Jump to content
FAS Goran
sasha015

Parkiranje u gradovima

Recommended Posts

Izbegavam u širokom luku takve parkinge.. Radije ću da platim npr 100din sat u garaži kod skupštine, nego da dam nekim tamo rumunima na parkingu preko puta 50,100,200 din zato što su mi čuvali mesto...

 

edit: Ne znam da li ste primetili da isto to rade i u parking garaži u Ušću, drže zauzeta mesta koja gađaju direktno ulaz i kad te vide da ideš iskoče na put i mašu da dođeš na "njihovo" mesto..

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i ja sam izbegavao do sada nego i zadnje vreme sam izlazio na kej kod brankovog mosta a tu ih ima svuda

pa sam se setio da pitam odakle njima uopšte pravo da rade to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa isto ono pravo kao i kada te smaraju da ti "ciste" soferku na semaforu. U ovom slucaju najgore mi je sto im se decica igraju izmedju vozila, vise puta sam vidjao da se sapletu na ivicnjak i padnu kada kolona krene. Cest primer na Autokomandi i ulazu u Juzni bulevar.

A ovi "cuvari" su mi bili najjaci svojevremeno kod hotela Jugoslavije i PMF-a...

'ce dizginu :) pod tockovima, samo da skrenes na njihov "plac".

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nema tu samo roma, koliko vidim pola pola je

još navode da se parkiraš na zelenoj površini kod onih drveća pored puta, da se ja pitam samo bih dizao, pauk je ionako tu blizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au ljudi, ne znam da li ste bili skoro u Uzicu... Ziveo sam par godina na Zvezdari, par godina na Dorcolu, nisam skroz ravnicar (:D) ali posetih Uzice juce....

LOL

Druga dimenzija. Sve tesno, uzbrdo/nizbrdo, i jos na sto strana se radi po gradu. Klaustrofobija.

 

Parkiranje u Marka Oreskovica, ili Kralja Petra u BGu ti dodje kao parkiranje na praznoj livadi! :D 

Kako ljudi tamo svaki dan, ja ne znam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Smireni said:

Au ljudi, ne znam da li ste bili skoro u Uzicu... Ziveo sam par godina na Zvezdari, par godina na Dorcolu, nisam skroz ravnicar (:D) ali posetih Uzice juce....

LOL

Druga dimenzija. Sve tesno, uzbrdo/nizbrdo, i jos na sto strana se radi po gradu. Klaustrofobija.

 

Parkiranje u Marka Oreskovica, ili Kralja Petra u BGu ti dodje kao parkiranje na praznoj livadi! :D 

Kako ljudi tamo svaki dan, ja ne znam.

 

Jesi probao Herceg Novi? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi nije kao Užice. Uz uzbrdicu gde su ženini Z 101 nije mogao da izađe. Zimi se spuštaju na zadnjicama! Deo se zove Turica.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko mojih zgrada,se izgradilo gomila novih..,bez parking mjesta, u nase zgrade se uselilo gomile ljudi,da ne kazem seljacina,da pritom naglasim da su ljudi na selima gradjani za ove,koji dodju pa zauzmu dva parking mjesta,niko ziv ne zna,ili ne zeli da se parkira ravno,vec samo ukrivo,obijaju mi auto vratima,niko ne pazi ni sekunde... Cilj u zivotu,prodati stan,otici van grada,napraviti kucu,garazu i napokon se prestati nervirati!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miše Dimitrijevića u NS je preko noći obeležena (iscrtana parking mesta) do kraja. mislim na drugu polovinu od Braće Ribnikar prema Cara Dušana. Prva polovina je odavno pod naplatom...

 

Postoji li neki site gde mogu da se vide planovi grada ili parking servisa kada šta se planira, kad šta kreće sa naplatom i slično?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/7/2017 at 10:32 PM, beli_Punto said:

Kakav je ovo recnik? Seljacine, prostacine? Nije lepo to ...

Ti zivis u svjetu bajki....,rjecnik je upravo onakav kakav treba za samozive ljude,koje ne postuju svoje komsije,sugradjane...,a vama gosp. ako se ne svidja ne citajte....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ti druže gledaš farmu ja ne....  Ja vozače fiata gledam i doživljavam kao temperamentne,samim tim sam i ja takav..,je ništa nisam opsovao,ružna riječ nije rečena,već samo kvalifikacije...  Al sam odreagovao temperamentno,pošto doživljavam ružne stvari na parkingu zgrade u kojoj živi zadnjih 20 i više godina,baš zbog dotične fine gospode,koji vjerovatno gledaju farmu,ali  ih  boli pozadina (da se lijepo izrazim,da se neko ne bi povrijedio čitajući)  za svima ostalima,pa urnišu parking svojim lošim parkiranjima,urnišu mi auta vratima...,itd...  Ako se neko našao prozvanim,mojim postom, ili uvrijeđen istim...,iskreno me ne dotiče ni sekunde!!

Edited by mali_zmaj
greška u kucanju

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/7/2017 at 5:50 PM, vicent said:

Veruj mi nije kao Užice. Uz uzbrdicu gde su ženini Z 101 nije mogao da izađe. Zimi se spuštaju na zadnjicama! Deo se zove Turica.

 

Kod mene se to kaže odakle ti je žena odatle si i ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...