Jump to content
FAS Goran
djape1977

Fiat 132 2000

Recommended Posts

stigla nova machinna u kolekciju!

 

51069826.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam!!!

da nisi sinoc prosao pored inter-kontinentala?prozujala neka lepa 132-ka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ljubav iz studentskih dana....

dimenzije

dužina 4393 mm.

širina 1638 mm.

visina 1435 mm.

težina: 1140 kg.

motor:

zapremina: 1995 ccm

snaga: 113.6 ks /5600

obrtni momenat: 157 /3000

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam!!!

da nisi sinoc prosao pored inter-kontinentala?prozujala neka lepa 132-ka :)

jes

ide k'o zmaj! '80. godiste, presla 73.000km

juce od aleksinca do beograda, 120-140km/h, nikakvih problema. nisam merio potrosnju ali sipao sam 37 litara plina i nije ga potrosila tako da je svakako ispod 20litara/100km :lol:

busan auspuh, komande grejanja u q***, sve ostalo super!

nove gume dunlop sp 195/60/14, atestiran plin, alarm, centralno zakljucavanje, daljinski, muzika...

B)

Edited by djape1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

A rupenzi na podovima, ono, malo rubovi i sajtne sa gipsom i novinama...i to...Nema?

Joj kako sam ja voleo taj auto (nažalost u posedstvu mi je bila "istegnuta" i kvazi restilizovana varijanta u vidu Ardjente), ali je to volelo da pišti prilikom polaženja, pa u drugoj, pa u trećoj cijuk, lagana zadnja osovina-pogonski točkovi, mekfersonove "svadjalice", baš je bio vragolan po vijugavim putevima. Ali strah i trepet za Nemce! I oni su ga rado kupovali, a što i ne bi, kad je u to vreme samo BMW, donekle mogao da im u klasi parira... Al je imao i apetit. Al bila srećna država...jednom nedeljno na pumpicu, bonovi i to....neosetnoice.gif

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema rupa, nema rdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece gde iskopavas ovakve primerke :unworthy::w00t: ?Predpostavljam da je tajna koliko je placena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i nije.

soma.

 

b10.jpgb11.jpgb12.jpgb13.jpg

b14.jpgb15.jpgb16.jpgb17.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni mislio. ima da dobije nove branike jer su ovi krpljeni i farbani a vec imam nove, kao i stopaljke jer se sa ovih skroz oljustio hrom.

eventualno diskove pozadi umesto dobosa, to sam imao i na dizelki i pokazalo se odlicno a nema sta da se prepravlja, cisto odsrafi zasrafi posao.

a cisto da se doda stepen perverzije, dobice klimu jer imam komplet oridjinale klimu sa jedne 132ke tako da ni tu nema prepravki, sve ce da bude fabricki.

Edited by djape1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soma je dzabe za ovakav primerak,odradi to sto si zamislio+zastitu,i bice perverzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima da padne jedno temeljno zasticivanje wurth-ovm programom. odozdo i iznutra, vosak u sve supljine itd, mada ovaj auto nije nikad i nikad ni nece videti sneg, so i rizlu

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sam ga i kupio u trenutku kad sam go kao pistolj. otisao sam da kupim auto za soma sa 100e u dzepu. ostavio sam kaparu i uradio odjavu i kupoprodajni ugovor. ne pitaj kako sam se snasao za ostatak ali samo cu ti reci da ne znam sta cu da vozim kad mi istekne registracija na ladi za 15 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi auto u kom sam se vozio 200km/h. Ista 'vaka bela. Bila sluzbeni auto u Elektroshumadiji gde je moj deda vozio direktora. Auto za pamcenje. Blago tebi na pazaru. Direktorski auto 80tih u Srbiji. thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad registrujem neku od njih. jedva sam se iznatezao da krstim lajku novim tablicama a i zao mi je da arcim 132ku zimi

Share this post


Link to post
Share on other sites

au brate samo ti jos fali Ritmo Kabriolet!

ako ga moj drugar bude prodavao jednom javicu ti obavezno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zanima me. ruzan je a inace nisam lud za kabrioletima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...