Jump to content
FAS Goran
Zoranic MNE

JTD motori - profesionalno mišljenje o njima :)

Recommended Posts

Polako ljudi, nema potrebe da se zalećete sa komentarima koji treba da deluju konfrotirajuće

Čovek na klipu sam sebe najbolje predstavio.

Pa nije jasno dal je naslov sakazam ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema u partnerima Kluba:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=51357

...je zaključana kao što su i neke druge teme u istom delu foruma (partneri Kluba). Kada god niko ispred određene firme neće biti u stanju da redovno odgovara na pitanja posetilaca foruma, da postavlja nov sadržaj, tema se zaključava. Ništa se posebno, ništa neuobičajeno i ništa se nije po prvi put dogodilo sa temom čiji link je gore. :thumbup:

Kao što o servisima, ili vulkanizerima, limarima, farbarima, ili šta god već...postoje posebne teme u kojima pišete iskustva o njihovom radu, tako postoji tema u kojoj pišete iskustva o firmama i/ili pojedinicima koji se bave čipovanjem:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=50828

Kao što i u ostalim (pomenutim) temama nema kampanja, tako neće biti ni u ovoj oko iskustva sa čipovanjem. Dakle, lično iskustvo, ono može biti pozitivno, negativno, kakvo god...svejedno. Nema ponavljanja istog iskustva (svejedno da li je pozitivno ili negativno) o istoj firmi i/ili pojedinicu 100 puta, jer je to kampanja, a toga nema. :thumbup:

U konkretnoj temi ''Chiptuning H&S Electronic i TTS Performance - Servis Ćurčić'' lepo piše 20% popusta, tako da na cene koje dobijete telefonom, skidajte 20%. Tako ćete videti da popust za bilo koju cenu nije 50 eura, nego je veći. Najmanji popust je 60 eura...pa na više. :thumbup:

FLCS nikada nije išao merilom dovođenja najjeftinijeg davaoca određene usluge. To nas ne zanima. Zanima nas jedino kvalitet, sigurnost...naročito kada su ovakve stvari u pitanju gde je svaka greška skupa po džep.

Slobodna je država, svako može da bira šta će raditi za svoje pare. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodna je država, svako može da bira šta će raditi za svoje pare. :thumbsup:

Ali ne može svako izgleda da napiše ono što misli a da mu post ne bude obrisan, iako nikoga time ne vređa ili omalovažava, samo iznosi činjenice :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da može. :thumbup:

Dovoljno je da odeš na teme u kojima ljudi pišu iskustva o servisima (i ostale pomenute teme), pa da vidiš da ljudi pišu i o firmama koje su partneri Kluba i o firmama koje nisu, i da pišu i pozitivno i negativno.

U interesu FLCS je da ljudi mogu da pišu svoja iskustva, jer na taj način možemo uticati da se poboljša kvalitet rada usluge ili šta već. Dakle, nema veze ni sa logikom da se nekome ne bi to dozvoljavalo.

Imaš li lično iskustvo sa nekom firmom koja se bavi čipovanjem u Srbiji?

Ako imaš, idi i napiši u odgovarajućoj temi, ukoliko o toj istoj firmi to isto iskustvo već nisi napisao. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

60e najmanji popust, aka 1/5 cene iliti bez 240 eura nema chipovanja bilo cega.

Ne sporim kvalitet, ali u zemlji Srbiji, jako jako tesko :(

Mnogo smo jadni i bedni. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene da interesuje to chipovanje zaista mi ne bi bilo puno da dam i 300-350 eura da se to uradi ljudski,da ne moram da razmisljam o posledicama i raznim drugim zajebancijama.

Naravno kome to ne odgovara uvek postoji garazna varijanta za 50-ak evra ali onda ne treba ni ocekivati da iz te garaze izadje ferrari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodna je država, svako može da bira šta će raditi za svoje pare. :thumbsup:

Drugim rečima, čemu ubeđivanje jednog, drugog, petog ili desetog da mu je bolje ovo ili ono...

