Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

aj kad dodjes javi se pa da ti placem za stila hahaha,ma auto je sranj...,morao sam za novi sad da idem da resim neke probleme ubio me auto kolko sam ulozio i na kraju opet nije to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno si naleteo na loš primerak! Evo ovde na forumu ima stotine zadovoljnih vlasnika stila, koji sigurno ne mogu da okarakterišu taj auto kao ''krš''. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa elektronikom je vecinom ispravljeno kod modela 2004+ godiste.Moj kum ima stila 2005 godiste 1.9multijet,uzeo ga pre 3 godine sa pravih 115 000(kupio od druga iz Italije),i jos ni jedan kvar da kucnem u drvo.Nikakve greske ne prijavljuje,bas nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjam ovu talijansku kantu za Golf 2 uz moju doplatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^

:whistle:

Oš da ti ja dam mog mercedesa 123, 200 D on baš provereno dobra švabska naftara, ne može mu ni golf 2 ništa.Imam snimak paljenja ovih dana kad je bilo -20 u Lo :rolleyes:

PS: Ne moraš ništa da doplaćiješ :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

,morao sam za novi sad da idem da resim neke probleme ubio me auto

Morao si do Novog Sada a prozaziš kroz Beograd. :rolleyes:

Dal si ti uopše posedovao nekog Fiata ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

:whistle:

Oš da ti ja dam mog mercedesa 123, 200 D on baš provereno dobra švabska naftara, ne može mu ni golf 2 ništa.

Pa ne znam sad bas, rekli su mi da jurim Golf 2 ali samo 1.6 D . Taj valjda kida... Ali opet Merc je Merc, razmislicu.

PS: Ne moraš ništa da doplaćiješ :thumbsup:

Insistiram da doplatim, posto ces pretrpeti stres zbog elektronike koja samo sto nije pocela sa faznom autodestrukcijom Stila.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup:

Pa jeftinije ti je raskačiš elektroniku, bar sve što može,.Ako ne izvadiš taj motor i ubaciš neku staru naftaru od golfa ili merdžana i da te glava više ne boli.

PS: druže ššala mala, proće te glavobolja sigurno je to neka sitnica, hvala bogu ovde na forumu ima iskustva kolko te volja.Nije ta elektronika božje slovo da ne može da se prokljuvi.Ja imam lybru koja za sada sa elektronikom ćuti al se mora biti spreman.Svojevremeno kad sam hteo da mi majstori rade generalku na mini morisu svi nešto komplikovali kao neuobičajen i slč. ja uzeo literaturu raspakovo motor snašo se za alat koji nisam imao i urado generalku sam po prvi put na autu i radio motor ko doha 7. god. i takav i izašao iz dvorišta.Sve se može kad se hoće.

:thumbsup::whistle::crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

,morao sam za novi sad da idem da resim neke probleme ubio me auto

Morao si do Novog Sada a prozaziš kroz Beograd. :rolleyes:

Dal si ti uopše posedovao nekog Fiata ??

Ne druze nisam posedovao samo se zezam ovde sa vama,momak pitao sta valja a sta ne ja sam mu ispricao sta se meni desilo za sve imam jos kopije racuna,a sto se tice ``Morao si do Novog Sada a prozaziš kroz Beograd`` prvo kad sam bio tamo isao sam tranzitom jer se radio most a drugo zena mi iz NS :)

Stilo arivideci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nista mi nema mrznije,nego kad mi neko kaze "to je krs,biiip", dajte ljudi,pa nijesmo djeca!

ako imas kakvo iskustvo,iznesi ga kao odrasla osoba,a ne kao neko deriste kojem tata vozi "Golf 2",pa mu je svako auto smece,narocito Fiat!

Ne zelim nikoga da uvrijedim,ali posto sam iz Crne Gore,a Ulcinj je isto CG,znam jedno, Ulcinjani NAJGORE CUVAJU AUTA! znaci nikom ne preporucujem auto iz Ulcinja da uzima ako nije siguran sta kupuje (cast izuzetcima),ali ih je jako malo!

Edited by Zoranic MNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

majkl_dzekson_jede_kokice :lol:

Aman ljudi, opusteno, nije valjda da nasedate i padate u vatru... Neka drugari slobodno iznesu svoje misljenje, forum i sluzi za to. A svako od nas ima dovoljno mozga da sakupi informacije, analizira tudja i sopstvena iskustva i na osnovu toga izabere ono sto zadovoljava njegove potrebe i pricinjava mu zadovoljstvo.

