Jump to content
FAS Goran
sremarko

Fiat Stilo / Nuova Bravo - naknadna ugradnja digitalne klime?

Recommended Posts

@pablojoks83

Pitanje je spojeno sa odgovarajucom temom. Vec je pisano - sve je izvodljivo, ali sa upitnom cenom, cimanjem, rezultatima...

Skoro je kolega ugradjivao digitalnu klimu cini mi se na Grandeu. Ali je radio za svoj cef, pa mozes da pogledas pomocu Search. A za ovih vise od decenije koliko sam na forumu, mogu na prste jedne ruke da se setim da je to jos neko radio.

Zato na temama za kupovinu uvek i potenciram da je za smesnu doplatu (kako je Bravo stariji) steta ne iskoristiti priliku i ne uzeti auto nasviran sa opremom ili motorizacijom. Kada se sve to stavi na gomilu, ogromna razlika u voznji i dozivljaju istog modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve razumem, al ja sam ovaj uzeo uz doplatu,moju... Tako da i nisam bas mogao da biram. Sa jedne strane,smor mi je sto nema,al onda sam cuo da imaju i problema sa dig klimom. Pa mi i nije krivo. E sad,meni je bitnije da ima naslon za ruku,to mi je fetis da imam,bukvalno. No dobro,upoznajem se sa njim,pa gledam sta moze i sta necu raditi sigurno. 

Hvala ti u svakom slucaju. 

Btw,ovaj search mi ne ide bas od ruke,uopste mi ne pokazuje sta me zanima. Izgleda da sam glup za to...

 

Edited by Ivan
Skinuti visestruki nepotrebni citati

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pablojoks83

Mozes preko forumske pretrage, gde imas i detaljno filtriranje. Ili preko Google, gde ukucas pojam koji te zanima i uz njega "flcs" ili specificiras pomocu "site:" koji tacno sajt pretrazujes.

Vidi, cega nema, ne moze da se pokvari :) . Ali kada bi gledali samo jednostavnije, svi bi vozili klotare. Nevezano za tvoju "menjazu", poenta je da uz vrlo malu doplatu (bar sada kod Brava), moze da se vozi daleko bolji, opremljeniji i jaci auto. A razlika u dozivljaju modela izmedju npr. jedinog atmosferca 1.4 90 (koji su dodatno isli sa tankom opremom) i nekog opremom nasviranog, jaceg turbaka je kao du*e i glava.

Fabricki naslon za ruku mozes poprilicno jednostavno da ugradis, s tim sto ide u kompletu sa delom centralnog tunela. Dobrodosao si i na skupove, pored prvenstveno druzenja, zezanja i korisnih informacija - mozes da sacnes i makine forumasa i dobijes ideje za sredjivanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...