Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Ramovi za tablice

Recommended Posts

Pitalo me dosta ljudi ''kad ćemo raditi ramove, kad ćemo, imamo li ramove, što nemamo ramove, kako živimo bez ramova''...i tako to... :D:D

Evo ramova za tablice...ustvari, evo teme da kažete šta želite. Kako da izgledaju, šta da piše na njima. Google kaže da mogu da budu otprilike ovakve:

tab0.jpg tab1.jpg tab2.jpg

Prve su klasične crne, sa natpisom po želji. To je verovatno i najjeftinija opcija. Ustvari, ima i nekih jeftinijih koje su tanje, odnosno imaju tanja leđa, ali takve ne dolaze u obzir. :thumbup:

Druge su hromirane, tj. sa takvim izgledom i opet natpisom po želji.

Treće su sa karbon izgledom, ali nisam našao da imaju natpis...a, opet...nije mi logično da ne mogu da imaju natpis po želji, jer nam bez natpisa ne odgovaraju.

Predlažite šta želite da piše.

Nije problem i da se kupi novi, kraći internet domen ukoliko želite. Birajte font, odnosno slobodno napišite i kakvim slovima da piše.

Imajte na umu da ćete ramove plaćati (bez obzira da li ste član Kluba ili niste), ali isto tako imajte na umu da ćete plaćati proizvođačku cenu, tj. Klub neće zarađivati na tablicama. Takva zarada nas ne zanima.

Najjeftiniji ramovi (po onome što sam se raspitao do sada) su oko 1 euro u izradi (malo veći tiraž), pa bi onda i cena po kojoj bi ste kupovali ramove bila isto toliko. Ali, to sam čuo za one osnovne, ne za ove hromirane i karbon look...

Nije problem, pitaću i za njih i postaviti u ovoj temi odgovor koji dobijem. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup::unworthy:

Pozdravljam akciju kakvi god da su, samo da su nasi :) A ako vec moze da se glasa, lepo bi bilo da su crne boje i imaju 3D izbacena slova. Txt moze da bude kao u logo-u, sa znakicem sa obe strane npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da napišem...jedino 3D slova i dolaze u obzir. Moooožda ako na karbon look to iz nekog razloga ne može, ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup::unworthy:

Pozdravljam akciju kakvi god da su, samo da su nasi :) A ako vec moze da se glasa, lepo bi bilo da su crne boje i imaju 3D izbacena slova. Txt moze da bude kao u logo-u, sa znakicem sa obe strane npr.

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde Neso kakve god crne, sive...plave...brinete...ne biram ;)

Ide registracija za neki dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crne boje sa 3D srebrnim/hromiranim slovima...

Ali kakvi god da budu - uzimam thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudno, kod mene Google kaže sledeće:

tab0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo što TOGO dade, još dodati www.fiat-lancia.rs i štancuj.

Frapiran sam ovom diskusijom u smislu da su svi ZA, nema dizajnerskih prepucavanja i posebnih želja, samo DAJ ŠTO PRE KAKVE GOD :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ja ništa dodavao ;) Eventualno da idu dva različita okvira u kompletu. Prednji kao onaj gore, a na zadnjem da stoji samo web adresa...

tab1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi mogle carbon 3D hrom look :whistle::D

Samo javite kad budu gotove ... :thumbsup:

Po ko zna koji put sam odusevljen kako klub funkionise [Neso i mod/admin ekipo svaka cast!]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja stavih danas Mikijeve-TIM i naravno da su OK ( pogotovo što su dž -promotivne) :thumbsup: ali bi ja pre za klubske izabrao malo kvalitetnije -jače iz kojih je teže isčupati jer tablice su preskupe :wallbash:

dakle 3D hromirane - jače sa fiksiranjem tablica i ubacivanjem sa strane :whistle: i Veliki FONT sa imenom KLUB-a, a ne samo adresa... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za boju meni svejedno, mozda moze od svake varijante, pa nek biraju ljudi.

Natpis:

FIAT-LANCIA CLUB SERBIA ili FIAT-LANCIA KLUB SRBIJA

Obavezno u nekom masnom (bold) bezserifnom i nenakindjurenom, sto jednostavnijem fontu (Helvetica), sve velika slova, mozda da budu italik (posto smo mnogo brzi). Izbegao bih ovaj font sa znaka, posto mora da bude lako citljivo iz daljine!!

nesto ovako:

FIAT-LANCIA CLUB SERBIA

i u nastavku, nesto manjim ili tanjim fontom:

www.fiat-lancia.org.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee pozrdravljam akciju :thumbsup: ma bilo sta da pise,samo da se zna da je nase FLCS, TOGO sto je predlozio je super,ma samo da bude sto pre

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao info od firme.

3D slova mogu samo na klasične crne ramove. Na hrom i karbon ramove mogu natpisi, ali ne u 3D, odnosno ona ''ispupčena'' slova.

Cena jednog para ramova (crni sa natpisom na njemu) je 125 dinara. Osim slova, mogu da se urade i znakovi Fiata i Lancie ukoliko želimo.

Plan je da do srede odlučimo šta želimo da piše na ramovima, pošaljemo firmi, ona nam uradi rešenje kako bi to izgledalo na ramovima i ako nam se svidi (a, nema razloga da se ne svidi), odmah naručujemo. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za chrome look! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da varijanta da napred piše Fiat-Lancia Club Serbia i pozadi da piše sajt (to je čini mi se TOGO predložio) sasvim korektno i kulturica. Iskren da budem, ovo sa znakovima mi je pomalo džidžanski ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isao na varijantu da se naprave 2 seta ramova... na jednima pise Fiat-Lancia Club Serbia a na drugima da pise sajt, pa neka ovi imucniji (citaj Dovla) kombinuju kako im volja :harhar:

salu na stranu, sajt je na stikerima, a na ramove iskljucivo Fiat-Lancia Club Serbia i to sto vecim slovima, mislim (bosanac misli! :) ) da je tako naj bolje i kraj rasprave :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...