Jump to content
FAS Goran
Guest 1499

Fiat/Lancia/Alfa Romeo servisi, dileri - pozitivna i negativna iskustva

Recommended Posts

Brate Oktopode... :D :D :D

...meni ništa naplaćeno nije što nije popravljeno.

...Niti ikakav fiskalni račun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa svakim majstorom treba terati sve dok ti ne popravi auto. Tvoj prvi problem je što nisi otišao kod Ninića nego ideš kod drugog majstora koji treba da pogađa šta je ovaj tamo radio. Drugo, sam si napisao da si se žalio na zveckanje, a ne na kvačilo. Treće, kad primetiš da je problem i dalje tu i da počinje neko zviždanje ti nastaviš da voziš umesto da se odmah vratiš i tražiš da se problem reši. Možda si ti baš tom vožnjom izlomio kvačilo? Ko to može da zna?

Da se razumemo, ja sam uvek za to da se problem reši i da se istera sve do kraja, ako si nešto počeo da radiš završi mi kako treba jer sam to platio. Ako ne umeš plati mi kod nekoga ko ume ili mi vrati pare. Fiskalni računi se ne izdaju za besplatne usluge i za bakšiš koji se ostavi. Fiskalni se takođe ne dobija ukoliko pravno lice nije u sistemu PDV-a, ali se svakako dobija štampani ili pisani račun sa pečatom firme. Ukoliko ga tražiš, a ne dobiješ nisi u obavezi da platiš uslugu i vozdra.

Kada sam menjao svoje kvačilo u Fiatovom ovlašćenom servisu u Pančevu žalio sam se na to da mi curi ulje iz menjača. Zamenili su set kvačila, naplatili i delove i skidanje menjača i zamenu, a ulje je i dalje curelo. Posle toga su zamenili neki dihtung, a onda pored njega pokušali da mi naplate i ponovno skidanje menjača 60-70€ iako je greška bila njihova. Naravno da sam im platio samo dihtung, a skidanje menjača su verovatno naplatili od sebe samih međusobno. Koliko vidim , tebi Goran skida menjač 3x i ne naplati ništa. Ono... baš deluje da mu je do igranja igre "skidam menjač, vraćam menjač".

Opet kažem, vrati se i kod Ninića i kod Gorana i sa svakim isteraj do kraja da ti poprave auto do kraja. To si (valjda) platio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct i dovla

Nije mi dat fiskalni za ono što je zamenjeno i naplaćeno. Npr nosač motora i ruke.

@dovla

U Ninić nisam hteo više da se pojavim jer kad sam se posle 5 minuta žalio na taj zvuk, iznapušavali su me na jako neprijatan način, zato sam potražio drugog majstora.

Nisam se žalio na zveckanje, već na "zveckanje iz kvačila, nakon zamene kvačila". Vrlo implicitno i jasno.

Svaka čast Goranu što mi nije naplatio skidanje menjača, ali ja rad na menjaču nisam ni tražio niti se na menjač žalio, ako majstor 3 puta skida menjač i ne reši problem a nisam se na menjač ni žalio šta ja imam sa tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što je par ljudi pre mene u svojim odgovorima reklo, fiskalni se ne može izdati kada se ništa i ne naplati, a jasno ste rekli da Vam nije naplaćeno.

Ukoliko smatrate da smo Vam mi pokvarili menjač, da smo mi izazvali problem na koji se žalite, molimo Vas da nam se javite, sve ćemo rešiti i svu materijalnu stetu nadoknaditi. Ako neko od mojih kolega usanovi da smo mi nesto pokvarili na Vasem menjacu mozete se javiti i dobicete nov menjac koji imam na stanju.Ovim poslom se bavim preko dvadeset godina i nikada nikom nisam ostao duzan za bilo koju ucinjenu stetu pa necu ni Vama. Sto se tice nosaca menjaca koji je zamenjen, molio bih Vas da mi navedete datum zamene kako bih nasao radni nalog u kome se vidi da zamena nosaca nije naplacena nego samo deo koji ste i Vi videli da se potpuno raspao pa Vam ga nisam spakovao za poneti. Polovne viljuske iz Vaseg menjaca niste dobili kao ni lezaj spojnicke jer ih niste ni platili.

