skeniranja, davanja krvi na analizu i sta sve ne kako bi kartica i proradila - prosto ne mogu da verujem sa je neko uspeo da napravi -crack- ali ajd, ostavimo mogucnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

iGO je "budzevina", ali ovo sto taj neko radi je fabrika :lol:

napisi druze sta radi, koliko vremenski treba da se radi, cena...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, cika_kole said:

iGO je "budzevina", ali ovo sto taj neko radi je fabrika :lol:

napisi druze sta radi, koliko vremenski treba da se radi, cena...

Nisam rekao da je IGO budzevina vec da ne budzi u fabricku multimediju igo. Meni je zavrsio za pola sata i isto mi radi kao da sam platio aktivaciju iste. Sto se tice cene pozovite broj i reci ce vam verovatno nije isto za svaki auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, 90knele90 said:

Nije crack, mi smo imali lanciju deltu 2010 na kojoj je trazen kod da mi navigacija funkcionisala. Obili smo ceo internet i nista na kraju nasli decka odradio i evo navigacija radi poslednje mape fabricke znaci nikakva budzevina mapa od igo i te fore

 

 

znaci da citiramo: znaci nikakva budzevina mapa od igo i te fore.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, cika_kole said:

 

 

znaci da citiramo: znaci nikakva budzevina mapa od igo i te fore.
 

Ja pisem srpski druze ako treba prevod na neki jezik reci. Broj imate gore pozovte decka ako hocete da vam radi ako ne onda nista. Ja sam podelio svoje iskustvo i zadovoljan sam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba, Na Srpski. Jer ovako kako si napisao ispada da je iGO i ostale aplikacije, navigacije i mape "budzevina".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi naucite da citate sve postove jasno sam napisao da NIJE nikakva prerada i budzevina nekih aplikacija u fabricku multimediju. Jos jednom ponavljam Lancia Delta 2010 imala multimediju sa navigacijom za koju je bilo potrebno platiti da bi se dobio kod. Otisli kod decka zavrsio za pola sata i radi kao da su je fabricki aktivirali. Mape azurirane sve radi KAO FABRICKI da je aktivirana. Ne cupa se medija napolje ne rastavlja se auto ne juri se OBD dzek nista. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

100€ sa njegovom SD karticom
90€ sa vasom SD karticom

Mape su iz 2017te godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, Sava said:

100€ sa njegovom SD karticom
90€ sa vasom SD karticom

Ovo je cena samo za mape?

Posto vidim da kolega pominje da su mu i uparili InstantNav sa BC (ako sam dobro razumeo). Ako je i to uradjeno bez skidanja navigacije, znaci da je verovatno provaljena neka verzija firmware koja ne trazi kod. Isto kao sto smo imali slucaj sa cuvenom verzijom 9.8 za ConnectNav+ na Stilu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Nije u pitanju budževina niti android verzija.

Mape su fabričke za 2017 godinu na SD kartici, licenca za aktivaciju mapa se proračunava i vezuje prema serial number vaše navigacije.

 

Za dodatne informacije možete me kontaktirati u PP.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno je samo kopirati sadrzaj mapa sa sajta na sd karticu, licenca ostaje ista a za mape se uradi update. Ko zeli moze da podeli sa nekim pa da se kupe mape, 
dalje samo ide kopiranje po kartici. Ako neko pak zeli na tome da zaradi onda mislim da je 2000din ok cena za kopiranje mapa na druge kartice.
Klepanje po usima nikad nisam voleo to kazem kao projekt manager i developer, uvek regularno platim ovako ili onako.

Edited by nicke85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo sto si podelio sa nama svoje misljenje ali - "gresis...ovaj...gresis silno sinko"...

Ne ide to bas tako. Na ovoj navigaciji ni blizu tako..kilometrima daleko cak

Share this post


Link to post
Share on other sites

*HGS Ne gresim, vrlo dobro znam sta pricam.
Ako neko zeli preko ebaya cene idu do oko 40eur al se prodaju brzo. Kucajte u pretragu '2017-t1000-25170' to su te mape koje ljudi prodaju za mnogo manje para nego nasi 'prodavci' u Srbiji,
Potrebno je samo posle kupovine da se posalje serijski broj navigacije, dobije se download link. Ne treba se nigde ici kolima, sami mozete kod kuce sve.
Evo link jedan ako nekome odgovara za 59eur bez SD card
https://www.ebay.it/itm/Alfa-Chrysler-Fiat-Lancia-RadioNav-InstantNav-Europa-2017-T1000-25170/223214378021
sa SD card za 69e
https://www.ebay.it/itm/Alfa-Chrysler-Fiat-Lancia-RadioNav-InstantNav-SD-Karte-2017-T1000-25170/223270628259
Al predpostavimo da ce nasi u Srbiji da daju za jos upola povoljnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bi radio to, ako mozes da nadjes karticu od nekoga ko ima recimo bar 2014. mape u svojim kolima...i ako je tako jednostavno, kako kazes, samo odradis copy - paste?
Probano - NE MEZE! Ne radi, nece, ne moze tako, ne funkcionise...

 

Drugo ovo preko ebay-a da ti nekome uplatis pare, pa da saljes kod, pa cekas download link, pa link ne radi ili nesto zapne - hvala ne...ne uliva poverenje

 

Ovo gore, ako je covek uspeo da odradi, svaka cast, i to je nesto drugo, odes das pare, on odradi, na licinom mestu se proveri da li radi...ok radi...hvala dovidjenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada sam kupio gomilu programa preko ebay-a nikad nisam imao niakav problem, racunajuci 15god unazad cirka,
cak je politika 'money back' vraca se novac ako je pokusana prevara.
Dok recimo u Srbiji svako bi svako zajebao, jos cim su pare u pitanju tu nema pogovora.
Evo recimo link kako se otkljucava NAVTEQ kartica
https://www.techwalla.com/articles/how-to-unlock-a-navteq-sd-card
Ako si kopirao podatke samo fajlove od mapa je dovoljno kopirati i radi.
Takodje ako se nastavi ovaj trend valjalo bi poceti sa naplacivanjem po 2000din za ucitavanjem Q42015 mapa u RADIONAV uredjaje
Cini se da bi bilo isplativo. Ne vozi se samo u Srbiji Blue&Me :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...