Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Ramovi za tablice

Recommended Posts

FIAT_LANCIA_CLUB.jpg

Ovakvi crni su 125 dinara po paru.

Karbon ramovi sa natpisom (ne može 3D na njima) bi bili 400 dinara po paru, tj. toliko je proizvođačka cena.

Može...da se naručuje? :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Rakija, šampanjac, može, može!" :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se toliko potresate oko adrese,po meni cak ona nije ni obavezna na ramu. Dovoljno je fiat-lancia club serbia,koga zanima dovoljno je da ukuca u google. A nama koji smo vec ovde je svejedno kako ide adresa kad je verovatno imate u bookmarks ili vam pretrazivac sam izbaci kad ukucate prvih par slova :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda da se u URL adresi doda forum, odnosno da natpis bude:

FIAT-LANCIA.RS/FORUM

Ma jok, stavi: "HTTP://WWW.FIAT-LANCIA.ORG.RS/FORUM/INDEX.PHP?ACT=IDX" :harhar:

Web adresa je zbog onih koji ne znaju da koriste Google (ili slične pretraživače), a to nismo mi ;)

Inače i ja sam protiv web adrese. FIAT-LANCIA CLUB SERBIA objašnjava :rolleyes:

Edited by TOGO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, onda komplet ramove u kojem ćete imati jedan okvir za imenom Kluba i jedan sa URL adresom?

Npr. ovaj sa natpisom Kluba montirate napred, a ovaj sa URL adresom pozadi. :thumbup:

aj napravite kracu adresu, recimo www.flcs.rs :sofa:

Upravo naručen taj domen. :thumbup:

Samo, čini mi se da on nije za ram jer ima na njemu mesta za duži natpis koji će lakše upamtiti. Mislim, upamtiće ljudi nešto fiat, nešto beše lancia..pretpostaviće rs...i eto ih na forumu. Ovako sa skraćenicom...zapamtili bi FLC, FLS...iz nekog razloga ljudi kao da su programirani da pamte samo 3 slova u skraćenici. :D:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva pitanja:

- zašto FIAT-LANCIA CLUB SERBIA ne piše onim našim fontom?

- da li hoćeš da stavimo recimo forum.fiat-lancia.rs? To mi deluje kao opcija. Ili što MilanLaki reče da stavimo a) da www.flcs.rs baca direktno na forum ili B) da napravimo forum.flcs.rs

Šta misliš/te?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Font koji je gore u headeru foruma nije dovoljno čitljiv izdaleka. Provereno u praksi. :thumbup:

Nema sada menjanja osnovnog domena, odnosno fiat-lancia.org.rs

Svi domeni koji su kupljeni i koji će biti kupljeni ubuduće mogu samo da linkuju na ovaj osnovni, jer njega Google indeksira godinama, taj domen ima PR...

Za ramove...šta znam, možda i može to sa forum.fiat-lancia.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio da se ništa menja već da se samo dodaju preusmerenja na novim adresama koje bi možda bile lakše za pamćenje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džaba si ti mislio, moraš da mu nacrtaš :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procedura je sledeća:

- sutra zovem čoveka iz firme koja će ih praviti i naručim ih...jedno...pa više od 100 pari (za više od 100 automobila) sigurno. Jedan ram u kompletu će biti sa natpisom Kluba, drugi sa URL adresom. Ovakvi:

FIAT_LANCIA_CLUB.jpg

- pošalju račun za to, Klub im plati sve.

- kada ih isporuče, onda ja to napišem ovde i kažem da ih možete preuzeti na svakom okupljanju Kluba (svake nedelje), a za ljude van Beograda...videćemo da se pošalju kurirskim službama. :thumbup:

- uplatite na račun Kluba cenu ramova (ista kao i proizvođačka), ljudi koji ih lično preuzimaju će moći i na licu mesta da daju novac.

- dobijete ramove

- montirate ih na auto

E, sad...kad će biti gotovi i isporučeni, znaću sutra kada ih budem naručio, pa ću onda napisati tu informaciju ovde. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A el čekamo da stignu pa onda grabež, il možemo već sad da uvatimo red?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo naručeni ramovi. Biće gotovi u drugoj polovini sledeće nedelje. Naručeno je 150 kompleta, odnosno 150 pari. Komplet čini jedan ram sa natpisom imena Kluba, a drugi ram je sa URL adresom. Dakle, imaće za 150 automobila.

Ako hoćete da pravite spisak, da ''uhvatite red'' što kaže Zvukoljub :D , slobodno se upisujte u ovoj temi...mada, čini mi se da nema neke preterane potrebe, odnosno ne radimo neku premalu količinu ramova pa da postoji opasnost da se razgrabe. :thumbup:

Ali, ako hoćete spisak da pravite, slobodno. :thumbsup:

Cena za komplet ramova je 150 dinara.

Edited by neshaoct
editovana cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Togo ;) 2 kompleta (zlu ne trebalo)

Edited by TOGO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gornji - napred, donji - pozadi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu opet da ponovim svoj stav sto se tice ovih ramova...

dakle, ne vidim svrhu da na ramu pise url, jer taj isti url mi stoji na stikeru koji je udaljen jedno 35 cm od tablice... :whistle:

sacekacu da se razgrabe ramovi, onda cu lepo da kupim 4 seta (ako ih bude bilo), otpakovacu ih, one sa url-om cu da ubacim u najblizi kontejner, a one sa imenom kluba montiramo na oba auta....

i jos jednom, url na ramu, pogotovo nazad - :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...dakle, ne vidim svrhu da na ramu pise url, jer taj isti url mi stoji na stikeru koji je udaljen jedno 35 cm od tablice... :whistle:

Stavi ga onda napred, a pozadi ram sa imenom Kluba. :thumbup:

Jasno vam je da nije moguće uraditi tako da se svima dopada svaki detalj...ne postoji 100% saglasnost oko bilo čega u životu, pa tako ni oko ovih naših ramova. Ako bi bio cilj da se svi slože, onda nikada ne bi ni bili napravljeni jer saglasnost svih nikada ne bi ni postojala.

sacekacu da se razgrabe ramovi, onda cu lepo da kupim 4 seta (ako ih bude bilo), otpakovacu ih, one sa url-om cu da ubacim u najblizi kontejner, a one sa imenom kluba montiramo na oba auta...

A, možda neko hoće baš one sa URL adresom i napred i pozadi. Dogovori se sa nekim na temi i eto rešenja. :thumbup: On tebi da one sa natpisom Kluba, ti njemu one sa URL adresom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:sleeping:

ako neko hoce ramove samo sa url-om, poklanjam 4 komada cim ih kupim :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...