Jump to content
FAS Goran
Guest 1499

Fiat/Lancia/Alfa Romeo servisi, dileri - pozitivna i negativna iskustva

Recommended Posts

@Milja

 

Kako se šta radi na Forumu (kako citirati nečiji post, kako napisati odgovor, kako poslati PP, postaviti sliku, gde nešto napisati...) možeš videti klikom OVDE.

O iskustvima sa servisima slobodno pogledaj, pročitaj barem poslednjih nekoliko strana teme na kojoj si. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozzz drustvo

Kupio sam fiat tipo 1,6  

2017god uvoz svica

moze neki savet za korektan servis i pregled 

hvala

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

I ako već dugogodišnji član, nisam često koristio forum, međutim sada mi je neophodna pomoć.

Potreban mi je korektan i pouzdan majstor/servis koji radi i dijagnostiku/elektroniku i mehaniku.

Auto (Fiat Punto 1.3 mjtd 05')

Trenutno postoji više kvarova na kolima koje bi trebalo ukloniti, a kombinovane su prirode mehanika/elektronika.

Kako sam ostao bez svog dosadašnjeg majstora i komšije, a poučen pređašnjim lošim iskustvima, potrebna mi je preporuka i savet kome da se obratim.

Konačno sam skupio nešto novca koji bi trebao da pokrije troškove servisiranja bar u meri da auto ponovo bude bezbedan i pouzdan za korišćenje.

I ako to nije prevelika svota (generalno gledano) meni je bilo potrebno i vremena i truda da je prikupim i ne bih želeo da je uludo bacim na muljatore i kvazi majstore.

 

Svaka pomoć, preporuka i proveren kontakt bi mi veoma značili.

 

Još jednom napomena; potreban je servis u kome bi bilo moguće obaviti sve, pošto iz privatnih razloga nisam u mogućnosti da jurim delove i vozim auto od servisa do servisa.

Lokacija: Beograd

Idealno Palilula, mada nije uslov.

 

Unapred zahvalan.

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz ove teme mozes izdvojiti par njih. Pre svega Fiat servis Goran na Altini, zatim imas i na Dedinju jedan (mislim da se majstor zove Ivan) i ja bih isto preporucio Tomu u Resniku. 

Svakako je Goran najkompletniji i mislim da servisira vise stvari. Ima i svoju temu na forumu pa mozes pisati tamo o problemima i dogovoru oko servisa.

 

Edited by Ivan
Sredjen format

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Djuro

Nepotrebno otvorena tema spojena je sa postojecom. Punu deceniju i po, na prethodnih 58 strana pisemo svoja iskustva, tako da se koristan zakljucak informacija moze prikupiti prelistavajuci i samo par zadnjih.

Postovani kolega je iznad vec izneo neke od proverenih preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li neko da mi da savet za servis fiat stila 1.9 jtd.. cuje mi se nesto sa desne strane ali vise kako da je blize sofersajbni nego tockovima i malo mi vuce volan u levo. Voleo bih ako imate neki savet kod koga otici i da je imao slican problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakva su iskustva sa Branom u Vranicu? Ne znam da li radi Fiat sobzirom da pise Alfa i Lancia...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, alfini0507 said:

A kakva su iskustva sa Branom u Vranicu? Ne znam da li radi Fiat sobzirom da pise Alfa i Lancia...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Ono sto sam radio kod njega je bilo korektno.
Vise ga ljudi "koriste" za delove, posto ima svasta.
Radi i Fiat, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kakva su iskustva sa Branom u Vranicu? Ne znam da li radi Fiat sobzirom da pise Alfa i Lancia...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Dosta drugara održava auta kod njega, ništa loše nisam čuo.
Meni je par puta izašao u susret sa delovima, skroz korektno.

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto tamo nosio par puta, on mi radio veliki servis i opruge, nemam zamerke, super iskustvo, samo meni licno daleko pa ne idem bas za sve... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dwyanewade said:

 

Beograd

Imaš više servisa ovde u temi pominjanih. Ja sam svoj Fiat održavao kod Gorana na Altini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 9 godina sam kupio Lanciu Thesis od Italijanske ambasade, trenutno ima 59.000 km i u prilicno je dobrom je stanju.  Poceli su neki manji kvarovi i zeleo bih da je odrzavam, bez obsira na cenu, u sto boljem stanju. Molio bih preporuku za: gde bi mogao da radim popravku, odrzavanje i servis - neko pouzdano/provereno mesto.

- Hvala

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, nov sam na forumu i nov vozac fiata :)

Mozete li mi preporuciti dobrog majstora u Nisu? 

Hvala unapred

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milos77

Pozdrav i dobrodoslica na forum.

Nepotrebno otvorena tema spojena je sa postojecom o iskustvima sa servisima. Pa mozes pretragom da pogledas i dosadasnja iskustva, dok se neko od kolega iz tog kraja ne javi sa svezijim informacijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Hteo sam da pitam dali je neko imao iskustva sa popravkom u servisu Bogunovic? Čisto da pitam kakvi su i kako rade? Hvala.

 


 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@daca punto

 

Pogledaj sada, nakon spajanja, sve ranije napisano u temi na kojoj si. :thumbup: 

Generalno, nisu se puno pominjali jer su bili u sistemu ovlašćenih servisa, pa im je akcenat bio na vozilima u garanciji. Nisu u sistemu ovlašćenih servisa poslednjih skoro godinu ipo dana.

Ne znam šta treba da se radi na tom konkretnom autu...ako su neke osnovne stvari i/ili ima neki poseban razlog zašto kod njih - onda su mislim ok jer to svi znaju da rade.

Ako je neki veći posao, ili teži problem ili kvar koji treba da se traži - lično bih izabrao drugi servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa generalno sam mislio da su ovlašćeni servis ali jbg sad je gotovo. Nema veze treba da se odradi mali i veliki servis plus set kvačila plus kočnice cena je poprilična koliko će me izaći ali valjda su ok?

 


 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...