Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Ramovi za tablice

Recommended Posts

Da, video sam...nema veze, uplatio si koliko je napisano, tako da nećeš ništa dodatno plaćati. :thumbup:

Nego, za ostale...koji će tek da uplaćuju, a van Beograda su...tu moram da vidim šta i kako, pa ću napisati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posalji mu i moje pa neka plati postarinu i za mene ! :harhar:

p.s.

Salim se ! Mogli bi da se organiziramo , ne ? :thumbup:

Platicu ja i tvoje nije uopste problem :thumbsup: svakako meni salje, pa nek posalje i tvoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@del-boy

Ja sam svoje tablice usrafio sa po 4 mala holsrafa u uglovima da ne razmisljam da li cu ostati bez istih (jedino ako se neko bas nameraci da ih odsrafljava). Prednju direktno u branik, taman se uklapa(bar da imamo i mi EU standard u necemu :thumbsup: ). A pozadi imam lim velicine okvira tablice koji je usrafljen u one 4 rupe na gepeku. Pa sam u njega usrafio tablicu (ono sto je Oktopod rekao). Sa tim limom mi je stigao iz Italije, a ja sam pre 5 godina bio dovoljno vizionar :lol: da ga ostavim na autu. I funkcionalno i (bar meni) estetski neuporedivo lepse.

Da ne zracim temu, svaka cast ljudima ovde na ideji, trudu i nabavci. Ja nisam ljubitelj tih plasticnih okvira. Juce sam izasao iz auta na crvenom na semaforu, da coveku u Puntu Classic-u ispred sebe kazem da tablica samo sto mu nije otpala sa sve okvirom. A znam jos za nekoliko slucajeva gubitka (otpadanja) u mom okruzenju. Plus sto sad klepaju za vadjenje novih.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

E trebali ste prednje tablice FIAT a zadnja LANCIA cisto da se zna...mislim moze i obrnuto :harhar::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tebe je spremljen specijalan komplet ramova :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za počast ćeš dobiti sutra... pod tušem :harhar: Počast se sastoji u tome da se Mojito sad oženio pa sigurno ništa više neće biti isto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedeljak šaljem dva kompleta za Vrbas.

Kada budem video kako to ide i koliko košta, napisaću ovde...i onda poslati za ZR (pisali ste već u ovoj temi :D ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

AKS uzima 236 dinara za poštarinu za pošiljke ispod 1kg, a načuo sam da je BEX(BalkanEXpres) jeftiniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mogu naknadno da se poruce ramovi ? :D Malo sam zakasnio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel resena dostava? Novi Sad? whistle.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Untitled.jpg

do 0.5 kg - 170 dinara

do 1 kg - 220 dinara

http://www.balkanauto.com/balkan/bex_cenovnik.php

Dva kompleta imaju oko 700 grama, što znači da ako želite jedan komplet, onda na ime poštarine plaćate 170 dinara, a ako želite dva kompleta, onda uplaćujete 220 dinara.

Osim toga, uplaćujete naravno i 150 dinara za jedan komplet ramova. Sve ide preko iste uplatnice, samo napišite svrha plaćanja: promo ramovi. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...