Jump to content
FAS Goran
Guest 1499

Fiat/Lancia/Alfa Romeo servisi, dileri - pozitivna i negativna iskustva

Recommended Posts

Evo uradio sam i ja veliki servis nekih 10tak dana posto je kuplen auto u servisu Laki u Zarkovu.

Cini mi se da su ok momci i da su fino uradili posao. Pored standardnog menjanja ulja, filtera, antifriza, kaiseva, uradjeno je i zamena leve viljuske, levog nosaca, 1 bombina, sajle rucne kocnice, ciscenje leptira gasa...auto ide bolje tako da ide preporuka njima :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim Fiat Stila 1.9 JTD 2005 god i održavam ga u autoservisu Damir, kod starog buvljaka u Pančevu. Imam pozitivna iskustva u vezi tog servisa i mogu vam reći da je majstor veoma korektan, što se rada tiče i cena. Posle servisa za koji odem tamo, majstor mi uvek kaže šta bih još trebao menjati, na kojoj kilometraži bi trebalo pregledati šta i sl.

Radio sam veliki servis koji me je koštao 6000 din za ruke sa zamenom remenice alternatora, naravno sa popustom jer delove dobijem po manjoj ceni nego u maloprodajama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam pre dvadesetak dana u fiatovom servisu na bezanijskoj kosi. Usao, setkao se unutra oko 5 minuta, za to vreme su dva majstora radila svako u svom delu servisa, jos jedan se tu setkao I NIKO MI NI DOBAR DAN NIJE REKAO. Trebao sam da im pokupim alat cisto radi fore. Izasao sam isto tako neprimeceno i nestao u magli. Ne znam naziv servisa ali jedini je u tom deli NBGa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko da li postoji u Rumi servis za Fiata? Pozeljno je da rade dijagnostiku.

Treba mi samo za pregled pre kupovine, da ne teglim kola do NS ili BG.

Ima li neko podatke za servis Andjelic u Sremskoj Mitrovici?

Edited by cici_ban

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko iskustva sa deltinim servisom u ivice devica na banovom brdu ?

Kupio sam stila i treba da mu uradim veliki servis, a posto sam procitao da je sad neka akcija sa originalnim delovima hteo bih da uradim u ovlascenom i taj servis mi je najblizi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko da li postoji u Rumi servis za Fiata? Pozeljno je da rade dijagnostiku.

U Rumi ti mogu preporuciti AC "Sijak", na obilaznici oko Rume, vlasnik i ujedno majstor se zove Dragan, telefon: 063541375. Naglasi da ti treba i dijagnostika, da ti moze organizovati coveka sa dijagnostikom. Takodje, pored mehanike, bave se i limarijom pa ce ti moci reci da li je auto farban.

Drugi koga bih ti preporucio je Majstorovic Boban (AS "Majstorovic"): 0641216495. Takodje naglasi da treba i dijagnostika kompom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna kakav je BOSCH CAR SERVICE TOFA?

Adresa: Bilećka 32 :question: izmedju Autokomande i Trosarine i kakve su mu cene, npr ciscenje leptir gasa ili zamena pumpe za gorivo <_< ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije su kruzile price da bas i nije jedan od povoljnijih,napominjem ranije.Zasto jednostavno ne pozoves neke od servisa kod kojih idu ljudi sa foruma (ja idem u jedan od tih servisa i prezadovoljan sam i cenama i uslugom) :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem ovih dana u Imol-u u Pere Velimirovica, pa cu da napisem kako sam prosao :scooter::construction:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja upisem u spisak zadovoljnih musterija TiM servisa i gospodina majstora.

Bio sam prosle nedelje kod mikija ocistio covek dizne i jos neke sitnice.