Želim da napomenem da Vam je korisnije da okrenete telefon, objasnite šta je konkretno problem, na šta sumnjate, jer ćete tako brže rešiti stvar u odnosu na ovakvu situaciju kada ćutite, ništa ne govoritie i onda krenete da kuckate veliki post na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da dodam da na opasku zašto se nisam ponovo žalio Goranu i isterao, ja se jesam žalio, za zvuk kuckanja nisam dobio odgovor, zvuk je nestao kad sam u međuvremenu zamenio kvačilo na koje sam se i žalio a meni skidan menjač a kvačilo nije ni pogledano (zvuk se čuo nakon prethodne promene kvačila i ne znam kako promena kvačila može da pokvari viljušku u menjaču), zatim sam se ponovo žalio Goranu na zvuk zviždanja iz menjača, nakon njegovog rada na menjaču, menjali smo ležaj spojničke, problem nije rešen, opet sam se žalio Goranu i dobio odgovor da mi je menjač star, da postoje luftovi i da taj problem bolje da ne pokušavam da rešim jer bih se upustio u neisplativu igranku i da će mi menjač možda preći još dosta kilometara a možda i malo, on to ne može da zna.

Sve to nakon što je on otvarao menjač, prepakovao ga i rekao da je dobar.

Sad menjač zviždi, neće u rikverc dok se auto malo ne pomeri, u treću krlja nekad ne uđe do kraja itd.

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oktopode, zašto misliš da ljude zanima da sada na 5 strana čitaju tvoje dopisivanje sa majstorom? Retoričko pitanje...

Rekao si svoje iskustvo, odgovoreno ti je i ENDE više. :thumbsup: Nema sad ponavljanja 100 puta...

Sve što još imaš da pitaš ili kažeš majstoru, telefon u šake pa pričajte, dogovarajte se ili šta već...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim ovom prilikom da se zahvalim Goranu (Altina), Natasi i majtorima koji su radili auto. Izasli su mi u susret kad mi je bilo najpotrebnije.

Naime, juce prilikom izlaska iz porodilista odmah nakon 150m propalo je kvacilo. Probaj u prvu, u drugu nista...Pozovem druga koji nas je odvezao kuci. Mozete zamisliti situaciju...

Predvece kad sam se malo pribrao i dosao sebi pozovem Gorana i objasnim u cemu je problem. Iako nisam imao zakazano rekao mi je da dodjem ujutru pa cemo resiti problem. Tako i bi. Ujutru sam doslepao auto (AMSS) i nakon kraceg pregleda ustanovili su da je potrebno zameniti set kvacila. To su i uradili. Iako je radno vreme do 14h ostali su duze dok auto nisu zavrsili.

Jod jednom veliko hvala posto su mi izasli u susret i resili problem.

P.S: Da sam znao da je kvacilo trebalo da bude kao sto je sada i pre bih ga zamenio. Covek navikne i na dobo i na lose pa ne pravi razliku :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo znam da moj auto "ovlasceni sevisi" u nasoj zemlji vise nikada nece videti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da se ponavljam. :thumbup:

EDIT: Ova tema treba da bude pregledna, da ljudi za što manje vremena pročitaju što više iskustava, a ne da čitaju drvene advokate ovoga ili onoga kako pričaju i navode vodu na jednu ili drugu stranu.

Zato se i brišu dupla, trodupla ili koja već po redu iskustva (svejedno da li su pozitivna ili negativna) jer nema svrhe ponavljati 100 puta isto od istog člana foruma o istom iskustvu. Naravno, ima ljudi koji me mrze zbog toga, tj. jer sam im obrisao te duple, troduple ili koje već po redu preporuke. Baš me briga što me mrze. :thumbup: Ko zna, možda su neki mislili da će im neki majstor sutra uraditi nešto džabe ako ga pohvale 165 puta na forumu. :D

Isto tako se i brišu pisanja gde neko stane u odbranu nekog majstora, ili pak uradi kontra stvar, jer ta pisanja nemaju veze sa konkretnim slučajem. Naravno, neki me mrze zato što im ne dozvoljavam da izigravaju drvene advokate, ali pogađate...opet me baš briga što me mrze. :thumbup:

Sve što se piše mora da se napiše kulturno, argumentovano, fino...kao što se i inače piše po ovom Forumu. Baš me briga kakva je praksa po tom pitanju na bilo kom drugom forumu. Naravno, ima i onih koji me mrze zbog toga jer ne mogu da pišu k'o uličari.