Ko misli da mu je bolje za 50 eura (ima i za manje) uradiće tamo, ko ne misli uradiće na nekom drugom, trećem ili petom mestu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je sto je forum uspeo da obezbedi popust, renome same kompanije je dovoljan feedback da prica bude ozbiljna.

Tuzno je samo sto te pare retko koji forumas ima da plati. Moglo je i nekome iz kluba da se omoguci promo chipovanje, pa da vidimo utiske.

Ovako cemo se nacekati podosta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

FLCS Forum je mnogo veći nego što možda misliš... :thumbsup: ...i neće se ništa ''načekati podosta''.

Ponovo kažem...svako je slobodan da za svoje pare ide gde god želi. Svoje iskustvo će napisati u temi koja služi za to (ukoliko želi da napiše) i to je to.

Nema potrebe da se neko brine za tuđe pare, valjda nam je svima dovoljno da brinemo o svojim, o svom novčaniku.

Nemojte biti dužebrižnici tuđeg novčanika. :thumbup:

EDIT:

Fantom X, provlačiš priču kao da je kod drugih firmi ono...kao da one još vlasniku automobila plate da bi čipovao. :D

Ponovo da napišem:

FLCS nikada nije išao merilom dovođenja najjeftinijeg davaoca određene usluge. To nas ne zanima. Zanima nas jedino kvalitet, sigurnost...naročito kada su ovakve stvari u pitanju gde je svaka greška skupa po džep.

1.3 MJet je sa popustom 240 eura.

Isti motor kod drugih firmi je koliko...150-200 eura?

Kod garažnih tjunera, wanna be tjunera i sl. je koliko...50 eura?

Imate i temu na forumu gde možete ramenjivati iskustva, pa možda neko proba na svoju odgovornost i sam nešto da uradi sa nekom mapom...

Sve imate na forumu, slobodan je izbor. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze predsednice, necu vise ometati temu. Nema razloga za kilometar citatima. Ja sam samo pitao a dobijam demagoske odgovore...

Ozbiljne firme i forumi obezbede makar jednom clanu promo (besplatan) chip. To je prava reklama i volja za radom. ;)

Over and out.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ometaš temu...otkud ti to...

Ozbiljne firme i forumi obezbede makar jednom clanu promo (besplatan) chip. To je prava reklama i volja za radom. ;)

...i neće se ništa ''načekati podosta''.

Dakle, ne da je ozbiljno, nego je ozbiljno na kvadrat. Videćeš... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne sumnjam ni trenutka u kvalitet usluga koje nudi ova firma. Ono što sam napisao nije bilo zlonamerno, već samo običan komentar na ono što je čovek i sam rekao. Sam je za sebe rekao da je zbog ne znanja imao pogrešan stav. Ako je on to sam rekao ne znam zašto bi ulazili u dalju priču. Ne može to da pravda bilo ko time što je tada Stilo bio redak ili slične stvari, oni su jedna od jačih firmi i pretpostavljam da konstantno idu na usavršavanja i edukacije, jer je uostalom to i neophodno da bi se zadržao korak s vremenom.

Ako je bilo kakva rasprava ovde povedena zbog mog komentara, ja se stvarno izvinjavam jer mi to nije bila namera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banjo, jesi li ti pročitao temu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=51357

Naročito deo:

...mi sebi nismo hteli dati za pravo da sami radimo softvere (tjuninge) na Vašim vozilima iako za to postoji realna osnova i predznanje, već se naš posao svodi na iščitavanje originalnog softvera, slanje u H&S Elektronik ili u TTS-Performance gde njihovi inžinjeri odrade tjuning na Vašem originalnom softveru. Potom tjunirani fajl pošalju nama nazad te mi taj (tunirani) fajl učitamo u Vaš računar. Znači da tjuning na Vašem vozilu radi praktično H&S Elektronik ili TTS-Performance čija smo mi samo produžena ruka.

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam, zato sam i rekao da ne sumnjam u kvalitet usluge! :thumbsup: Ali ono što sam dalje napisao i dalje važi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...