Jump to content
FAS Goran
Guest 1499

Fiat/Lancia/Alfa Romeo servisi, dileri - pozitivna i negativna iskustva

Recommended Posts

Danas bio do Gorana u Zemunu povodom problema sa vibracijama u leru koje niko nije uspeo da resi vec duzi period. Goran je problem ustanovio i resio istog dana i, kao i uvek, bio i vise nego korektan. U veoma kratkom roku je zamenjeno kompletno kvacilo sa zamajcem (uz jos neke intervencije) i kompletan auto pregledan i sve dokumentovano (na svakom zamenjenom delu mi je licno pokazao gde je problem i zasto je moralo da se menja). Ovakav odnos prema musteriji nikada nigde nisam doziveo a verovatno i necu.  Veliko hvala jos jednom, @Goran Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizu ti je Zemun, Altina, na sat i po...
Servis Goran
A za sitne stvari može neki lokalni
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MesarSaStilom

Pitanje je spojeno sa postojecom temom. Dok se ne javi neko iz NS, mozes da pogledas i dosadasnja iskustva pomocu Search.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uglavnom su preporučivali servise Luka na klisi i Zoran na Petrovaradinu.

 

Za ovaj prvi, dvojac majstora više ne radi zajedno, jedan je počeo sam da radi u Vršačkoj, a u Zoran-a sam prestao da idem zbog gužvi.

 

Cena uglavnom zavisi od delova, a svi slično naplaćuju sat...  Zavisi šta ti treba, al u NS je manje više svejedno gde ćeš otići.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servis u NS za fiat,dr Zilien,uglavnom radi samo ova vozila,a kao sto je kolega rekao cene zavise uglavnom od toga sta je crklo. Takodje cu da spomenem servis Edi i Oil box,korektni su,a svi pomenuti se nalaze na telepu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AK Kole Zemun:

Rad na zameni akumulatora su mi naplatili skoro 3000din! Ukupno su radili 15minuta na automobilu i navodno ponistili greske sto je po njima jako skupo, iako svako odvajanje od napona prouzrokuje greske koje se same saniraju nakon 500m voznje. To mozda mogu da rade na automobilima pravnih lica i kod popravke po osnovu osiguranja. Velika sramota za Fiat da imaju ovakve ovlascene servisere. Zaista lose iskustvo i veliko razocaranje nakon 5 godina servisiranja kod njih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, dekirs said:
Lepa slika ako nista drugo  

Jel sad treba da ti odgovorim onom legendarnom iz "Ko to tamo peva"?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa Romeo Gulietta 1.6 jtdm, 105ks, 2012.

Nije auto u garanciji. Auto nije hteo da upali po povratku s puta. Izbacivao silne greske za klimu, kocnice, servo itd. To je valjda normalna pojava kad auto izgubi napon, pa sa za svaki slucaj oterao kod ovlascenog. Imao sam polisu osiguranja za slep, pa mi je bilo sigurica tako, nego da oteram kod nekog prvog koji je mogao da mi kaze da moram kod ovlascenog. Neiskustvo :) Kako god, velika sramota za servis. Na kraju kada sam pokazao nezadovoljstvo, lik koji je radio zamenu me zasustavio na izlazu i izvinjavao se...

@Irena HGT@Milutinac@djomla

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, dekirs said:

Normalna pojava za Alfu :D

Uze mi rečenicu iz tastature a opet s druge strane smeješ se a znaš da te to isto  čeka možda već sutra.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona fora 'hoćeš da ti naduvamo gume sa mirisom jagode?'

https://www.google.com/amp/s/besnopile.rs/najduvajte-mi-gumu-vazduhom-sa-mirisom-jagode-istinita-prica-iz-vulkanizerske-radnje/amp/

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko preporuku gde da u Beogradu odvezem Lanciu Kappu 2.0 na pregled i servis? Trebalo bi da se radi malo oko trapova i da se generalno pregleda auto. Znači, neko ko bi bio voljan da se cima sa kappom, delovima i tako... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozvao sam, ali mi dečko koji se javio rekao da ne rade Kappe. Osim ako mi nije dao netačnu info. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...