Jump to content
FAS Goran
Guest 1499

Fiat/Lancia/Alfa Romeo servisi, dileri - pozitivna i negativna iskustva

Recommended Posts

@galius

100% ti je to, popravio sam ih bar 30-ak :) . Nista strasno, samo vidi kako ces da saniras, ja sam obicno drugarima sredjivao kako sam ti gore opisao.

Samo posle vodi racuna da kutija lepo legne celim obimom (posto pokriva i akumulator, osigurace, D4 i ostale konektore...) - onda i nema potrebe da pretezes. Ljudi uglavnom samo klapnu taj poklopac preko, od starosti i vrucine se kutija deformise, onda moraju da zatezu jer zjapi i sraf se na kraju izvali.

100 puta sam rekao - nista dok covek sam za sebe ne uradi (naravno ako ima uslova i znanja), nije bitno sta je u pitanju, kuca, stan, auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, galius said:

...uspeli su da upropaste jednu rupu i na sraf dodali nekakav dodatak da bi taj drzao...

 

Ali, kao što si i sam kasnije video/rekao:

 

2 hours ago, galius said:

nije nista dodato nego je izvaljeno iz lezista...

 

...kao što Ivan kaže:

 

3 hours ago, Ivan said:

nije to ni fabricki reseno kako treba, a i godine cine svoje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko može da mi preporuči dobrog servisera u beogradu, a da nije servis Goran?

Takođe bih da izbegnem ovlašćene servise.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas temu druze bas za servise.

Evo ti preporuka.

Alfa Tim.Mali Mokri Lug,Partizanska 28.

Super majstori,dijagnosticari.

Rade Alfe i Fiate.

Ja odrzavam svoj auto tu,moj otac i mojih nekoliko drugara,bez greske za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze preporuka za neki servis u Novom Sadu?  Ako je moguce dalje od velikih i ovlascenih, neka jeftinija varijanta. Za Fiat Bravu 1.2 16v, 2001god. Hocu da odradim veliki servis, moji delovi.

 

I dajte link te teme ako postoji negde na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da ti preporucim Dr.Fiat u B.brod-u :)

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euro 018 iz  Međurova moja iskrena preporuka, korektni momci skroz rade i ono sto drugi nece da se bakću...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mogu da ti preporucim Dr.Fiat u B.brod-u

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока


Znaci naucio da radi...

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miso, pogledaj da li postoji akcija kod ovlascenih, cesto zna da bude mnogo povoljnije

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od moderatora (Ivan mislim) me uputio ka ovoj temi,a vezano za servise za FIAT vozila.
Odmah da napisem kako sam procitao svaki post na svih 47.stranica. :wacko::D

Posto gledam da uzmem neki autic za sebe,a jasno je da mi nijedan sam nece doci pred kapiju,sasvim je normalno da malo potrazim pouzdane servise po Vojvodini i u Beogradu.
Napominjem da me trenutno zanimaju iskljucivo radi pregleda auta pred kupovinu posto ja vrlo tesko mogu da vodim majstora sa sobom. Komplikovano mi je + nece svaki majstor ni da pristane.

Iz svega sto sam iscitao dosao sam do nekog "spiska" servisa koji su ovde dobili preporuke.
To su:
- Goran (Beograd)
-Fiat Djukic (Zrenjanin)
- Annus (Subotica)
-AS Sijak (Ruma)

Simptomaticno mi je da se u Novom Sadu ne moze pronaci adekvatan servis,bar po pisanju kolega forumasa. Uglavnom je AS Zoran hvaljen,ali i od par forumasa osporavan. Ostaje samo Stojanov. 
Kod Stojanova sam i terao jedan GP na pregled negde krajem maja. Velika kuca,ovlasceni servis.. Meni su ostavili utisak dobro uigranih,ali nekako hladnih profesionalaca. Kad to kazem mislim na cinjenicu da nikakvog kontakta sa mnom gotovo da nije bilo od strane samih ljudi koji su radili pregled. Da nije bilo jednog majstora koji se slucajno vrzmao oko vozila,ne bih cuo nijednu konkretniju stvar.
Ono - na kraju sam dobio papir,listing onoga sto su nasli kao neispravno ili sumnjivo i to je sve. Malo previse birokratski pristup,ako se ja pitam.
Da sam nisam bio malo navalentan i da nisam malo insistirao kod jednog mladjeg lika ne bih nista maltene izvukao od njih. 
Sve u svemu  - na kraju jesam dobio "presudu" da auto nije za kupovinu,po njihovoj preporuci i to je najbitnije,ali sam pristup i nacin "komunikacije" me nije dojmio. 

I za kraj.
Neverovatno da niko od drugara na prethodnih 47.stranica nije preporucio nijedan servis u Pancevu. :o
Zasto sam ovo posebno izdvojio?
Zato sto sam,prelistavajuci oglase,neretko nailazio na neke lepe primerke bas u Pancevu. I po izgledu,opremi i cenama. Auto nikada ne bih uzeo bez elementarnog pregleda makar,a posto nikad nisam ni bio u Pancevu - nadao sam se da cu ovde pronaci makar jedan servis koji je pouzdan u svrhu pregleda radi kupovine.
Ispada da mi je bolje da ga onda teram u Beograd kod Gorana,samo sto to nijedan prodavac verovatno ne bi dozvolio (zbog udaljenosti).

Izvinjavam se zbog duzine posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...