Jump to content
FAS Goran
boki

StiloJTD by H&S chip tuning

Recommended Posts

Tuneri, evo vam link gde neka firma iz bgd prodaje kojekakva cuda i za 75 evra mozete kupite alat ( neki Galeto ili slicno ) i nekih 4000 tuning mapa za kojekakva kola i udri po mapiranju do mile volje :whistle:

http://autoobdshop.com/19-chiptuning/41-galletto-1260-ecu-chip-tuning.html?sid=a23a79d797ab7a1b9fa1147aac28b433

Odmah moze ko god hoce da se nazove "tunerom" , e sad kakve su mape i sta je unutra, bem li ga :question: Snimis mapu, prekrstis se i sednes da probas pa sta ti bog da :w00t:

Zvao sam ih i naravno, niko tu nista ne garantuje...Sve je na bazi ako hoces probaj pa sta bude al na svoju odgovornost( valjda za 75 evra ne treba drugo ni ocekivati ) :coffee:

To smo već apsolvirali u ovoj temi:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=36586

pa nema potrebe da stoji i ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako ste apsolvirali onda se izvinjavam, sklonite onda taj post molim vas da ne smeta posto mu tu nije mesto ... :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U trećoj ubrzanje :unworthy::thumbsup: . To na ibarskoj magistrali glavu čuva!!! :thumbsup:

Samo još da nam saopštiš kakve su promene u potrošnji goriva? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

banjo, od tebe se nije ocekivalo nista drugo osim pitanja o ustedi :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Ali dobro... mora da predje malo vise km da bi imao relevantne podatke, tako da u narednih nedelju-dve ce se detaljnije pisati o tome a po dosadasnjim iskustvima, potrosnja po gradu je primetno manja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo pitam koliko onda ide Stilo poput koletovog koji u startu ima 140 ks ili jos bolje 150ks kad se nasvira?

Po ovome ako 115 ks ide 7,6s onda oni treba da idu jedno 5,5s a onda tu vec celokupna svetska automobilska industrija treba da propadne jer ... ma znate i sami zasto. :)

Moja Astra ,kao sto sam vec rekao ranije,je fabricki isla 7,5s a dignuta za 40ks isla je 6,8s a to je nepuna sekunda a ovde se prica o neverovatnim rezultatima.Meni to ne moze i nece biti jasno jer ,uzmimo na primer,Seat Ibizu 1,9 TDI 130 ks i kako bi taj auto trebao da ide kad se chipuje a laksa je podosta od Stila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumem, oces da kazes da chipovanje samo ubrzava kazaljku, pa pokazuje da auto ide brze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni nije jasno :) Za moju deltu od 193hp pise fabricki 0-100: 7.5sec. Il ga ovi iz fabrike ne voze kako treba il Boki zna neku foru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boki zna neku foru??? XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!

Mozes slobodno da se potrkas sa bokijem kad ti auto bude gotov, ali na nekoj kracoj relaciji gde se ne prelazi 100kmh i videces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo pitam koliko onda ide Stilo poput koletovog koji u startu ima 140 ks ili jos bolje 150ks

Išo bi verovatno ngde bliže sedmice kad bi ga šaltovao neko ko čelić (meni ga žao) i sa ovako mild mapom.

Za one koji ne vide dobro zadnji frame bokijeve štoperice je 4.579s

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora se zagreje auto, ne vredi drugacije!!!

Chelic je tezak jednu sekundu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fantome,fantome nemo da si ljubomoran,pa ti znas da ja tebe volem... :thumbsup: ti si bre najbrz i to niko ne osporava... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ove digitalne stopaljke su boolja :D

Moram te raspanjim sa crte, pa da vidimo ko je brzi. :harhar:

I na kraju dodje podvarak sa Deltom i raspanji nas sve redom. :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije zgodno ta Delta, tih 7.5 nije baš :unsure: , da ne pukne bruka Deltu odro Fiat dizel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja razmisljam sve vreme, da tork ne ucini svoje, ne znam koliko njutna ima delta? Koliko tvoj dopingovani ima, oko 170ks? Onaj snimak je bas onako, muski. :thumbsup:

A vidi ovaj kuronja Boki sta je metio u potpis :D Ko te je bre ucio stopericu da stavi na snimak, azmane jedan? :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko tvoj dopingovani ima, oko 170ks?

Onaj snimak je bas onako, muski. :thumbsup:

Tako nešto, nikad izmereno. Najslabiji Revo remap.

Sve što sam merio bilo je sa dvojicom i još oko 50 kila koječega.

Ali nemojte mene ozbiljno računati u trkače, na mlađima svet ostaje.

Imam velike i teške točkove, gume 225/45-17 i čađav katalizator. Namam ambicija da nešto menjam osim katalizatora.

Svestan sam da auto može mnogo bolje ali to ako bude pao šaka nekom entuzijasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj mjet mnogo blesavo ide, vozio sam AR sa tim motorom. :)

Bez kata bi zapevao. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliko poboljsanje performansi je prikazano na ovim snimcima ... Skoro sam vozio stila JTD 16v 150ks koji je cipovan na nekih 180ks i najveci utisak na mene je ostavio start prva - druga gde se auto "divlje" ponasa,bukvalno cupa asfalt ... E sad pitanje da li je neko od vas merio ta ubrzanja po GPS-u,tacnije interesuje me koliko kilometar sat laze ? Malo mi je cudno i iskreno deluje nemoguce da auto sa 150ks ima performanse u rangu da kazem : Golf V GTI ,Reno Clio sport, Leon FR itd. koji imaju oko 200ks ... Vozim Alfu 147 jtd 115 ks i planiram da je cipujem pa me interesuje sta mogu da ocekujem. Evo par podataka o fabrickim verzijama Stila : http://www.zeperfs.com/en/duel474-412.htm Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad si otvorio Pandorinu kutiju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

u prvom postu je vec pisano o tome evo ti citat:

Obavili smo i neka PRIMITIVNA MERENJA ali rezultati su uvek isti otp. gadjaju se u 00.100sec gore/dole

Fabricki podaci na koje sam ja naleteo su 0-100 km/h in 10.3 seconds, razni magazini koji su vrsili merenja taj podatak podizu na 11.7sec ali drzimo se fabrike :)

Sa prethodnom mapom kod mene je izmereno 8.9sec od 0-100km/h

dok se auto ne izmeri G-techom ili uredjajem slicne namene mi cemo se radovati ovakim vremenima :thumbsup:

opet pazljivo procitaj prvi post,videces da je prethodna mapa koja je bila na autu dala 7Hp manje a auto sa ovom ide 10 X bolje,ovo iskljucivo pricam za moj auto...

E sad si otvorio Pandorinu kutiju :D

:rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je neko od vas merio ta ubrzanja po GPS-u,tacnije interesuje me koliko kilometar sat laze ?

To naravno veoma zavisi od dimenzija točkova i guma. Sa 17" i gumama 225/45 na 100km/h odstupanje je oko 3km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bese ide, sto su veci tockovi, manje je odstupanje?

Ja sam poredio sa 190/50/15, cajger 100, GPS 96km\h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...