Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS Promo okviri za tablice

Recommended Posts

akoliko da uplatim za 3 rama.

Dve pandice i lancia

Ja sam za tri rama uplatio 700 din, ali vidi sa nesom koliko bi trebalo da uplatis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće ljudi...evo, za par sati.

Objektivno sam bio sprečen juče i danas, ali sutra ih pakujem i šaljem sigurno. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beograd, Zrenjanin, Aleksinac, Novi Sad, Sremska Mitrovica, Raška, Kruševac, Valjevo.

Tu sutra idu ramovi. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja uplatih danas jedan komplet, bg sa isporukom na adresu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni stigli ramovi! :thumbup: Montirani i sa ponosom odmah provozani do Svrljiga i nazad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Sad...

Tu sutra idu ramovi. :thumbup:

Poslati su ti. :thumbup:

Inače, ubuduće, za isporuku uplaćujete 220 dinara. Isti je iznos i za jedan, za dva ili za tri kompleta. :thumbup:

Rekoše mi iz kurirske službe da ta prva kategorija do 0.5 Kg (170 dinara) je za pisma ili sl...ne za klasične pakete. Svi mali paketi idu u kategoriju do 1 Kg, a njima je cena 220 dinara.

http://www.balkanauto.com/balkan/bex_cenovnik.php

Naravno, svi koji ste uplatili 170 dinara ne morate ništa doplaćivati, nego pišem ovo za ljude koji će ubuduće hteti isporuku. :thumbsup:

----------------------------------

Dajte slobodno fotografije kako to sve stoji na autu :thumbup: ...da dopunimo prvi post sa par promo slika. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ništa nisam slao za Leskovac...ae mi pošalji PP sa svojim podacima. Isto važi i za ljude koji su uplatili u poslednjih nekoliko dana. :thumbsup:

Poslaću u sredu, najkasnije četvrtak. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošla serija ramova je poslata u petak. Sledeću seriju šaljem sutra, ili opet najkasnije u petak. Svi koji ste poslali PP sa podacima, bićete na spisku za tu seriju. :thumbup:

Zeki, jesi li poslao PP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako želite kurirskim službama, pošajite mi PP nakon uplate sa podacima (ime, telefon, adresa).

Ako ne znate šta je PP i kako se to šalje, pogledajte ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40151

(da bi ste videli ovu temu, morate biti ulogovani na forum)

Kao što vidite, piše gore šta treba od podataka. Broj telefona je jedna od stavki. Naravno, misli se prvenstveno na mobilni.

Predrag B. iz Beograda.

Tvoji ramovi su se upravo vratili nazad jer nisu mogli da ti ih isporuče cele nedelje. Nisu mogli jer nisu imali tvoj broj da te nazovu i pitaju kada ti najviše odgovara, pokušavali su nekoliko puta, ali nikada nije bilo nikoga.

Plaćeno je 220 dinara da se ramovi vrate. Da bi ih opet poslao, moraću opet da im platim 220 dinara. :thumbup:

Ukoliko želiš da ih dobiješ pošiljkom, treba da uplatiš na račun Kluba još 440 dinara. Nešto ne verujem da ti je to isplativo. Iz Beograda si, cimni da se nekako dogovorimo da ti ih predam lično. :thumbup:

Nećeš morati bilo šta dodatno da plaćaš prilikom ličnog preuzimanja.

Da bi se izbegle slične stvari ubuduće:

OBAVEZNO napišite broj telefona. Ko ne napiše broj telefona u svojim podacima, neće mu biti poslat paket bez obzira koliko je uplatio.

Lepo je od početka pisalo da se ostavi i broj, iako to nije urađeno u konkretnom slučaju poslao sam ramove i naravno...odmah komplikacija. Ne želim komplikacije. Treba samo da uradite ono što se od vas traži, a kao što vidite sa razlogom se traži i broj telefona. Hvala. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam clanu zulurbr , posto je on napisao da hoce dva rama, a ja mu uplatio jedan. Izvinjavam se :) posto je moja greska ja cu uplatiti jos jedan ram ovih dana :)

Edited by Milan HGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Nesho , mozes da saljes i da uslugu prevoza kurirskom sluzbom plati primaoc , a isto mozes i pouzecem :)

ps Ja jos nisam okacila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam clanu zulurbr , posto je on napisao da hoce dva rama, a ja mu uplatio jedan. Izvinjavam se :) posto je moja greska ja cu uplatiti jos jedan ram ovih dana :)

Alo, opusti se ! Sve je u redu. Nema sta da se popravlja kad nista nije pokvareno! :thumbup:

2xnista=crveta nije ni bilo! :rofl:

Dosta mi je ovaj komplet a ako budem hteo jos necu druge da smaram ... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako želite kurirskim službama, pošajite mi PP nakon uplate sa podacima (ime, telefon, adresa).

Ako ne znate šta je PP i kako se to šalje, pogledajte ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40151

(da bi ste videli ovu temu, morate biti ulogovani na forum)

Kao što vidite, piše gore šta treba od podataka. Broj telefona je jedna od stavki. Naravno, misli se prvenstveno na mobilni.

Predrag B. iz Beograda.

Tvoji ramovi su se upravo vratili nazad jer nisu mogli da ti ih isporuče cele nedelje. Nisu mogli jer nisu imali tvoj broj da te nazovu i pitaju kada ti najviše odgovara, pokušavali su nekoliko puta, ali nikada nije bilo nikoga.

Plaćeno je 220 dinara da se ramovi vrate. Da bi ih opet poslao, moraću opet da im platim 220 dinara. :thumbup:

Ukoliko želiš da ih dobiješ pošiljkom, treba da uplatiš na račun Kluba još 440 dinara. Nešto ne verujem da ti je to isplativo. Iz Beograda si, cimni da se nekako dogovorimo da ti ih predam lično. :thumbup:

Nećeš morati bilo šta dodatno da plaćaš prilikom ličnog preuzimanja.

Da bi se izbegle slične stvari ubuduće:

OBAVEZNO napišite broj telefona. Ko ne napiše broj telefona u svojim podacima, neće mu biti poslat paket bez obzira koliko je uplatio.

Lepo je od početka pisalo da se ostavi i broj, iako to nije urađeno u konkretnom slučaju poslao sam ramove i naravno...odmah komplikacija. Ne želim komplikacije. Treba samo da uradite ono što se od vas traži, a kao što vidite sa razlogom se traži i broj telefona. Hvala. :thumbsup:

J.. ga, znao sam da će se to desiti, ja sam bio na putu, a interfon slabo radi, a usput sam ti i uplatio manje para nego što treba. Baš sam lik zar ne. Malopre sam ti poslao PP sa pitanjem za okvire, a tek posle sam video ovu poruku.

Reci mi molim te (može PP), gde mogu da dođem po okvire, a da nije nedelja popodne.

Hvala i izvini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moraš da uplaćuješ, a možeš ih uzeti npr. svake nedelje na Okupljanju. :thumbup:

Inače, kome treba da se šalju, sutra će biti poslati. Rekao sam da ću u četvrtak ili petak, ali nisam poslao jer su pojedini brojevi telefona poslati tek tada, pa da ne pravimo opet problem. Sačekao sam zato da svi dopune svoje podatke. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...