Jump to content
FAS Goran
Guest 1499

Fiat/Lancia/Alfa Romeo servisi, dileri - pozitivna i negativna iskustva

Recommended Posts

Preporuka za dobar servis u Smederevskoj Palanci ili okolini ?
Isto pitanje za Kragujevac (ili jos  bolje dobrog majstora sa dijagnostikom koji hoće da "izadje na teren" jer nisam siguran da ce ovi sa placa hteti da isteraju auto bez tablica)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ti je taj plac u palanci i u kg,posto vidim da si iz bgd pa mi nije jasno.A sa auto placa i ako isteraju odvesce ti auto kod njihovog majstora a oni se kao onako malo znaju i kaze sve u redu.Tako da samo tvog coveka.Ja nemam nikog tamo da ti preporucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Palanci nije plac, od nekog lika,registrovan je auto pa bi mogao da se odveze gde treba.

A u KG se plac zove nešto 4x4. Zato i pitam za preporuku, nemam bas majstora koga mogu da iscimam da ide sa mom do tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio kod nekog na auto placu u KG u centru se nalazi a kako se zove ne znam.Na slikama bio odlicna auto ali kada sam video uzivo sva 4 ruba ulubljena kao da je auto uslo u neki uski prolaz i udario.Covek bio dosao po mene na stanicu i vratio me nazad sto jeste super ali auto i slikne nista.

Koji auto je u pitanju sta si nasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko ko će da ti dođe sa dijagnostikom na teren,jedino da ga debelo častiš.

 

Misliš na BM car 4x4?Nećeniko da te pusti do majstora da terašbez tablica pogotovo ne kroz Korićane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E oni, imaju jedan lep bravo i Grande punto. Ali nisam toliko hrabar (ili lud) da kupim bez provere. Reče mi drugar da je Baki servis ok, ali oni su oko km daleko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baki sta znam,novo sređeno,al kakvi su im majstori nisam imao prilike da saznam.Najblize njima je onaj Itali YU car oni imaju i plac i servis za Fiatov program,imaju i sertifikovane majstore,e sad dal hoće da  pregledaju pošto uzimaš kod konkurencije to već ne znam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre ljudi ne pravite frku oko obicnog pregleda. Nije svemirski brod nego auto. Videce se jos na placu dal valja il ne valja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko pravi frku,čovek traži majstora koji će sa dijagnostikom da ode na lice mesta i pregleda auto,a takvih je malo jedino ako poznaješnekog pa se smiluje ili debelo čašćavanje majstora kog ne poznaješ,pani tad nije sigurno.

 

Malore sam prolazio tuda,misliš na onog crnog GP?Ja koliko mogu to je da svratim i vidim dal je kao na slikamaza ostalo nisam stručan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde se tacno nalazi servis Ivan - dedinje, jel u Krupanjskoj preko puta one skole?

Edited by lomisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi sa servisima , moje iskustvo sa Fiat servisom "Goran" kada sam uzimao mog GrandeA dijagnostika i kompletan pregled auta bez dinara (naravno da sam častio majstora).

Nakon toga na prijemu detaljno objašnjeno šta i kada mora ili bi trebalo da se menja i koliko bi koštalo.

Sve pohvale za pristup  i uslugu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko iskustva sa servisom Pilipović iz NS? Video sam da rade i servis klime, a meni u leru variraju obrtaji od 600 do 800 pa sam mislio da odem da mi detaljno sve pregledaju ako su ok. Ili neki drugi servis za preporuku u NS. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio do TIM auta..servis više ne radi, Toma je u penziji,a za Mikija ne znam di je:huh:

Momak koji je bio u servisu kaže da je samo ostao on i da rade francuski program:wallbash:

Do sad sam kod njih održavao auto,a od sutra idem kod Tome u Resnik,drugar mi ga preporučio da je vrh,godinama radi auto kod njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toma za svaku preporuku. Uvek sa njim dobra komunikacija i dobro odrađeno. Kod njega sam održavao auto dok sam bio u BG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miki otišao na biro. 

Elem, i ja sam bio par puta kod Neše na Altini, sve je bilo u redu. Ali mi je bio veoma čudan njegov odgovor na moje pitanje o motoru 2.0 20v u lybri i kappi, a to je bilo pre jedno 3-4 godine. Kaže stari su to motori, nema delova, izakano sve, ne valjaju, i neće da se bakće sa njima. Meni je odmah bilo jasno koliko je sati, mrzi ga da se bavi nečim što mu dođe jednom u 2 meseca, 100% nema alat za zupčenje, pa treba da juri da zajmi od nekoga. I mog brava 1.9JTD 2001 godište je preko kurca uzeo da radi, jer je mator, pa mi je posle rekao da 100 godina nije video brava u tako dobrom stanju. A ni jednog momenta nisam ni pomenuo pare, nego sam rekao radi sve što treba. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, 

 

Imam jedno piranje: Da li je neko skoro bio u servisu kod Ivana (Krupanjska-Dedinje)? Pokusavao sam da ga dobijem na telefon prethodnih dana, ali bezuspesno. Ako je covek na odmoru, ili nesto drugo, cisto da znam, da ne smetam i ovih dana. 

 

Hvala na inf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam ja pre nekuh nedelju dana da popricam nesto s njim, decko radi i ima dosta posla, nije pominjao da ce na odmor. ako ne mozes na tel da ga dobijes svrati do njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...