Da sad ne ređam dalje, jasno vam je da ima ko zna koliko osnova da m neko mrzi i to samo zbog ove teme.

Uopšteno, jasno vam je da me baš briga za to da li me neko voli ili ne, ali kada se kaže da nema 100 puta istog pisanja, onda nema i ENDE više. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih voleo da izgleda da sam povlascen i da me ovde neko brani , zbog puno obaveza ne stizem da puno pisem na forumu ali cu ispostovati Oktopoda kao musteriju i kao clana kluba jer zato smo ovde na kraju krajeva. U citav problem oko zvuka na njegovom autu sam usao iz dobre namere a ne zbog zarade. Dosao je u servis i rekao kako je zamenjeno kvacilo i kako se sada cuje zvuk iz predela kvacila i menjaca.Posto nisam sumnao na set kvacila koji je evidentno bio nov sto se moglo videti kroz rupu na manjacu posumnjao sam da postoji neki problem unutar kucista menjaca.Predlozio sam da otvorimo menjac i uradimo kontrolu.

Odgovor na pitanje broj 1: Menjac nije skidan sa auta pa tako da nisam ni dosao do seta kvacila. Skidanje kvacila sa auta bi automatski ponistila garanciju koju ima u servisu u kome ga je ugradio. Mi kao kolege se postujemo sto se tice garancije i ja licno ne volim da neko drugi skida delove za koje sam ja dao garanciju. Pecat na kvacilu naravno da ne postoji ali ja nikada ne radim ono za sta je neko drugi dao garanciju.

Odgovor na pitanje broj 2: Otvaranjem i pregledom menjaca nisam nasao nista dramacno osim malih luftova na viljuskama biraca brzina. Naime na vrhovima viljuski postije plasicni zavrsetci koji se vremenom istrose i ogrlica nema pravilno vodjenje sto moze dovesti do nekih zvukova na leru. Tacno je da Oktopod nije trazio da otvorim menjac ali se nije ni bunio tako da to nisam uradio protiv njegove volje. Moj rad je bio usmeren ka resavanju problema i niceg drugog.

Odgovor na pitanje broj 3: Dva puta sam probao auto i nisam uspeo da cujem zvuk neispravnog homo zgloba te sam zato i rekao da nije do njega.Tada auto nisam dizao pa nisam ni mogao videti sponu i viljusku. Nosac menjaca ispod akumulatora je zamenjem napolju i zvuk koji se cuo je potpuno nestao. Doticni nosac je skroz pukao pa se menjac naslonio na alu nosac sto je stvaralo velike vibracije. Dobro se secam da je Oktopod dosao i rekao da misli da mu se cuje nesto oko kaiseva i da moli boga da nije nesto veliko. Kada je zamenjen nosac bio je vidno zadovoljan i nije imao nikakvih primedbi. Sto se tice pitanja da li popravljamo samo sto vlasnik trazi ili sve sto treba ovog puta nije bila uradjena dijagnostika pa se nisu ni videli svi nedostatci.Ali bi voleo da neko od clanova kluba provede par dana u servisu i da vidi kakvu borbu ljudi vode oko da li ce od ove plate zameniti plocice ili viljusku koja ce otpasi. Da li ce uraditi servis ili popraviti city. Ne opravdam sebe u ovom slucaju ali uvek pribegavam primarnim popravkama jer malo ljudi ostavi auto i kaze menjaj sve sto treba.

Odgovor na pitanje broj 4: Nisam cuo zvuk neispravnog homo zgloba pa nisam ni zamenio. U tom trenutku nije bilo tih zdravorazumnih simptoma.

Odgovor na pitanje broj 5: Ulazak u radionicu nije zabranjen vec je zabranjeno zadrzavanje nezaposlenim licima i to samo iz bezbednosnih razloga. Nismo u mogucnosti da tu odluku sprovodimo selektivno pa se tako i ponasamo.Podovi su klizavi,automobili su podignuti,sve je prljavo i nikako ne mogu sebi dozvoliti da odgovaram za nekog ko nije osugaran kao sto su zaposleni osugurani .Postoji prijemno odelenje gde mozete uneti u radni nalog sve sto zelite i majstor ce to procitati.

