Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ima jedna u batajnici letnji set, u crnoj boji a i ona je crna samo nije ristajling verzija, blago receno odvratno je, unistena felna, a zvog toga i ceo auto deluje nekako bzv, ako jos nije stavljen zimski set i naletim na nju slikacu ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kontao sam sad da ih nabavim, ali neću ih stavljati pre nego što prođe zima.

Tako da imam fore da razmislim, ali mislim da ste me ubedili da ne ide u crno. Ali svakako je u opticaju promena boje dok ne nabavim gume...posle montiranja neće biti promena nikakvih sigurno :)

 

A šta mislite o tamno sivom što Bogi reče?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E na gun metal sam i mislio :D ...

 

Idem večeras da pogledam jedne, pa ako budu okej, uzeću ih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedna u batajnici letnji set, u crnoj boji a i ona je crna samo nije ristajling verzija, blago receno odvratno je, unistena felna, a zvog toga i ceo auto deluje nekako bzv, ako jos nije stavljen zimski set i naletim na nju slikacu ti

Ako mislis na onu mjet, davno je decko to promenio, uzeo je selespeed 17. U fazonu bilo sta samo da skloni onu crninu.

Banjo veruj mi, bilo je odvratno :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu ste definitvno. Uspeo sam negde da iskopam na netu. Ruzno je ko qrac.

Sinoc sam pazario tristar, dosta su dobro ocuvane. Ima mozda po koja tacka, ali to je skoro nista.

I dalje me drzi da mozda promenim boju, ali stvarno nisam pametan u koju, a da je ne upropastim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je jedna 147 Q2 na oglasima i fabricke felne je ofarbao u gun metal boju uz ofarbane celjusti u crveno. Mogu ti reci da je ta varijanta bila dobra..

Edit

Na ovu sam mislio

alfa_skup_19.jpg

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne izgleda loše, mada bih ja išao na još malo svetliju boju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam celjusti davno ofarbao u crveno...samo sto sa mojim felnama to ne dolazi do izrazaja. Ove felne na slici su brutalne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolikp si platio trisrarke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa 200e... Ne znam da li je moglo jeftinije, ali ove su skroz korektne. Koje god sam gledao, uglavnom po rubu bude poneko oštećenje i ogrebotina... 

 

Ove su dosta dobre. Možda jedva poneko oštećenje u vidu tačkice i to je to... 

 

Gledam ih nešto. Najverovatnije da ipak neću farbati ništa... Nekako je specifična felna, pitanje je da li i jedna druga boja može biti lepša od ove.

 

Nemam bolju fotografiju, ovo sam slikao telefonom onako usput. Tu su prljave dosta, pa se ne vidi kako treba. 

 

IMG_20141122_015353_1.jpg

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne menjaj boju.Cena odlicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš su fine. A cena je okej, to ide 20e gore-dole, tako da ono...
Najbolje da ostaviš u toj boji, a ako baš rešiš da farbaš, idi u tamno sivu. :)

Jedva čekam da montiraš pa da vidimo slike. I ja bih te felne najradije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad kad razmislim, onomad sam za reparaciju felni na puntu dao 185e, i to 15" . Tako da je ovo OK skroz.

I ja jedva cekam da vidim kako ce izgledati, a mislio sam da sacekam toplije dane, ali sad sam nestrpljiv :) ... Videcu sta cu i kako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je 200e za samo felne puno,pa za dobre polovne 17ce  ti treba 200e...sta znam,a sto se tice boje,Mislim da je fabricka varijanta najbolja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva ti je to reparacija??

 

Pre par godina... Ispravljanje tri felne, peskiranje i ostala priprema, farbanje i pečenje boje, demontaža, montaža, balansiranje, korišćenje njihovih felni dok su se moje radile... Urađeno stvarno dobro, ali bilo je dobro i po ušima. :) Izvukli su mi na njima i natpise koji su bili urezani, a prilikom oštećenja raznih zbrisani skroz...

 

Sad ću da vidim šta ću za gume za ove 17'', sad mi ide i registracija...jbg rashodi na sve strane. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su ti uzimali za ispravljanje felni,Mislim koliko su bile ostecene kada si morao da ih balansiras masinski ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kažem, ne sećam se koliko je bilo tačno ispravljanje...negde sam pisao na forumu, mislim oko 2 hiljade tada, po točku. A balansiranje sam mislio obično, prilikom motaže gume... :)

 

Znači kad sam rekao cenu za to sređivanje, mislio sam za komplet uslugu u šta spadaju vulkanizerski radovi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim... Mislim da su dobre sve 4. Svaku sam pogledao koliko sam mogao optički...kotrljao sam ih po ravnom da vidim može li se uočiti neko odstupanje.

Ne bi trebalo, obzirom da nisu vožene po našim drumovima uopšte. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...