Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
razor_amd

K: Nove felne za PuntoGT

Recommended Posts

Dakle, posto sa ovim felnicama nisam bas zadovoljan, previse novca vec bacio u njih i nije ispalo kako sam hteo, verovatno ce biti prodate za 120-150 eur. Resio sam da kupim nove letnje felne.

Dakle sta to na nasem trzistu ima novo i dobro da se kupi od Alu felni. Neki trenutni limit je 450 €

Treba mi dobra, cvrsta i pouzdana felna da se ne krivi lako. Jedan od prodavaca felni mi je rekao da OZ nisu dobre, meke, verovatno da bi prodao svoje koje ima na stanju. Inace prodaje one kopije felni i dosta su povoljnije nego OZ i ostale.

Ovo su cene koje sam dobio za OZ felne u meri 15" 4x98, na komad:

ultraleggera - 213 €

superturismo - 199 €

michelangelo - 175 €

Sta vi preporucujete?

Hvala unapred.

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superturismo, all the way :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zezaj bre, ovo su prave GT za puntaca :thumbsup:

oz2.jpg

Moram opalim EDIT, posto ovaj NovoSadista opali reply u isto vreme, mislio sam na Razer-ov post, te te, samo ovakve bele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja i mislim da sam link do tih stavio, samo su boje različite. Ako bude siv punto, onda će biti te felne sa slike, tj. bele ili sive.

Planiram da ga ovako ofarbam ako se lepša polovina složi sa tom idejom.

Fiat_punto_gt.jpg

Farovi i stopaljke u crno, krov u crno, zatamnim stakla, i onda crne felne :)

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

U crvenu ofarbas, plavo tonirana stakla i nema greske sa belim felnama. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farovi i stopaljke u crno, krov u crno, zatamnim stakla, i onda crne felne :)

To je to!!

Ove crne GT izgledaju odlicno! :unworthy:

Lepo bi mu stajale neke kroz koje bi se videli diskovi i celjusti, da se vidi da je jaka masina. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko zna gde mogu još da ih kupim osim kod Triona neka napiše. Da vidim gde su najpovoljnije cene i poručim, ubediste me... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je OZ ispricana kakva je tek prica sa petokrakim felnicama :lol: Jeste lepa ova sa slike iznad, ali petokrake odavno nisu zanimljive ;) (ovo nisu zanimjive je cisto da budem fin :thumbup: )

edit: juri neke polovne, mojne da dajes 8 glava za felne :) ide zima svi su zamenuli sa celicanama pa ce biti ponuda po oglasima :yes

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam pojma, nisam vise za farbanje i sredjivanje jer to nikada ne moze da bude to. Milanche jeste odradio super posao, ali poenta je što su ofarbane samo sa lica i nigde više, kad se vade čepčići iz sredine, farba se lomi i ispadaju parčići. Kad se guma nameštala, sama guma je jednu felnicu ocenula i skinula parce farbe. Iznervirao sam se. Toliko truda i para i opet nista.

Šta mislite o plastificiranju? Jedan drug koji radi plastifikaciju kaže da hoće da ih uradi samo na moju odgovornost. Poenta je u temperaturi pri plastifikaciji koja je 400-600 stepeni i kaže da će felna da izgubi čvrstinu koju je dobila termičkom obradom u fabrici i zbog toga ne preporučuje.

@Cvele: Takve felnice mi se uopste ne svidjaju. Superturismo je upravo ono što sam hteo, mada mi se svidja i OZ Michelangelo.

Hvala

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...