Da sada ponovim ono sto sam rekao,evidentno je na Oktopodovom autu doslo do niza propusta . Ipak su ti automobili od gvozdja pa se sto je pokvareno moze i popraviti, bar u ovom slucaju nije bilo drugih steta osim materijanih. Menjac sam radio kao i svaki drugi i za ovih dvadeset i pet godina sam uradio na stotine , sto za mene sto za neke ovlascenje servise koji i dan danas donose menjace kod mene na servis. Kao sto poslovica kaze ko radi taj i gresi , sve je moguce pa i ja nisam Bogom dan da budem nepogresiv. Ali sam odmah rekao da cu sve za sta sam kriv ispraviti i stetu nadoknadi sto mislim da je ovde najbitnije. Sto se tice recenice DAL SU ISTA I MENJALI...Za sve ove godine rada nisam se obrukao ni za vece stvari pa necu ni za viljuske i lezaj koje nisam naplatio . Sto se tice recenice : KVACILO NIJE POGLEDANO A MENJAC SKIDAN.....opet ponavljam menjac nije skidan.

Kao sto sam i rekao, svi nekada gresimo pa i ja ponekad. U servisu imam nov menjac koji mozes uzeti ti ili bilo ko koga posaljes nadam se da cemo tako resiti nastali spor. Hvala

Jos jedna informacija kada je na forumu osvanuo post sa Oktopodovom zalbom odmah sam pokusao da ga pozovem na mobilni ali se on nije javljao. Hteo sam da ga pitam zasto mi se ne javi da resimo problem, nazalost neko je hteo da stvari krenu drugim tokom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet mene, valjda su se neke vise sile pobrinule da ne ide sve kao sto treba. Pre nekog vremena calan sa nikom TATAMATA je bio u servisu radi nekih popravki. Tom prilikom je doslo do niza nesporazuma i propusta. Posto nebi da razvodnjavam temu i ponavljam vec receno, svrha svega je da se javno izvinim TATAMATI za sve sto se zbog nas dogodilo. Nesporazumi su ispali oko polovnih filtera koji nisu spakovani, oko toga zasto smo ugradili after market filtere a nismo pitali da li vlasnik zeli orginale ( Filteri su i naplaceni kao aftermarket). Oko zabrane ulaska musterija u radni prostor servisa, oko kvara na kocki koji se desio dok je vozilo bilo na dizalici, oko fiskalnog racuna.....i jos nekih stvari. Sve u svemu ja bi kao jedan ozbiljan servis da se izvinim i ponudim svaku pomoc oko ispravljanja greski. Hvala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja da napisem svoje vidjenje servisa Goran.

Kad sam kupio Puntica, pre 6 godina, odmah je otisao na veliki servis kod Gorana. Tad sam se prvi put upoznao sa covekom i odusevio me je, pre svega sa strpljenjem da poprica sa svakim od musterija, a istovremeno da isprati svaki potez svojih majstora. Dao mi je korisne informacije koje su me zanimale, preporuke oko kola, na sta da obratim paznju i sl. Ne sumnjam u strucnost majstora koji rade tamo, ali mi svi ipak dolazimo kod Gorana, pa kako je on tu, obilazi i prati njihov rad, osecaj je isti kao da on to licno radi.

Nisam imao nikakvih ozbiljnijih kvarova sa kolima, tako da su odlasci kod njega bili samo za redovne servise. Uvek sve OK, korektno kao i ranije. Onda mi se desilo pre 2 godine da 2-3 nedelje pred put nisam uspeo da zakazem servis, a trebalo je da uradim redovan servis i proverim auto pred putesestvije. Naravno, razumem ja leto - odmori - guzva i verovatno gomila takvih kao sto sam ja ali priznajem da me je smorilo sto sam morao da se snalazim na drugom mestu, umesto da to zavrsim u servisu kome verujem.

Prosle godine primetim ja da mi paknovi nesto cvile, a opet treba da se vozim van grada, pa nisam hteo da se igram, nego da proverim. Kod Gorana termin tek za neko vreme, meni hitno i opet se snadjem na drugom mestu.