Sve u svemu musterija extra zadovoljan svim od A-Z.A najvise drugarskom atmosverom kao i strucnoscu i profesionalizmom. :thumbsup:

:unworthy::unworthy::unworthy::cheers::cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jece sam odradio veliki servis na stilu multijet 2006 godiste u AK Vozdovac. Moram da pohvalim sve momke pogotovo Baneta koji mi je toliko izasao u susret da sam ostao bez reci. Cak se potrefilo da mi je zakazan servis za rodjendan , ni to nisu zaboravili i dobio sam poklone. Jos jedna pohvala za ceo tim pogotovo za Baneta :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Upravo sam se vratio sa sistematskog pregleda auta u AK Vozdovac i impresioniran sam profesionalnoscu i

ljubaznoscu ljudi

Pokajace se svako ko ne iskoristi ovu priliku za besplatan pregled vozila i kompjutersku dijagnostiku...

Veliko hvala Mariji, Sladjani, Ivanu i naravno logistickoj podrsci Banetu :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja se pridruzujem cestitkama za ljude iz AK Vozdovac , stvarno maximalno korektni i profesionalni nemam reci ! A Banetu takodje svaka cast , stvarno radi posao kako dolikuje hehe stvarno sve preporuke , vrhunska saradnja , a narvno pokloni nisu izostali hehehe :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urađen veliki servis kod Gorana :)

Utisci: Brzo, kvalitetno, profesionalno. Još više me je oduševilo to što su mi uprkos velikoj gužvi Goran ali i svi njegovi momci posvetili dosta pažnje, saslušali sve zahteve i proverili sve što me je mučilo na lančici.

Sve pohvale! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se, sa zakasnjenjem, zahvalim celoj ekipi AK Vozdovac a najvise, naravno, Banetu. Prosle nedelje sam menjao komplet zupcastog kaisa i pumpu za vodu na puntu jtd i sve zajedno me je kostalo sa delovima i radom manje od 11.000 dinara - vrlo povoljno ako se zna da su svi delovi originalni.

Svaka cast za profesionalnost i uslugu, veliki pozdrav od mene!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Od pre par dana sam ponosni vlasnik Lancia Lybre 1.9 jtd, opasna makina :-) e, sad imam par problema kao i svaki polovni auto:

Treba zameniti filtere, sve

Treba zameniti kaiševe, sve

Treba očistiti i napuniti klimu

Treba namestiti-zameniti manžetnu na servo uređaju, pušta negde

Treba namestiti podizač zadnjeg prozora

I proveriti jos par sitnica

E, glavna caka je u tome sto pojma nemam gde i kod koga održavati auto u Vranju, gde živim od skoro. Bio bih zahvalan na bilo kakvoj pomoći. I drugi gradovi će značiti. Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima iskustva sa servisom u Milana Rakica gore kod Olimpa?Servis se zove RMP auto.Tamo sam radio veliki servis i ok je uradjeno.

Ja savetujem svima da obilaze ovaj servis u širokom krugu. Ja sam kod njega radio neke sitne prepravke, njegove ruke me i nisu mnogo koštale. Ajde da kažemo nešto prosečno ali delove mi je naplatio 3 PUTA SKUPLJE!

Svaka škola se plaća!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko cuo ili bio u auto centru Vujinovic ili tako nesto u Kumodraskoj? Zanima me necije iskustvo . Izgleda mi lepo spolja ali su malo neljubazni a cini mi se i skupu, mozda gresim , pa me zato i zanima?

PS: Posto mi je stalno potreban auto voleo bi da nadjem dobar servis u okviru kumodraske ili Vojvode Stepe .

Koliko je kvalitetan Ap sport? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja da se pridruzim pohvalama na racun Bogunovica i narocito nasem

clanu Milancetu na trudu i radu za nase clanove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je neko pominjao, ali evo da spomenem moje iskustvo, shodno sugestiji admina.

AC Ninic, nalazi se na Mirijevu, ulica Mihaila Bulgakova 4.

Dijagnostika mog Una je trajala oko 5 sati, za to vreme sam bio posluzen kaficom i rakijom, kao u pravoj domacoj kuci. Inace posvecenost pronalasku problema i njegovom resenju je za svaku pohvalu.

Preporucujem u svakom smislu, odnos prema musterijama, usluga....Imati u obziru da je guzva gotovo uvek, jer pored 5 dizalica koje sluze za mehanicke probleme na kolima, tu su jos 4 za auto dijagnostiku, a ima i tehnicki pregled.

Sve u svemu za svaku pohvalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...