Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Beli cajgeri su mnogoooo dobri, deluje mnogo skuplje auto sa njima, a za felne sta reci, nije zato sto ih imam i ja nego su stvarno najlepse a mogu ti reci i dosta izdrzljive, ne krive se lako verovatno sto su 16tokrake. Sobziro da planiram i ja da uzmem Punta prva investicija ce biti felne i to verovatno opet Superturismo. Kad ih budes stavio na auto neces ga prepoznati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cajgeri su stvarno ispali super, odusevljen sam razlikom. :rolleyes:

Uh felne sam bas dugo trazio, jake su, dobre, lepe i jedva cekam da ih montiram. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada mi pade na pamet da te pitam kakav je osecaj nocu u voznji sto se tice cajgera, kontam da je lepo i tako to sve redom, ali me interesuje da li makar malo zamara oci, ono da li bode u oci to belo. Ja sam sebi stavljao u podizace i mogu ti reci da mi bas onako privlaci paznu nocu, a jos je to na vratima, znaci nije ispred mene, mada sada vec posle nekog vremena sam se navikao ne izvaljujem ih, ali prvih par nocnih voznji me ubijalo, drzao sam ruku sve vreme preko prekidaca :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smeta uopste, bas je blago svetlost, ja sam mu i rekao da necu da bljesti da ne mogu nocu da vozim. Preko dana se i ne vidi osvetljenje, kao da nisu upaljena svetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre

video sam, mislim da cu tako na kraju i uraditi. hvala puno

@stampedo

imas nekoliko postova pre, ko je radio, gde, i kako. Cuj se sa deckom dobro radi, i srecno sa sredjivanjem tvoje masine :thumbup:

hvala punooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican ti je Punto ;)

te bijele cajgere imam i ja u planu da radim,samo sam cuo da je to veoma tezak posao :veryangry:

a sto se 0Z-a tice, def.najljepsi tocak na Puntu,ja ih trazim vec neko vrijeme u 15" varijanti, samo da su moje ja bi ih u bijelo odradio! :)

Edited by Zoranic MNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste nije puno, izgledaju kao nove!

Da stavljam na svog Punta felne, ili bi bile takve samo crne, ili 15'' Abarth za Punta.

Super je Puntiac!! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neobicna i lepa boja, skockan je sa ukusom. Da li mi se cini ili svetlost na cajgerima i prekidacima malkice vuku na plavo? Mozda je takva slika samo.. Ostatak svetala na ventilaciji ces lako promeniti, ja sam se uhvatio u kostac sa tim i resio stvar brzo i lako.

Koliko sam skontao, trazio si nekoga da ti odstampa one papirice na ventilaciji, ako ti i dalje treba dacu ti broj stamparije koja radi i na komad, sta god ti treba samo ako ti odgovara gramaza tj. debljina papira.

Svaka cast, samo nastavi tako :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...