Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo Giulietta

Recommended Posts

20 hours ago, dekirs said:

Mozda ih nema al ja ne bih dao toliko para za alfu stariju od 4-5 godina emoji3.png

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

Edit: Evo ti za 10500 mozda moze i jos da se spusti emoji3.png

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11670877/alfa-romeo-giulietta-20-jtdm-business

 

 

 

Nemam muda za TCT :D

Toliko ne može da joj padne cena, nova u opremi i sa motorom koji ja hoću je bila tipa 25k, kako misliš da možeš da ja nađeš za ispod 10k :D

 

@skile86

Misliš na ovu? http://www.balkanauto.com/detalji_vozila.php?id=18874 

Nisam siguran da l' je ovo odsjaj ili rupa na plastici ispod zadnjeg branika..

 

U svakom slučaju, ima vremena do leta, treba još parica da se skupi i da udomim Brava :)  

 

edit: je l' postoji neka fora da se vide slike vozila sa aukcija na njihovom sajtu a da se ne registrujem?

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta. :-)

Jeste rupa, mada je to poklopac koji se lako zameni pretpostavljam.

Mislim da moras da budes registrovan da bi video slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sa onim mini ekranom koji je prvi ubacivan u restyle mi je baš ružno.. Mislim da su u restyle 2016 ubacili veći ekran i da je tu podnošljivo.. Prevashodno sam mislio na dizajn i odabir boja sedišta, majko mila..

 

Na kraju ću da se okrenem ka Astri J (Kao i ti doduše, čitao sam :D ) , iako imam odbojnost ka Opelu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, shomispc said:

Pa sa onim mini ekranom koji je prvi ubacivan u restyle mi je baš ružno..

I meni su takve serije uConnecta (kao i na 500L) bile blagi estetski uzas - mali ekrancici sa 2 ogromna krajnja kruzna dugmica. Ako je vec centralna konzola spartanska i u nekom retro fazonu (koji su kao grupacija poceli da guraju sa malim 500, na kome mi je jedino izgledala vrhunski) - nekako mi vise idu i "retro" komande radija/navigacije na ovima pre restyle. A sedista, materijali, alu-papucice mi ubedljivo najlepse izgledaju na Sport varijantama (kao i na Bravu :) , primetno dugacija prica unutra).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, u bilo kom sport paketu je to drugi auto.. Ali sport paket ovog godista kod nas nema da se nadje, a i kada bude je tipa 12k+. A to je realno mnogo za polovnjak sa 200kkm, bar po meni jbg..

 

Pasce neki sport 2012, vidim ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ona multimedija na restyle i novijim modelima izgleda kao da stoji na nekom modernijem sporetu. :D
Ona gore je nekako drugacija, jes da je socijalnija po pitanju rezolucije i opcija ali meni definitivno izgleda mnogo lepse.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/14/2018 at 3:22 PM, shomispc said:

Pa sa onim mini ekranom koji je prvi ubacivan u restyle mi je baš ružno.. Mislim da su u restyle 2016 ubacili veći ekran i da je tu podnošljivo.. Prevashodno sam mislio na dizajn i odabir boja sedišta, majko mila..

 

Na kraju ću da se okrenem ka Astri J (Kao i ti doduše, čitao sam :D ) , iako imam odbojnost ka Opelu..

Velicina ekrana zavisi od nivoa opreme. :-)...Za boje sedista se slazem, mada su mi ona polu-kozna top...

Neces pogresiti sa Astrom, samo gledaj neku sa boljom opremom i jacim motorom. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bih gledao Astru J dolazi u obrzir samo 2.0 165ks, sto si ti prevagnuo ka njoj umesto Djulijete? 

Najradije bih uzeo GTC verziju, al su mi troja vrata nekako skakljiva, iako mi pozadi sedne neko jednom u dva meseca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva je naletela Astra iako sam vise prizeljkivao Djulijetu ili 159-ku.

I sad me nekad nesto pukne pa pozelim da je prodam i uzmem Alfu, ali me srecom brzo prodje. :D

GTC mi je lepsi 5 puta, ali sam i ja slicno razmisljao, mada mi kao i tebi bas retko kad neko sedi pozadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kol'ko sam lud uzecu prvu Djulijetu koja mi se svidi :D

 

Imam averziju prema opelu, bem li ga zasto.. Mozda sam u dusi jednostavno prljavi italijan :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je malo ima, nista strasno. :D

15 minutes ago, shomispc said:

Ja kol'ko sam lud uzecu prvu Djulijetu koja mi se svidi :D

Tako sam i ja razmisljao, ali se nije pojavila nijedna. :D

Kad sam vec uzeo Astru bila je jedna bas dobra 2.0 u top opremi.