Ja recimo obozavam da razbijam predrasude, ali sigurno ne polemikom na ovaj nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nista mi nema mrznije,nego kad mi neko kaze "to je krs,biiip", dajte ljudi,pa nijesmo djeca!

ako imas kakvo iskustvo,iznesi ga kao odrasla osoba,a ne kao neko deriste kojem tata vozi "Golf 2",pa mu je svako auto smece,narocito Fiat!

Ne zelim nikoga da uvrijedim,ali posto sam iz Crne Gore,a Ulcinj je isto CG,znam jedno, Ulcinjani NAJGORE CUVAJU AUTA! znaci nikom ne preporucujem auto iz Ulcinja da uzima ako nije siguran sta kupuje (cast izuzetcima),ali ih je jako malo!

Haha znas sto zeznuo si se malo auto sam kupio u BR,posto vidim imas protiv Ulcinjana nesto to je tvoj problem.. da ne duzim bolje pricu ..

majkl_dzekson_jede_kokice :lol:

Aman ljudi, opusteno, nije valjda da nasedate i padate u vatru... Neka drugari slobodno iznesu svoje misljenje, forum i sluzi za to. A svako od nas ima dovoljno mozga da sakupi informacije, analizira tudja i sopstvena iskustva i na osnovu toga izabere ono sto zadovoljava njegove potrebe i pricinjava mu zadovoljstvo.

Ja recimo obozavam da razbijam predrasude, ali sigurno ne polemikom na ovaj nacin.

Ivane dobro si reko, svako ima pravo na svoje misljenje,ja sam se na ovaj forum registrovao samo zbog toga sto sam imao problema sa fiatom da bi nasao neko resenje i da bi resio kvarove mozda neko imao taj prob i sredio ali nije uspjelo,naravno uspjelo bi da menjam sve novo pa da me ispadne ko da sam kupio novo auto.

No da ne duzim jer ovde ljudi su poceli da se nerviraju ko da sam im opsovao majku..

Sretno svima sa Fiatom. i sto kaze onaj da napisem pravilno posto nisam talijan a on jeste `` Arrivederci `` :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je , dapace :whistle: , dragao da ima oprecnih misljenja! To i dokazuje slobodu debate na forumu. Aspekti su razni pa su odatle i vidjenja stvari drugacija. Podrzavam pragmaticnost na svim nivoima. To nam ne dozvoljava da se uljuljkamo i zanesemo u svojim vizijama pa da zastranimo! :thumbup:

Medjutim, jedna lasta ne cini prolece! :yes Iz ovoga proizilazi, neko je vec spomenuo, primer jednog loseg auta ne generalizuje stvari ili ne bi smelo da se odnosi na sve... Ako nije tako , onda mi ovde , nas vecina, smo u vrlo ozbiljnom problemu ! :vava: Ja tvrdim da nismo! :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde malo da vam auto i pohvalim

Komocija extra ima mjesta,potrosnja extra oko 5L ljeti mjerio sa klimom,jtd motori cuo sam da su izdrzljivi.

Ajde jos da dodam jednu salu ,ako imate problema sa pistanjem airbeg failure,preheat failure,esp asr failure,water in fuel filter, resenje za to otvorite Instrument tablu sijalice poskidajte za svaku ovu gresku i naravno posto ton pistanja moze se smanjit al opet se cuje resenje za to jednostavno ima zvucnik mali mislim da je na tabli okinite zicu i resen problem.. i na kraju posto na tabli ce pisat greska to znate vec pritisnete meny al posle 5 minuta kad upalite vozilo posto za airbeg pokazuje 2 puta gresku..

:D :D :D resen problem .

Auto je extra jeftin moze se nac za 3.000eura 2002god 1.9jtd 85kw sa ili bez mana :D :D

Edited by edi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@edi

Bilo kakva da ti je namera, inspirisao si me da se malo raspisem :thumbsup: - nema potrebe za cinizmom, sto se mene licno tice niko bolje od mene ne zna sta vozim, niti to prihvatam licno (sto ti kazes nikome nisi pomenuo porodicu). Niti me je neko terao puskom da ga kupim, niti bi me nesto sprecilo da ga pljujem i prodam da sam bio nezadovoljan.

Na forumu smo da ravnopravno iznesemo svoja misljenja, da se druzimo i pomognemo jedni drugima :thumbup:

Postujem, naravno, i tvoje misljenje, uvalili su ti los primerak i nema dalje price. Verovatno bih i ja pobesneo na tvom mestu ali dovoljno je da argumentovano izneses probleme, nema potrebe za generalizovanjem.

