Jump to content
FAS Goran
neomckane

Lancia Lybra 1.9jtd SW

Recommended Posts

Opušteno, nije ti ovo ništa...skokni do moje teme, da vidiš šta je bedak....i nakon svega, kao da ništa nije bilo!!!  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsena opravka..

Sva limarija ispravljena, ispeglana i prefarbana, zamenjeno par sitnica, zakrpljen hladnjak klime (preostaje da se dopuni) - sve ukupno ~400e

 

ret705.jpgret706.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dignemo malo temu iz mrtvih :D

 

Proslo dosta godina od te popravke, u medjuvremenu je svasta nesto radjeno:
- osvezen motor: zamenjene karike, obrada glave; dihtung glave, usisa, izduva; veliki servis

- remont turbine

- sva 4 nova amortizera monroe

- brembo plocice napred i nazad

- custom made oil catch can

- zamenjena creva usisa i filtera vazduha

- zamenjen protokomer

- remap stage1

i jos svasta nesto...

 

Od kupovine pa do sad se nakupilo skoro 100.000km, predjenih uglavnom sa zadovoljstvom. Medjutim, dodje kraj, neplanirano.

Najbitnije - svi su ok - devojka i pas istraumirani i ugruvani, ja cu nositi kragnu nekoliko nedelja..

lybra_01.jpg

lybra_02.jpg

lybra_03.jpg

lybra_04.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi je što si imao nezgodu, a drago što nema povređenih.

A auto, biće neki drugi

 

 

Edited by neshaoct
pismo Foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neomckane

 

Šta te je stiglo i udarilo?

Pretpostavljam da si za kragnu prikupio svu dokumentaciju, tih oko 1.000 evra samo po tom osnovu će pomoći da se lakše kupi drugi auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se presavila ovako na pola kao autobus da je gurao?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise mi je krivo sto sam se vezao za taj auto, sto sam cuvao, pazio, odrzavao, i nisam jos planirao da ga se resim. Pogotovo zbog toga sto vrede vise nego sto to trziste govori..

 

A udes, splet nesrecnih okolnosti, i ja u centru zbivanja. U susret mi isao neki strucnjak, u mojoj traci. Ja nabo kocnicu koliko sam mogao, on se u poslednjem trenutku vratio u svoju traku, ali vozac iza mene nije ni gledao (a bio je i pod uticajem alkohola) i samo me razneo i bacio 15m dalje. Kako je moglo biti, super smo prosli. Sta je tu je, oporavak, Lybra nekome za delove (ako ima zainteresovanih) pa da trazim nesto drugo..

 

Vi procenite sta me je udarilo i kako je on prosao..

IMG_20200114_212557.jpg

IMG_20200114_212537.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta za auto, sreća za vas pa je živa glava. Nego, jel taj izazivač sudara stao ili samo produžio dalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeznuta raskrsnica, iscrtane bele linije, iscrtane zute linije sve jedna preko druge. Pre je iz temerinske skretanje na levo bila valjda samo jedna traka, a sada su dve. Dobro je ovo sve zavrseno, vidi se da je bio jak udarac, kad je lybra dobila sve do stubova...

 

Posto je i alkohol u prici ici ce druskan na hladjenje jedno 60 dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam preksinoc isao tuda, i jos kako je bilo vlazno i maglovito, uopste nisam mogao da skontam koji je smer te srednje trake... bas konfuzno... 

 

Ali nema sta, udar od nazad, covek alkoholisan, situacija ti je cista... 

 

Zao mi je zbog udesa, auta, i trauma, ali sto kazu, drago mi je da su svi dobro... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, beki e30 said:

Šteta za auto, sreća za vas pa je živa glava. Nego, jel taj izazivač sudara stao ili samo produžio dalje?

Pobegao..

Kad sam ja zakocio, on je stao pored mene, taman sam se okrenuo prema njemu da mu nesto lepo kazem, i u tom trenutku me je ovaj sa ledja pocistio. Posle 2 sekunde pogledam u retrovizor, vidim kako lik opusteno produzi dalje i ode, a ovaj sto me je udario izlazi krvav iz svog vozila.

 

Kakvi smo ljudi..

 

Jebiga, sta je tu je. Sta je sve moglo biti, super se zavrsilo. Samo da ne bude nekih trajnih posledica posto sam bas nedavno poceo sa terapijama za korekciju kicmenih prsljenova.

 

Kad resim sve papire i procese, Lybra ide u oglase, ima tu dosta toga u odlicnom stanju pa verujem da nekome moze posluziti/zatrebati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravlje na prvom mjestu, nek sve bude ok, al da je naći nekako tog idiota pa mu fino račun ispostaviti :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...