Posle mesec-dva doslo vreme za redovan servis, zovem, pitam za termin i cenu i zakazem. Ode momak po moj auto na parkingu i ubaci ga na dizalicu, ja pridjem da ga pozdravim, pozelim srecan rad kao sto sam navikao, a on me bez odpozdrava izmarsira napolje. Posle su razvukli onu plavu traku zabranjen pristup, pa sam shvatio da su to neka nova pravila od moje poslednje posete. Kad je sve zavrseno ja odem da platim, kad ono neka druga cena (odprilike +1 radni sat) od one koja mi je recena telefonom. Pitam ja sta je u pitanju i dobijem odgovor da su mi pored redovnog servisa plus prestelovani zadnji paknovi. To se inace radi besplatno ali paknovi nisu promenjeni kod njih pa mi je naplaceno. Platio sam, nisam se bunio, samo sam ja to trebao da uradim tamo gde su mi ih promenili nakon 1000km koje nisam jos ni presao. Sa jedne strane je super to sto proveravaju stanje vozila, posebno kocnice, a opet nisu me nista pitali a ja tu (skoro) pored svojih kola.

Ljudi su razliciti. Neko voli da nema nikakvog kontakta sa majstorima, nego da gospodski ostavi kljuceve i dodje po njih kad je sve gotovo. Opet ima onih koji vole da budu prisutni i gledaju svoj auto dok se radi, da pitaju sta ih zanima, da skrenu paznju na neke sitnice koje im smetaju itd. Ja spadam u ove druge i moram da priznam da mi se zato barikade nikako ne svidjaju. Znam da je teze raditi kad ti neko stoji za vratom ali priznajem, to je jedna od stvari koja mi je mnogo znacila kod Gorana. Ako je problem samo u bezbednosti musterija, tabla sa natpisom: "Ulazite na svoju odgovornost" resava problem ili nam dajte da potpisemo takav papir i gotovo. :thumbup:

Sve ukupno imam utisak da je usled previse posla, doslo do zahladjenja na relaciji musterija-majstor, a to je kad sam prvi put krocio u ovaj servis bio moj najlepsi utisak. Citao sam ove nesuglasice koje su drugi iznosili i moj je utisak da je uzrok upravo ovo sto sam naveo - udaljavanje od musterija. Zato sam i napisao ovaj kilometarski post.

Ovaj servis i dalje mogu da preporucim svima a nadam se da ce se stvari vratiti na staro, pre svega mislim na zabranu prilaska servisu. Pozdrav za Gorana uz izvinjenje drugima na opsirnosti.

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se zahvalim Goranu i njegovom timu u servisu na Altini.

Pitao sam u vezi crnog dima pri vecim usponima da pogledaju prvom prilikom posto je trebalo da idem na put nekoliko dana kasnije.

Ne samo da su me primili izuzetno brzo vec su resili i neke druge stvari za koje nisam odmah pitao iz obzira prema njihovom rasporedu vec su samoinicijativno pitali da srede ako ima jos nesto. Meni je izuzetno znacilo zato sto ne bih morao ponovo da dolazim a bilo je dosta stvari koje sam odlagao zbog nedostatka vremena (famozne lampice rucne kocnice i ABS-a, grejac, prskalica jedna nije uopste a druga je malo radila, vise se ne secam da li je jos nesto bilo....).

Uz to podigli su automobil i pregledali odozdo.

Pozdrav svima,

Nikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bio drugi put kod Gorana da dovršim još neke stvari na mojioj multipli JTD koju sam skoro uzeo,primljen preko reda :unworthy: sve uradjeno masimalno korektno i profesionalno kao i uvek.Veliki pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da podelim sa vama svoje odusevljenje servisom GORAN u Zemunu! Ljudi su pravi provesionalci, onakav treman nisam doziveo. Neki doktori ne pregledaju onako pacijente kako su oni pogledali moj auto. Ljudi svaka cast! Bolje je sada uzupcen, ali dalje nije to to, ali ono sto me je odusevilo kod njih je to sto se nisu time zadovoljili i nisu rekli tako je kako je, vozi, nego zele da auto ide kako treba da ide, i nisu me terali da menjam 1000000 delova da bi time otklanjali sumnje, nego su trazili kvar. Realno sam vec zaboravio sve ostale servise... Ipsilonku cu da teram samo tamo! Svaka cast ljudi jos jednom i puno hvala.