Hteo sam da je uzmem preko licitacija i prodam, ali svi znamo sta bi u stvari otislo. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istetovirao opelov znak na ramenu - umro od rdje :D

 

Pa kol'ko si dugo cekao/trazio? :D

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li će nova Giulietta ličiti na Giuliu i Stelvio?

 

180707-alfa giulietta.jpg

 

Direktor FCA grupe Serđo Markione je pre nekoliko dana predstavio novi petogodišnji (2018-2022) biznis plan kompanije u čijem je centru pažnje Alfa Romeo. Dok je najavio nove modele, povratak ikone GTV i 8C, uspot je pomenuto i da će aktuelni hečnek Giulietta biti osvežena. To je pomalo razočaralo ljubitelje Alfa Romea s obizirom da je aktuelna verzija već osam godina na tržištu pa se očekivalo značajno više. S obzirom na aktuelni put kojim se kreće Alfa Romeo, razumno je očekivati da Giullieta umnogome pokupi stilske detalje sa poslednjih proizvoda iz ove firme Giulie i Stelvia.

Ipak, ono što će sigurno obradovati ljubitelje je to što se ključna promena očekuje pod haubom. Osvežena verzija Giulliete bi trebalo da dobije poslednje razvijene agregate koji su premijerno predstavljeni u redizajniranom Jeep Renegadeu za 2019. U pitanju su 1.0-litarski trocilindarski turbo sa 120 KS i veći 1.3-litarski četvorocilindraš koji dolazi u dve varijante - sa 150 i 180 KS. S obzirom da je Alfa obećala potpunu elektrifikaciju svoje game do 2022, to znači i da će Giulietta dobiti bar hibridnu verziju pogona koja će doneti manju potrošnju i nižu emisiju štetnih gasova. U međuvremenu, Alfa Romeo je digao ruke od svog najmanjeg modela MiTo.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako bi mogao da izgleda novi Alfa Romeo Giulietta (novi renderi)

 

183397-alfa g 1.jpg

 

Kompanija FCA je u junu predstavila novi petogodišnji (2018-2022) biznis plan kompanije u čijem je centru pažnje Alfa Romeo. Dok su najavljivali nove modele, povratak ikone GTV i 8C, usput je pomenuto i da će aktuelni hečbek Giulietta biti osvežen. To je pomalo razočaralo ljubitelje Alfa Romea s obizirom da je aktuelna verzija već osam godina na tržištu pa se očekivalo značajno više. S obzirom na aktuelni put kojim se kreće Alfa Romeo, razumno je očekivati da Giullieta umnogome pokupi stilske detalje sa poslednjih proizvoda iz ove firme Giulie i Stelvia.

 

183398-alfa g 11.jpg

 

Ipak, ono što će sigurno obradovati ljubitelje je to što se ključna promena očekuje pod haubom. Osvežena verzija Giulliete bi trebalo da dobije poslednje razvijene agregate koji su premijerno predstavljeni u redizajniranom Jeep Renegadeu za 2019. U pitanju su 1.0-litarski trocilindarski turbo sa 120 KS i veći 1.3-litarski četvorocilindraš koji dolazi u dve varijante - sa 150 i 180 KS. S obzirom da je Alfa obećala potpunu elektrifikaciju svoje game do 2022, to znači i da će Giulietta dobiti bar hibridnu verziju pogona koja će doneti manju potrošnju i nižu emisiju štetnih gasova.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ovo ne svidja, ima veliko oblo dupe kao Bravo a trenutna Djulka je otpozadi fantazija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ovo je samo uradio ko zna ko...previše je to izmena u izgledu samo za ''osveženje'' postojećeg modela. Sa ovolikom razlikom u izgledu to bi bio potpuno nov model. Pojedini proizvođači manje promene dizajn između generacija svojih modela nego što bi Alfa navodno trebala da uradi samo dok osveži postojeći model. :D Mada, Imajući u vidu koliko dugo je Giulietta već na tržištu, imalo bi rezona da bude velika promena, ali onda to nije ''osveženje'' kao što piše u planu, nego suštinski nov model (iako bi sve ispod lima ostalo isto).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...