Jump to content
FAS Goran
boki

StiloJTD by H&S chip tuning

Recommended Posts

Kole, ne znas ti koja je muka da on zadrzi konstantnu brzinu :D :D :D

Decko je blago petardiran i kod njega ne postoji konstantan gas, vec samo stisnut ili pusten gas. Ned'o bog nikome da se vozi duze vreme na auto putu s njim, taj provereno zabada morsku boles'!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa na prvoj tacki po satu cim pocne da se dize kazaljka ima vec 50 stepeni.

na ovoj drugoj crti ima 70 i tu nema sta da crkne i rikne!

samo cepaj pun gas i ne sekiraj se za turbinu i karike! :yes

Edited by STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima li dima?

Nije bas ubedljiv 3. 80-120km\h. Ali ide jako lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam kako se ovo resava da ne bude nedoumica samo nam treba pravac pada vidimo razliku :coffee:

Nije bas ubedljiv 3. 80-120km\h. Ali ide jako lepo.

Ako hoces nesto ubedljivo uvek mogu da te provozam u cosworthu pa da osetis sta su medju ubrzanja :smoke:

kad budem hteo da bude ubedljiviji javicu se tebi da dosolis malo,nacicu negde poklon vaucer za mapiranje... ;)

Opet kuhinjski izrazi :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, super je zanimljivo na forumu ;)

pa ovde se razvije diskusija ni iz cega ocas posla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se samo ono sto sam rekao, ne mora da znaci da je lose, ja to nisam ni merio, vec onako od oka, ne zamerite mi smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ucinilo mi se da je lose - videcu sutra da usnimim svoja kola, nekako mi se cini da u 3. stepenu ide/vuce bolje. Bez zlih namera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je kad izmeris da javis i kazes da auto ne ide. Gledali smo Vulov snimak gde je vreme slicno Bokijevom sa optimum mapom, sto znaci da Stilo bolje poteze sa optimum mapom renomiranog proizvodjaca, nego sa Power mapom nekog drugog domaceg tunera, koja je na Dynu bila jaca samo 4KS i 4Nm a ubrzanja se znatno razlikuju. Da napomenem da je od 0-100 sa prethodnom mapom bilo 8.5sec. a sada skoro 1 sec. manje, od 80-120 u 4. je bilo oko 6sec. kad je boki bio sam u kolima a sad sa dvoje u kolima bilo ispod 6... ne znam tacno, moram da proverim a u 3. je sad 1. put izmereno od 80-120.

P.S Mislim da nema potrebe da pokusavas da meris ubrzanja na bravu od 80-120 u 3. posto je menjac dosta kraci i ne verujem da ce do 5000rpm uspeti da napuni 120Kmh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcu sutra, mislim da moze da izgura do 120, limiter je pomeren na 5000rpm, pa zapuca malo ako ne presaltas, ima cut off. :harhar:

Mislim da sam se istripovao, sad kontam da je sub 6sec dobar rezultat!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gledali smo Vulov snimak gde je vreme slicno Bokijevom sa optimum mapom, sto znaci da Stilo bolje poteze sa optimum mapom renomiranog proizvodjaca, nego sa Power mapom nekog drugog domaceg tunera

Da, ali Stilo u odnosu na Bravu ima 15KS i 50Nm više u startu, dakle drastična razlika. Jeste malo teži, neznatno, ali mu daleko više znači jači motor... ;)

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuneri, evo vam link gde neka firma iz bgd prodaje kojekakva cuda i za 75 evra mozete kupite alat ( neki Galeto ili slicno ) i nekih 4000 tuning mapa za kojekakva kola i udri po mapiranju do mile volje :whistle:

http://autoobdshop.com/19-chiptuning/41-galletto-1260-ecu-chip-tuning.html?sid=a23a79d797ab7a1b9fa1147aac28b433

Odmah moze ko god hoce da se nazove "tunerom" , e sad kakve su mape i sta je unutra, bem li ga :question: Snimis mapu, prekrstis se i sednes da probas pa sta ti bog da :w00t:

Zvao sam ih i naravno, niko tu nista ne garantuje...Sve je na bazi ako hoces probaj pa sta bude al na svoju odgovornost( valjda za 75 evra ne treba drugo ni ocekivati ) :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuneri, evo vam link gde neka firma iz bgd prodaje kojekakva cuda i za 75 evra mozete kupite alat ( neki Galeto ili slicno ) i nekih 4000 tuning mapa za kojekakva kola i udri po mapiranju do mile volje :whistle:

http://autoobdshop.com/19-chiptuning/41-galletto-1260-ecu-chip-tuning.html?sid=a23a79d797ab7a1b9fa1147aac28b433

Odmah moze ko god hoce da se nazove "tunerom" , e sad kakve su mape i sta je unutra, bem li ga :question: Snimis mapu, prekrstis se i sednes da probas pa sta ti bog da :w00t:

Zvao sam ih i naravno, niko tu nista ne garantuje...Sve je na bazi ako hoces probaj pa sta bude al na svoju odgovornost( valjda za 75 evra ne treba drugo ni ocekivati ) :coffee:

Al su te zaxxxxebali :D za 75 jura :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...