Jump to content
FAS Goran
neshaoct

1 minut Mercedesove V8 muzike

Recommended Posts

Jbg, nije dizel. :question:

Salu na stranu, ovo su jedni od poslednjih zverki, kada kazem zverki mislim na atmosferske motore velike zapremine. Sve vise krecu sa primenom turbina i ostalih cudesa, sve je manje ogromnih V8 i V12 masina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovakav V12 bi-turbo vidjao ljetos svaki dan u Budvi ispred hotela Splendid :thumbsup:

jednom sam cak cekao,nije mi bilo mrsko da cujem zvuk kada ga upali :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnika narodu! (Što rekao neumrli drug Lenjin!!)... Ovo u vezi (a ne "vezano") komentara FantomX-a, a ti Nešo koliko vidim ozbiljno inkliniraš zapadno-evropskim vrednostima...sa Mercedesom kao nesumnjivim simbolom bogaćenja, moći, pohlepe i svog razvarata ovog sveta ...(al sam ti reko, kaži!)

----------------------------

sjajan motor, i auto, naravno, ne gadim se ja njih uopšte, ali ovo čuti na 20 metara i preko Genious zvučnika, kao nebo i zemlja.

Poslade me žena pre neki dan u samoposlugu da na brzinu pokupujem neke gluposti, došli iznenadni gosti... Idem ulicom polupraznom (?) oko 9 uveče, semafor na raskrsnici: vidim zverinu od Maseratija (dvosed, beli, švajcarske registracije)...kako ubacuje na semaforu u prvu, i onako ko od zezanja pritiskuje lenjo gas-na leru. Takav prigušeni arlauk tuceta cilindara koje odzvanjaju od neuredno zapuštenih fasada obe strane ulice učini mi kao da gledam neki ludački horor film, a kad momak spusti mašinu niz ulicu, ono iz prve u drugu...zaboravih i zašta sam pošao (nema pištanja guma, suva elegancija i neverovatno ubrzavanje)... ZVER!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, nisam jedini koji poblenavi kad cuje nesto dobro :D

Isto mi se desilo kada je ovaj auto sa video klipa prosao pored mene, znaci lik ide 10 na sat i samo je malo stisnuo gas,ali tek tek, kad je to krenulo da se onako lepo cuje, zanemeo sam! :D

Inace ja nisam pristalica tako tih turbina,kompresora i ostalih sranja, po meni je suva snaga vrh vrhova,kao taj 6.3 V8!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveca zver po "zvuku" sto sam cuo u skorije vreme je Bentley Continental GT sa sve felgama od 21" :question:

Evo sad se jezim kad pomislim na taj auto i taj zvuk motora.

Da bude jos vece veselje, persona koja vozi taj Bentley je crne boje koja vuce malo na tamno plavo. A sto ovo govorim?

Covek ima jos jedan u dlaku isti - samo bele boje. Loacija Beograd. :blink:

Edited by FantomX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...