Jump to content
FAS Goran
Sirius9

Kolika je kazna za vožnju pod dejstvom?

Recommended Posts

Ok je sto se tice placanja ali mi nije jasno da li se sad kazneni bodovi sabiraju ili jednostavno mi uzimaju 14 za nasilnicku??

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bezi odavde, nisu oni toliko azurni da te traze kad vec nisi odmah pao u nesvest i pravio se da ti nije dobro, cim su te udarili, ili im vratis, ili padnes u nesvest 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne javiš zalepe ti fiktivnu adresu.

 

A sa fiktivnom u inostranstvu problemi, naročito ako imaš radnu dozvolu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kakvi su problemi sa fiktivnom u inostranstvu, ali jesu ovde i stižu pre ili kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam radnu dozvolu

Ne kapiram to sa fiktivnom adresom, sta npr ako oni dolaze kod mene kuci i naravno moji im kazu da ne zivim tu tj. da sam se odselio i da 5 godina ne zivim u srbiji sto i jeste...i prodju 2 godine do apsolutne zastarelosti...jer mi se to ponistava??

Ceo prob se desio u gradu iz koga nisam, dal ce to malo da zakomplikuje sve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada dobiješ fiktivnu slučaj prestaje da zastareva jer u delu Zakona gde se definiše zastarelost kaže se između ostalog i: 

Zastarevanje prekršajnog gonjenja ne teče za vreme za koje se gonjenje ne može preduzeti po zakonu.

Pošto nisi dostupan organima gonjenja i gonjenje se ne može preduzeti po zakonu jer imaš fiktivnu onda nema zastarevanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci plati pa klati... pa sledeci put nemoj da se pravis blesav nego stani kad te zaustavljaju. Sistem u Srbiji je "Bolje priznaj pa cu biti blazi..."... A u Americi bi mogli i da te ubiju ako ne stanes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog čega su ti pisali nasilničku? Možda to može da se skine ako su ti je napisali tek onako... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci plati pa klati... pa sledeci put nemoj da se pravis blesav nego stani kad te zaustavljaju. Sistem u Srbiji je "Bolje priznaj pa cu biti blazi..."... A u Americi bi mogli i da te ubiju ako ne stanes.

 

ovde ubijaju ako ne stanes, nemoj da se pravis da si zaboravio ... nije ti ovo amerika 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kako da mi skinu, videh da napisao u izvestaju.....nasilnicku mi je napiso po njegovm tumacenju zbog nepostovanja pravila voznje, kako je on naveo drske voznje, zbog toga sto ne postujem njih pa kaze nece ni oni mene. Nisam pametan sta da radim, nesto moram da smislim jer sve je ispalo bas bezveze.....dodjoh u srbiju na 5 dana, to vece sedoh u auto da se vidim sa drustvom i posle da zapalim kod ribe, u putu do ribe naidjoh na njih pijan, pomislih sve samo ne sad to.....i umesto da ga ona to vece ja ga na kraju izduvah

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg druze, malo bahato sa tvoje strane, kako bre da se pravis blesav i da im ne stanes? Pa nisu bas toliko blesavi da te puste...

Sada cuti i plati, najmanje ce tako da te boli, a za ubuduce znas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi u pravu, jbg sta je tu je, samo kad bi mogao da izboksujem da mi dozvolu ne uzimaju....ostao cu morati u svakom slucaju da im platim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premija će ti biti da izboksuješ da ne dobiješ maksimalan broj poena. Dozvolu će ti svakako uzeti na mesec-dva-tri zbog vožnje u alko stanju. Tačnije, sada se ne uzima dozvola nego se izriče zabrana, a ti pošto si u Italiji nećeš ni osetiti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel Ima neko neki savet sta reci sutra kod sudije za preksaje idem onako na bum sto bi se reklo jer me nisu nasli kod kuce kad su me trazili...

 

Nikad ranije nisam bio a u pitanju je 0.58 promila....kazna je od 6 do ne znam tacno koliko hiljada....sta reci da bi mi kazna bila sto blaza ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standardno. Nemas posao, a u kuci otac majka zena deca baba deda i unucici a niko jos nije zavrsio skolu, svi studiraju, i vise na birou, a auto koji si to vece vozio i onako nije tvoj.....jer nema se para.....

A radis kao taxista na crno ili jps bolje vozac u JKP Komunalac, plate nema al ti dozvola preko potrebna...

U sustini to je to, samo je pitanje kako ces da upakujes ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...