Jump to content
FAS Goran
Guest 1499

Fiat/Lancia/Alfa Romeo servisi, dileri - pozitivna i negativna iskustva

Recommended Posts

GORAN servis na Altini,

sve pohvale ovom stručnom servisu. Mojom odgovornošću blokirao mi je ECU na Punto1.3mjt. ECU Marelli vrlo, vrlo, nezgodan. Ima izuzetnog stručnjaka (Bojan) za auto kompjutere. Sve lepo odradili i izuzetno ljubazni. Nema bolje reklame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upoznasmo se čak slučajno Bane i ja taj dan :)

Ja i dalje ne verujem koliki posao meni nisu naplatili ništa, menjač čoveče :unworthy:

Primetio sam ne samo da mi brzine malčice mekše ulaze, nego više nema onog krkela zvuka kad izbacuješ iz rikverca, baš sam probao da isprovociram menjač al nema šanse :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' ima neko iskustva sa servisom "Dane" iz zemuna. Nalazi se iza kilera. Od kada vozim punta odrzavam kod njega posto mi je u kraju. Bije ga dobar glas sto se kvaliteta posla tice. Kazu i kada u "Bogunovicu", koji je u neposrednoj blizini, ne mogu kvar da rese dolaze po pomoc kod njega... Covek solo radi pa mora se zakazivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servis "Zoran" (http://www.autoserviszoran.com) sam ja vec preporucio u ovoj temi, tamo sam odrzavao Stila, a sada Brava. To je ovlasteni Bosch servis, OK su - ja srecom nisam imao vecih problema na autu, pa ne mogu reci kakvi su kad je u pitanju dijagnostika slozenijih kvarova, ali sigurno svu tu silnu opremu nisu kupovali samo za reklamu :) Inace, servis je stvarno za svaku pohvalu sto se tice izgleda,organizacije,itd....

Cena: radni sat je 1000 din, pa sad - koliko te zakaci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo o cenama kod "Zorana" u Petrovaradinu: za veliki servis na Bravu (1.9MJT/120KS) su mi uzeli oko 5000 din za ruke. Delovi za veliki servis su me izasli oko 3000 din vise nego da sam kupovao u Fiatinu ili APu, ali sam insistirao na sto kvalitetnijim delovima pa su uzeli SKF spanere,rolere i filtere u Euro Autu. Inace, najvece iznenadjenje je bila cena UFI filtera nafte - 5100 din, duplo skuplje nego za JTD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se shto sam omashio da ostavim potpun podatak a nisam stigao juche da odgovorim bio sam u guzvi...

Elem, zamena oba zadnja silen bloka sa rukama (2,5 radna sata jel) me je izashlo 7600din. mislim da je to vishe nego ok....

Autoservis Zoran

Reljkoviceva 57 Petrovaradin

Telefon: 021/6435-744; 6433-748

http://autoserviszoran.com/

Nadam se da sam pomogao ostalim sugradjanima koji su probali ovdashnje servise i bili "zadovoljni" njima kao ja... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, za zamenu silena na zadnjem bloku Stila (doduse kod mene je bio sa 5 vrata, a ne SW) u NSu "standardno" traze oko 100E...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da ih pljunem, izvinite al' moram!

Kad sam uzeo auto, rekoh sebi: "prvi ti je koji si svojim parama kupio, budi pametan Nenade, teraj ga u ovlasten servis..."

Odem u Bogunović, lepo na prijemu kazem da mi sipaju Seleniu 20k, a oni veseli nasuli 3.8 litara Axxon Extreme semi-sinthetic pizde materine!

pu.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad su degeni. Trebao si da se vratis i da ih nateras da ispuste i sipaju opet ono sto si trazio...

Losa reklama za njih... nemarnost je nagore sto moze da se desi personalu servisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac

Auto Servis ''Goran''

Zadovoljna musterija :) Usluga, cena, paznja, sve je na mestu :unworthy: :unworthy: :thumbsup::respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da pohvalim TIM servis i gosn. Mikija koji je krv ulozio u moj auto :)

Od sad samo u tim na servis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno veeliko pozitivno brojanje za Glass servis NOVUS.Nije ih mrzelo da salju iz Novog sada staklo sa osencenjem protiv sunca,jer je to bila moja zelja.Posao odradjen sve u istom danu,i to vrhunski.Po obavljenom poslu,auto besplatno opran spolja i iznutra.Krajnje ljubazan i predusretljiv stav svih zaposlenih.Inace opravka je bila po polisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jednom kod "Gorana" i naravno zadovoljan :thumbsup: ,zamena termostata sa rukama 1900din doterao u 8.00h uradjeno odmah,sve pohvale za uslugu i profesionalnost plus cena delova i rada stvarno pristupačna :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo 1.6_16V je upitanju riknuo mi je sinhro na III brzini... Bio sam u par servisa, i kazu mi da se to ne menja, nego da ide ceo nov menjac tj. polovan...

To mi je bas glupo, ako je tako...

Jel znate vi mozda nekog dobrog majstora za menjac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo 1,6 16v sinhroni se menjaju bez skidanja menjaca....posao traje par sati....drugi menjac je bacanje para....cena popravke oko 10000 din..sve sa delovima.... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Samo mi reci gde da idem to da odradim, ako znas negde dobrog majstora za to...

Čini mi se da si ti baš zapeo da ti neko u temi koja je puna iskustava sa servisima, sada posebno preporuči nekoga za menjače... :whistle:

Nema toga, majstori to rade pa rade...nije valjda da će trebati posebna preporuka za menjače, pa onda posebna za one koji rade kočnice, a ne bi verovatno ni škodila posebna preporuka za one koji rade samo male servise... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i jesam izvinjavam se forumasima, ako sam bio dosadan... Ali nece svi da ih rade, i kao sto vidis iz mog prvog posta, "DOBRI" majstori su mi govorili da moram da zamenim ceo menjac, tako da...

Jos jednom sorry ako sam udavio, majstor Gorane vidimo se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleo bih da pohvalim Auto Servis Goran,i da dam preporuku ostalim članovima.Iako mi nije otklonjen kvar(vibracije na volanu)prijatno sam iznenađen profesionalnošću Gorana i ostalih!Na kolima je rađeno ceo dan,očišćene dizne,čišćen leptir gasa,i step motor,resetovani parametri,dotegnut nosač motora,odrađena dijagnostika...i ko zna šta još,i na kraju nije mi naplaćen ni jedan,jedini dinar,sa obrazloženjem da je kvar nije otklonjen!!!Obećano mi je da će me kontaktirati kad nabave komijuter za moj tip vozile radi probe.Ovakav stav sam sam viđao samo na zapadu.Još jednom bi hteo da se zahvalim Goranu,i ostaloj ekipi majstora

Edited by Bugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...