Lepo ti kazem da uzivam da razbijam predrasude i verovatno cu te iznenaditi kada ti kazem da sam za 5 godina koliko imam ovaj auto video i cuo 2 upozorenja: "Preheat Fault" kada mi je crkao grejac i "Airbag Failure-Stop Engine" kada je poceo da crkava OCS senzor (ne racunam poruku "Low Oil Press", tako nesto, kada sam uspeo da ga ugasim zajebavajuci se pre neku godinu po snegu i paljenje poruka zbog pada napona kada je stari akumulator bio na samrti).

Pa ako ti kazem da je prvi kvar u zadnjih godinu i po bila skora zamena fabrickog termostata. Pre toga opet u nekom duzem intervalu zamenjene sajle rucne kocnice i reparirani stabilizatori i ramena napred. Sto sve podrazumevam kao neko redovno odrzavanje. Znaci mali servis, dobar ED i pici, da ne smaram vise sa detaljima...

Najbitnije mi je da ja svojevremeno nisam gledao koliko kosta (dovezao mi ga je drugar, a debelo bi se iznenadio kada bih ti rekao koliko je placen), vec da mi je auto neverovatno odgovarao u voznji (narocito motorizacija), svidja mi se i posle toliko vremena, mogu da priustim neko kvalitetno odrzavanje, zadovoljava moje potrebe, nigde me nije izneverio, svake godine opusteno na more... Cemu ubedjivanje nekog drugog da li je bolji od Golfa 3? Ja svoje misljenje imam...

I da privodim kraju, PRVI PROBLEM je:

Auto je extra jeftin moze se nac za 3.000eura 2002god 1.9jtd

Meni i smeta sto je postao "Nazionale" i svako ko se nategne do te cifre ga kupuje ne razmisljajuci dalje od tog trenutka. A zna se sta se za te pare dobija i sta se sve dovozi ovde.

DRUGI PROBLEM je sto su u ponudi vrlo cesto jeftini zamenski delovi ocajnog kvaliteta za koje se vecina ljudi prvo hvata zbog finansijske situacije, da ne pominjem nama dobro poznate firme koje ih valjaju.

I TRECI PROBLEM verovatno resavanje problema od strane nestrucnih servisera na nacin koji si pomenuo, gurajuci ih pod tepih ili ignorisuci ih. Sto je najgore, to sto si pomenuo nije sala vec cesto i surova istina, necije neznanje se skupo placa.

"Da vidis sto sam uzeo povoljno Stila...", "Dzabe delovi...", "Odrzava mi majstor Pera iza coska sto mi je odrzavao i Stojadina" a posle kuku lele...

A sta na osnovu Stila ja licno mislim o novijim talijanima reci ce ti da taj auto 90% ostaje u porodici a ja po planu trazim ili Nuova Bravo ili 159. Ali sigurno ne Bravo od 6000 ili Alfu od 7000, kakvi se vec pojavljuju po oglasima.

Srdacan pozdrav, zelim ti mnogo vise srece pri izboru i da sa novim autom trosis pare samo na gorivo i mali servis :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ edi

Ono što si menjao na Stilu i na Audiju nije isto. Zbog toga je uzaludno poređenje. Jedno je termostat komplet sa kućištem, drugo nije. :thumbup:

Sve probleme koje si imao rešavaš PRE kupovine polovnog automobila tako što ga proveriš u servisu. Ta provera važi za bilo koji automobil. Tu proveru očigledno nisi uradio, ili ti je majstor uradio ofrlje i kupio si tako lešinu od automobila. :thumbup: Ali šta ćeš...vole ljudi da misle da ima moderan dizelaš star 8-10 godina sa pređenih 120.000 kilometara za 3.000 eura, pa čak i manje od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso, pusti termostat, valjda nam je dovoljna i ona jedna tema "Nemci vs. Zabari". Ne treba nam jos jedna (a tako je krenulo, kao sto gore rekoh) gde opet

majkl_dzekson_jede_kokice :rofl:

Edit: Kole je bio brzi na tastaturi :unworthy:

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike taj rad ;) , mada smo mislili na ovo:

tCp90.gif

Pozdrav!

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve probleme koje si imao rešavaš PRE kupovine polovnog automobila tako što ga proveriš u servisu. Ta provera važi za bilo koji automobil. Tu proveru očigledno nisi uradio, ili ti je majstor uradio ofrlje i kupio si tako lešinu od automobila. :thumbup:

Greska Neso,greska.

Izbrisah svoj post,da ne kvarim atmosferu.

Ima nas koji smo i radili pregled u fiat servisima,pa se nismo proveli dobro.Iskustva su razlicita.Nazalost...

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...