Jump to content
FAS Goran
MilosJTD

Chip Tuning (iskustva sa raznim firmama, pojedincima)

Recommended Posts

137HP dao sm chip znaci pojacan POWER MAPA auto ide 1.5sec sporije od HS-mape nije sve u jacini vec u pravilnoj raspodeli te snage,imas u HS temi dijagram sa dayna pa pogledaj kako je svaba raspodelio tu snagu,da zavrsimo ovu diskusiju ovde nije rec o stilu ili o tvom bravu vec gde odraditi chip znaci iskustva sa tunerima,ja nezadovoljan sa SM-om prezadovoljan sa HS-om,kole nezadovoljan sa raletom odusevljen REVOM,ti opet zadovoljan sa Raletom znaci ova tema je namenjana da se prenesu iskustva...

tako je jedan nas zajednicki drugar radio mapu u Novom Sadu znas vec gde pa ga ja sa fabrickom mapom upropastio a isto su mu obecani neki konji koji su izgleda pocrkali na putu do Beograda,znaci ovde napises iskustva koja si licno ti imao sa oderdjenim tunerom,da ne ulazimo u neke diskusije bespotrebno

Share this post


Link to post
Share on other sites
OCT je jedini chip koji mozes staviti na nov auto i dalje da ti vazi garancija

Ovo vazi i za otadzbinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je, čim se malo više osoli, pravi problem.

Nije to bila nikakva slana mapa. Ništa specijalno.

Imao sam posle i bolju i jaču.

Rale me sve vreme neuspešno ubeđivao da mi je auto neispravan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vule

Sto bi rekao jedan veliki mislilac iz tvog grada inace i suvlasnik jednog raspalog foruma:Ja sam uvek u pravu pa cak i kad nisam... ;)

@steva_anya

Sta pricas bre ti?

@kole

Seti se pre 2godine kada sam stavio guminu mapu iste stvari su se desavale kao i tebi,a u to vreme su se desavale i na jednoj alfi 147 koju su isto radili,a pak za pohvalu je evo vulova brava,sejina ibica ima tu auta gde su uboli i koja idu bruka

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

...rekao sam samo da SM treba zaobilaziti u sirokom luku i dalje stojim iza toga,OCT,HS su ozbiljne tuning kuce koje iza sebe imaju godine iskustva a recimo OCT je jedini chip koji mozes staviti na nov auto i dalje da ti vazi garancija,

Boki,to je iz tvog posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znam da je iz mog posta, ali ne razumem pitanje

Ovo vazi i za otadzbinu?

Da li mislis na to da li vazi i kod nas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kom ovlascenom priznaju garanciju sa OCT cipom?

Rale me sve vreme neuspešno ubeđivao da mi je auto neispravan.

Sto mi je ovo poznato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao zato sto sam bas skoro pricao sa covekom iz Porsche-a, koji je tamo neki sef, na temu chip-tuninga. Dok mi je drugar radio tamo imao sam info da mozes kod njih da stavis Oettinger chip (koji kosta preko 1000 EUR), i da auto jedino u tom slucaju ostaje u garanciji (naravno ako uopste provale da li imas neki drugi)... Medjutim ovaj covek mi je rekao da to ne moze, i da ni sa jednim cipom nemas pravo na garanciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije slucajno ovo kolega forumas BravoJTD, posto mi se cini ja je ovo Vuletova Brava :whistle:

Edited by Dusm4n

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dusm4n

Da, imate iskustva o njegovom ''radu'' na prošlim stranama ove teme. :thumbup:

Vidi se da nije napredovao, tj. i dalje radi po principu ako uspe, uspe, ako ne...vraćam pare. :D :D :D I dalje tretira automobile kao igračku, upisujući mape koje je skinuo sa interneta.

Usput, nije Vuletova Brava, već njegov Stilo. Vule je sam sebi radio auto...

---------------------

Da smanjimo off u ovoj temi, ona služi za iskustva o firmama i pojedinicima. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Celicu :D

802e206f6b5b_640x480.jpg

525098da260a_640x480.jpg

Sorry sa off ali mi se ucinilo kao da je Vuletova brava.

P.S. Citao sam iskustva o njemu i ako je samo pola od onoga tacno jadni auti koje on cipuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste moja Brava na slikama, ali mapu nije radio kolega BravoJTD, samo smo zajedno išli na valjke, kako Boki već reče :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna nesto o tuning kuci "Pro Tuning"

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro Tuning?

I mene zanimaju oni, jer sam dobio poruku na mobilni da rade cip.

Ni sam ne znam kako i gde su me nasli:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki prodavac nadje kupca, tako ima...da ne omalovazavam ljude... idijota koji se naloze na cip za 20,30,50e i posle proklinju sve na svetu sto su da lipare za unistavanje motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zvao:)

Covek mi rece da daje garanciju dozivotnu.

Mada, nesto sam skeptican...

Edited by Gremlin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek mi rece da daje garanciju dozivotnu.

Motora, naravno i posle ubeđivanje da je nešto bilo neispravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, svi tuneri daju dozivotnu garanciju na chip...

A garanciju od tunera na motor bi morao papreno platiti, i retko ko je daje uopste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...