Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo Giulietta

Recommended Posts

Nisam primetio neke promene. Potajno sam se nadao da će da joj urade malo "namršteniju" njušku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima ova u FASu u zameni staro za novo? :D

 

Realno vhrunski izgleda, pogotovo ovaj nepravilni volan i sedišta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih to nikad radio na novim kolima, ali izgleda baaš dobro.

 

Pogotovu ne bih radio što i retko koji volan koji je naknadno presvučen izgleda po mojoj volji. Nažalost se na većini na kilometar vidi da je to daleko od fabrike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ravnanje mu je skupo bas, kao da da ga otkiva, a ne zavaruje.

Znam na koga mislis Toti, bio sam do njega i samo presvacenje je 100, za ravnanje ne mogu da se setim koliko mi je trazio...u sustini sam odustao u trenu. Na Bentley-u je ravnao u ceo volan u alcantaru je isao, i airbag, i prebacivanje znaka. Taj zahvat je bio 600.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona Giulietta iz Frankfurta je ustvari:
 

Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale


alfa%20g%20s%201.jpg

 
U senci promocije Giulije QV na sajmu u Frankfurtu, Alfa Romeo je na italijanskom tržištu lansirao Giuliettu Sprint Speciale, evoluciju prošlogodišnje Giuliette Sprint.
 

alfa%20g%20s%2011.jpg

 
Nekih velikih izmena nema, ali se ističu 17-inčni Sprint alu točkovi u crnoj boji.
 

alfa%20g%20s%20111.jpg

 
Stajling paket inače sadrži i set pragova, zadnji difuzor, upadljivije izduvne cevi, zatamnjena zadnja stakla, gloss anthracite finiš za prednji gril, ručice na vratima, kućišta retrovizora i okvire svetala za maglu.
 

alfa%20g%20s%2011111.jpg

 
Tu su i sportski podešeno ogibljenje, jače kočnice sa Brembo crvenim kočionim kleštima, sportska sedišta sa alkantarom i kontrastnim crvenim šavovima, kožni sportski volan, Silver detalji, aluminijumske pedale, automatski klima uređaj, Uconnect infotainment sistem sa 5-inčnim ili 6.5-čnim ekranom osetljivim na dodir, kao i opciona retro Alfa Red ruciča menjača.
 

alfa%20g%20s%20111111.jpg

 
Giulietta Sprint Speciale se nudi sa nekoliko motora, i to 1.4 MultiAir Turbo sa 150KS, 1.6 JTDM sa 120KS, 2.0 JTDM sa 150KS i 2.0 JTDM sa 175KS (sa TCT menjačem sa dvostrukim kvačilom). Cene u Italiji startuju od 27.500 evra za verziju sa benzincem i završavaju se sa top dizelašem koji košta 32.950 evra.
 
preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ne izgleda, mozda ce da stave veci displej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje će veći kada već imaju najveći mogući 6.5"? Naravno ako je od MM-a i baziran na MS Embedded. Moje mišljenje je da ne kriju bez veze interijer, a uostalom to je lakše (jeftinije) promijeniti nego eksterijer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dio ispred suvozaca mi izgleda isti kao i sada. Na centralnoj konzoli onda moguce da promijene izgled i raspored otvora ventilacije. Koliko vidim polozaj i izgled komandi klime ostaju isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam više materijali za klasu više, pogotovo obloga na vratima. No vidjet ćemo. Ne isplati im se ulagat neku veliku lovu u ovaj model, zato vjerojatno i neće nova svjetla jel to košta, sam izgled prednjeg odbojnika se i može nešto mijenjat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...