Jump to content
FAS Goran
MilosJTD

Chip Tuning (iskustva sa raznim firmama, pojedincima)

Recommended Posts

On 8/25/2016 at 8:10 AM, YUgisa said:

Mislim da nisam nista rekao sem cinjenica, ko se oseca prozvanim slobodno neka mi dokaze suprotno, moze da napravi snimak pa da mi pokaze da dizel ne dimi, meni nije problem da priznam da sam pogresio.

 

Vule, ako zelis da se nadjemo na pola puta da dokazes svoju tvrdnju, ja cu biti toliko dobar da te pustim da mi dokazes da imas samo 2 puta brzu masinu, ne 3 puta brzu. I to cu te pustiti u tvojoj disciplini da dokazes, 2 puta brzi auto znaci da na 400m si spreman da mi das 100m fore i da ces pobediti, ako si za, reci cu ti vreme i mesto. Verujem da ne moram da objasnjavam zakone iz fizike zasto je tako.

 

Sem par benzinaca na forumu, nisam video ni jednog brzeg od 50% i to iskljucivo na pravcu ukljucujuci i dizele. Samo sto treba znati da vecina vas je zavrsila da ubrzava auto sa modifikacijama, a ja nisam stigao ni do pola.

 

I ako moze bez 24h smisljanja smesnih izgovora na moj komentar.

 

Ja  mislim da bi  Vule presao 3/3 402 staze dok bi ti za isto vrijeme 1/3.Bar je iz mog iskustva tako.JTD je lako ubrzati ,novi turbo ,remap(eventualno injektori,ovisi koje su na motoru trenutno) i eto ga na 200ks.Ipak se taj tvoj motor ne moze porediti sa cr dizelima nikako,smijesno je pricati o perfomansama tog motora.Jednostavno se tu nema sta modifikovati,bar ne toliko da se dobije nesto konkretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko imao iskustva sa GT CHIPTUNING Beograd?

Umerena cena, samo da nije i "umeren" kvalitet.

chiptuning.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 14.9.2016 at 9:30 PM, brankoz said:

Da li je neko imao iskustva sa GT CHIPTUNING Beograd?

Umerena cena, samo da nije i "umeren" kvalitet.

chiptuning.JPG

pozdrav jesi radio remap?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam. Ne želim da mi se radi na kolima bez provere na valjcima pre i posle posla sa analizom dijagrama. Trebalo bi da im verujem da su oni najbolji...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, brankoz said:

Nisam. Ne želim da mi se radi na kolima bez provere na valjcima pre i posle posla sa analizom dijagrama. Trebalo bi da im verujem da su oni najbolji...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 

je li kod tebe alfa ili fiat?iz beograda si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem tvoje pitanje. Citirao si moj post sa ponudom za FIAT Stila,, piše da sam iz Beograda...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, brankoz said:

Ne razumem tvoje pitanje. Citirao si moj post sa ponudom za FIAT Stila,, piše da sam iz Beograda...

sory nisam dobro sve video ,pa pitam jos jednom,bunilo me ili je alfa 156 ili stilo 115 ps jtd....

ako imas vremena par minuta pusticu ti na privat poruku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi gde na kraju da uradim čip tjuning? Otkada sam kupio auto pojavilo se na desetine nekih tjunerskih kuća. Više nemam pojma da li se isplati dati 200, 300 evra za čip ili platiti 50, pošto niko ništa ne garantuje a malo imam podataka iz prve ruke od ljudi koji su ga zaista uradili. Istraživao sam poprilično i Revo Čip u Užicu mi deluje nekako najozbiljnije. Pomagajte ljudi treba mi vaše mišljenje o ovoj temi, kakva su vaša iskustva?

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo si napisao deluje. Marketing je cudo.
Nemam licna iskustva sa njima, a verujem da je na nivou drugih koji su jeftiniji. Kod nas to radi SafeChip. Mislim da je 50-tak sa merenjem pre i posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako preporuka za SafeChip ili Novaspeed, a ako ćeš to isto za mnogo više para, onda Revo :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/22/2016 at 10:30 PM, zalik said:

Imam ja iskustvo sa tim valjcima,moja 2 auta se vrtila na tim valjcima 10 puta ,solidni jako valjci i precizni,radjen i hybrid varijanta stage 3 na njima,

bili su u zrenjaninu a pre toga kod Sase u Revochipu godinama vrtili...on je kupio Bapro 4wd i njih prodao, pitanje je samo kako su i da li su ih novi vlasnici kalibrisali nakon toliko godina rada i servisirali

 

 

On 4/22/2016 at 10:56 PM, zalik said:

...znam taj dyno odlicno Serp dyno turska proizvodnja ...

Pre dve godine je bio tacan...

Vrhunski dyno testeri su Superflow Dynostar Cartec Dimsport Bapro medju vodecim sve ostalo manje vise kukuruzna sasa...

Sta se desilo sa tim valjcima u medjuvremenu pojma nemam, sad je vlasnik Dejan Safechip

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/45027-valjci-za-merenje-snage/&do=findComment&comment=1327428

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj sa Strele bi trebao da je ok. Malo dere sa cenama ali...sta znam. Uzmite ovo sa rezervom jer info nije iz prve ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam u toj prici. Ovo sto sam ti napisao sam cuo od drugara koji hoce da cipuje reno captur pa je naleteo na tog lika sa strele ali mu trazi mnogo para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...