Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
pedja

Fiat Stilo ili Lancia Lybra?

Recommended Posts

Stiglo je vreme za zanavljanje automobila. Ukratko slovo je palo na Fiat Stilo 5v 1.9jtd preko 2004 godišta ili Lancia lybra 1.9jtd 2001-2004. Treba mi udoban i siguran porodičan auto koga ću moći voziti narednih 4-5 god i kasnije moći prodati i čije održavanje nije papreno.

šta je pametnije uzeti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedan idrugi su vise nego odlicni,samo treba naci primerak u dobrom stanju.Ali ako zelis udobnost Lancia je majka :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kasnije moći prodati i čije održavanje nije papreno.

šta je pametnije uzeti ?

Ako ti je ovo bitno - naravno Stila. Lakse ces ga prodati, a odrzavanje je jeftinije i lakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOJE misljenje: B)

Stilo je za nijansu prostraniji i komforiniji (nikako udobniji) i mozda nekako robusniji,svi delovi su u globalu malcice jeftiniji plus imas velik izbor svih delova pogotovo limarije po raznim otpadima,sto se tice prodaje ko zna sta ce biti za 4,5 godina,trenutno se stilo stvarno lakse prodaje. Sve ostalo je na strani Lybre! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Lancia je vrh udobnosti i zavrsne obrade.Kod nas je slabo cene pa se zato tesko prodaje (nas narod vise voli VW G2 nego ista).

Savrsen auto nema sta.

Stilo se lakse prodaje a namenjen je za one sa plicim dzepom (mislim na talijane i kad su novi automobili) i iz tog razloga

je unutrasnjost takva kakva jeste!

Neces se pokajati koji god da uzmes.Samo naravno da je dobar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba da kupim auto pa se dvoumim izmedju stila ili lybre...  sta bi bilo bolje?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi meni se vise svidja stilo ali kazu da ima problema sa prednjim trapom vise me vuce prema stilu.. opet hvala ti... sutra idem da gledam nekog stila poslacu slike ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To više kažu za Alfu jer ima malo komplikovanije i skuplje(što svi odmah izjednače i sa lošijim) trapove, ali opet nije to ništa katastrofalno. 

Evo moj služi 2 godine samo sa zamenom stabilizatora i amortizeri su sada već malo lošiji, ali još nisu za bacanje. Isto kao i sa svakim drugim kolima, paziš malo preko rupa, ne teraš ga po lošem putu i mora da služi :)

 

Meni je Lybra prelep auto, a Stila sam i uzeo jer mi je bio jedan od najlepših kupea kod nas. Sada da biram iskreno ne znam šta bih uzeo, verovatno najočuvaniji primerak koji bih našao pošto sa oba modela nema greške ako ih neko nije maltretirao pre kupovine.

Srećno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice lybre stvarno je auto na svom mestu.. ali meni vise godi stilo hecbek... ipak je to momacki auto na neki nacin..  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lybra je najbolja, bolja oprema, lepsi entetijer, zavrsna obrada a i mislim i da je najudobnija. Sledeca je 156 pa stilo ali kada biras izmedju ova tri izaberi samo onaj koji je u najboljem stanju!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se izgleda tice meni se svidjaju obrnutim redosledom od toga:-) samo bi ja libru-stilo karavane a 156 limo radije...mada mi se i ona sve vise svidja karavan...lybra mi je najruznija spolja od njih...samo sam pitao po pitanju odrzavanja trapova,lupkanja i gremlina unutra itd...?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zavisi imas i stila u boljoj opremi od lybre...  a lybra je po meni najlepsa karavanka.. a stilo hecbek .. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lybra karavan, Ar kako god a stilo 3vr ili karavan. Po pitanju trapova najaci je stilo, to ti je mazga prava

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lybra je najbolja, bolja oprema, lepsi entetijer, zavrsna obrada a i mislim i da je najudobnija. Sledeca je 156 pa stilo ali kada biras izmedju ova tri izaberi samo onaj koji je u najboljem stanju!

 

Potpisujem.

 

Sedi provozaj i jedan i drugi pa vidi koji ti više odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni libra vise dodje za ozbiljnog poslovnog coveka ... bilo karavan bilo limuzina ... stilo mi je za mladjeg porodicnog coveka ... 156 kao karavan nema nesto veci gepek od stila

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da stilo ima mozda i najveci gepek od sva tri...mozda posle njega libra?pa tek 156...? Bar tako izgledaju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lybra karavan, Ar kako god a stilo 3vr ili karavan. Po pitanju trapova najaci je stilo, to ti je mazga prava

 

stilo sa 3 vrata :)

I ja mislim da stilo ima mozda i najveci gepek od sva tri...mozda posle njega libra?pa tek 156...? Bar tako izgledaju...

 

stilo karavan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...