Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo stavio sam tablicu u alfinom fazonu i nadam se da se oni što su isto uradili neće ljutiti...
photo0180i.jpg
 
photo0182u.jpg


Sta kaze majstor, sta se dogodilo, zasto je zaribao?

KAže da je kvalitel ležajeva bio loš i da je sada uzeo najkvalitetnije što je mogao naći i nadam se da će sada biti dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znači već duže vrijeme sam u potrazi za većim felama.Pa sam probao 17" i one su prevelike za ovako mali auto,a i morao bih dignuti auto jer zapinje točak za sve moguće plastike.Pošto podizanje ne dolazi u obzir 17-ke otpadaju.Evo koja sličica...

4k76.jpg

 

w436.jpg

 

4j9g.jpg

 

Onda sam probao Saletove Borbet BS 16" i 9J i mislim da je to prava fela za mene, ali teško se mogu naći, a ako imalo valjaju cijena je paprena pa ću malo pričekati.

qgfp.jpg

 

g3qd.jpg

 

lrs4.jpg

 

8ggb.jpg

 

1o63.jpg

 

adir.jpg

 

gqo7.jpg

 

mwc8.jpg

 

cry7.jpg

 

ne6n.jpg

 

aalq.jpg

 

sfl5.jpg

 

6rwo.jpg

 

5hge.jpg

 

Možda i nalete nekakve koje će privremeno zamjeniti Borbet... :grin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još nisam išao na servis, trebao sam na pređenih 2000km ali majstor otišao na godišnji a rekao je da ga slobodno vozim.Sada ima na satu nešto više od 4000km pa bih trebao na taj servis ovih dana, čim ga registrujem.Inače ide bolje nego što je išao prije "operacije", samo da prestane štektati onaj hidro podizač biće pravi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo da dodam još koju sliku sa spojenom instalaciom...

 


72rn.jpg as9h.jpg nrgv.jpg

 

Ima 6 različitih boja osvetljenja...


 

I pale nove fele  :steeringwheel:

 


7egz.jpg ff9p.jpg qgs2.jpg

 

qo4i.jpg xwnd.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felge 5+ sta da kazem drugo, od svih satica samo ovaj donji odudara radi podloge.

Haubu bi prezivio, ali ovaj stabilizator od boeinga 747 nema sanse, otkud iskopa njega!!!

Hajde neka si barem osposobio motor. 

stavi regularni spoiler ili od abartha ako hoces nesto normalno, ovaj je strasan.

Vidim da si stavio distancere takodjer. Neka ti tokar napravi jedan poklopac i maticu za felgu prema uzorku koji imas, nije skupo mozda 40KM kod nas, vjerovatno kod tebe jeftinije.

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj čep imam ali ga zaboravio staviti ;)

Inače izrađujem distancere pa sam sebi uštimao optimalnu širinu :D

Spojler je došao uz auto i znam da odudara, ali dok ne nađem baš onakav kakav želim ovaj neću skinuti, jer me podsjeća da ne odustajem od potrage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ti je ET na felgama 35? Koliko si stavio debele distancere? Ja imamo originalne distancere od 1cm sa tuv certifikatima i sarafe takodjer jer sam mislio stavljati svakako da probam. Iako sada bez distanci mogu da spustim punta -100mm naprijed i nazad i da nigdje negrebe. sa distancama bi sigurno kacio vani na ivici blatobrana. Ali sa ovom visinom sigurno nece smetati distanceri.

 

Pa koji je to spoiler koji trazis imas novitec, sporting/hgt, abarth... jedino je novitec nemoguce kod nas pronaci, a i vani je na cijeni!

Ja imam abarth viska na prodaju crni ofarban. Ima pod ednko na piku svasta za punta i taj spoiler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET je 40.Napred su adapteri od 15mm, a pozada su distanceri od 18mm.Kod mene ja sada zadnjki kraj spušten do kraja, znači uvjek stoji na odbojnicima,a naprijed je karter na 6cm (on je najniža tačka). 

Ubaciću sliku spojleraa koji mi se sviđaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam plin, ali još ne vozim na njega dok ne odradim servis posle generalke.Ovo je HGT naspem 20lit. i nakon 120 do 130km dođe u ovako stanje... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg odgovorim ti na prvo pitanje ,a na to zaboravim :D

Temp.  voltmetar i onaj najdonji što odudara je obrtomjer.Njega ću zamjeniti čim nađem odgovarajući satić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg odgovorim ti na prvo pitanje ,a na to zaboravim :D

Temp.  voltmetar i onaj najdonji što odudara je obrtomjer.Njega ću zamjeniti čim nađem odgovarajući satić

 

Nije lose, ja planiram da  ubacimali preko nekog tableta ,skinem Torque, imam ELM327 BT sad samo da nabavim tablet dovoljan je i neki kineski pa da se to sredi. Mada ovako sa tim saticima izgleda isto ekstra. Posdseca me na F&F serijal.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni to loša solucija, ali tu si uvjek pod strijepnjim da ti neko ne baci kamen na prozor zbog kineskog tableta.

Mislio sam i na to, ali planiram da napravim nesto kao sto laguna 2 ima vrata sto se prevuku preko radija  pa se ne vidi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da objavim da sam već 2 mjeseca opet parkiran u garaži.Znači prolupao motor opet. MAjstor negde pobjegao pola grada ga traži i znači bacio sam 900e. :wacko:

Edited by Hidro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...