Welcome to Fiat-Lancia Club Serbia Forum

fb nalog 02.jpg

Za pisanje u bilo kojoj temi na Forumu neophodno je da se ulogujete. Ili tako što napravite svoj korisnički nalog na Forumu (klik na Sign Up i popunite polja), ili još lakše tako što se povežete sa Vašim Facebook nalogom.

Opet klik na ''Sign Up'', onda izaberite ''Sign In with Facebook'', izaberite da li želite na Forumu da koristite ime sa Facebook-a ili želite neko drugo ime, i to je to. Sve ovo klikćete samo prvi put, svaki sledeći put Forum je to automatski upamtio.

Povezivanjem na Forum dobijate mogućnost da učestvujete u diskusijama, postavljate slike, video klipove, dobijate notifikacije kroz Browser (da, isto kao na FB-u :) ), šaljete/primate privatne poruke, ''tagujete'' druge ljude kako bi odmah videli Vaš upis... Kao da ste postali deo jedne veeeeelike FB grupe sa trenutno preko 15.000 ljudi sa kojima razmenjujete stavove. :) 

Sign in to follow this  
Followers 0
Monsterowsky

Fiat Brava 1.6 - pinjoni sa drugih modela

Imam problem, kupio sam polovnu Bravu 1.6 16V i ne radi mi brzinomer, onaj elektronski djavo koji salje signal u ECU je zamenjen ali uopste nemam pinjon koji je u menjacu i vrti se a na njega ide taj elektronski djavo. drugar mi ima dati taj pinjon od brave 1.4 12V ali ne pase mi u menjac al sad ne znam dal bi trebalo da pase tj dal se nesto u mom menjacu izlomilo pa ne moze ili jednostavno ne odgovaraju?

Hvala unapred !

evo ovako

ugradio sam digitalnu tablu od kadeta GSI u z 101...

sve sam povezao osim km sata...

kupio sam dva elektronska pinjona za yuga-stojadina sa onim novim tablama,ali ni jedan nije hteo da pokazuje brzinu...

dve table sam promenio,i opet nista...

lik koji je ugradio takvu tablu u yuga ima pinjon od fiata(clan je vaseg foruma,YUgisa)...

e sad mene zanima da li ovaj zastavin pinjon i pinjon sa fiata(bravo/brava) salju isti signal(broj inpulsa) ?

ili ima razlike...

Edited by neshaoct
spojeno

Verovatno da ima razlike cim njemu radi sve a tebi ne radi nista...

a jel znas mozda koja je cena novog-polovnog pinjona za fiat bravo-bravu?