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za ljude iz Bogunovica, iscimali su se kao da sam im rod rodjeni iako sam se prvi put pojavio kod njih. :respect: Obavili su veoma ozbiljan posao temeljno, kako treba, i posvetili paznju detaljima za koje bi vecinu drugih majstora bolelo izmedju nogu. O tome opsirnije kad budem imao vremena da predstavim auto. Jos jednom sve najbolje :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Gorana sam bio tri puta, posle procitanih pohvala ovde na forumu.

Prvi put sa GP-om gdee mi je otklonio kvar, budalastinu, za koju sume mnogi 'strucnjaci' vozali na razne strane i jos mi i naplacivali. Tom prilikom sa m se i raspitao kod njega i majstora sa kojim sam isprobavao GP posle popravke o Novom Bravu i dobio sve zeljene informacije.

Drugi i treci put sa Bravom, na pregledu posle kupovine i na velikom servisu. Na kraju kontrolnog pregleda pozvao me je u radni deo pored auta i ukratko mi saopstio zapazanja i tada sam i resio da radim veliki servis jer sam unapred, za svaki slucaj, zakazao termin za nedelju dana kasnije.

Uslugom i odnosom ljudi koji rade tamo sam veoma zadovoljan.

Pohvalio bih rad jos jednog servisa, to je ACA autoelektricar, kod Cvetkove pijace. Covek je prijatan, posten i korektno odradi sve sto ustanovi kao kvar. Ja sam uglavnom radio sitnice neke, jer me mrzelo da me Delta lupa po usima, ali covek me je odusevio kada sam mu odvezao WV od drugara, kada mu je odradio gomilu sitnih kvarova uz neku simbolicnu cenu i na kraju mu stavio jedan svoj akumulator da se snadje dok ne kupi novi.

U servisu radi i dijagnostiku, ima je za Novog Brava a za par dana idem da mi prekontrolise i dopuni klimu.

Inace nije potrebno neko posebno zakazivanje.

Da zakljucim, od sada auto vozim samo na dva mesta, kod Gorana i Ace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar uradio veliki servis na stilu JTD i posle 400km pukao spaner i motor prezupcio :thumbdown: Sve je menjano u uglednom servisu u Kl.Inace delovi su bili iz AP sporta(oni orginal).Otisla 2 ventila.Na njegovu zalbu ljudi iz AP poslali su delove za sredjivanje(ventile prvi partizan,gumice ventila vaz ,solje ventila i dihtung glave).Svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za AP sport. Ovo tako ne liči na Srbiju, tj nekad me prijatno iznenadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Gorana tice ja zaista nemam nikakvih primedbi, uvek je sve bilo korektno uradjeno i nikad nisu odustali dok nisu nasli u cemu je zaista problem, kad god sam u mogucnosti znam gde cu odrzavati auto :)

Sto se mene tice ja sam mozda ispao ne korektan zadnji put kada je otkriven problem sa dihtungom glave ali sta cu visa sila je bila u pitanju (novcane prirode) pa sam odlucio da problem otklonim sam i na svoj rizik, hvala bogu uspesno :) nadam se da nece biti zamerki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram skoru kupovinu Fiat Stilo 1.9 mjt pa ako bi mi neko mogao preporučiti servis u NS gde ga mogu odvesti na pregled. :scooter:

Hvala unapred.

Edited by aleksandarII

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto servis "Luka", Karađorđeva 15. Bio sam kod njih za neku sitnu intervenciju, zadovoljan sam. :thumbsup:

Na pregled ga možeš odvesti bilo kome ko ima fiatovu dijagnostiku i dizalicu ili kanal. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto servis "Luka", Karađorđeva 15. Bio sam kod njih za neku sitnu intervenciju, zadovoljan sam. :thumbsup:

Na pregled ga možeš odvesti bilo kome ko ima fiatovu dijagnostiku i dizalicu ili kanal. ;)

Nisu vise u Karadjordjevoj, sada su i Z. Culuma. Inace, za pregled moze i Stojanov + moze da trazi da provere kilometrazu u Fiatovoj bazi podataka.

Edited by Mirko_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neko iskustva ili jel zna nešto o servisu IMV Simić, na Novom Naselju u NS-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...