Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
petkovicnikola34

Fiat Punto mk.1

Recommended Posts

Pozdrav, od pre neki dan postao sam vlasnik Fiata Punta mk1 iz 1998-e godine.

Iako ne bas mlad svidjeo mi se na prvi pogled. Dosadasnja iskustva su mi OK. Presao je 192.000km. Juce je isao u servis na promjenu potrosnog materijala. Spolja djeluje vrlo ocuvan kao i unutra. U buducnosti imam u planu ugradnju centralne brave, daljinskog zakljucavanja, el. podizaca stakala, kupovinu kvalitetnijih ratkapa, bocne lajsne, sportskog gepek spojlera tzv ajkula, obrva farova, onih plastika sto idu na pragove.

Unutrasnjost ne trazi neka posebna ulaganja u planu mi je bila kupovina presvlaka, patosnica, centralne konzole i malo kvalitetnijih zvucnika. Ako vi imate nekakav prijedlog slobodno se izjasnite...

Sada izgleda ovako :

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrodosao...lep puntic,deluje sacuvano...ofarbaj mu branike u boju auta i mogao bi crnu foliju da nalepis na stub vrata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na savjetu i na cestitkama...foliju cu nalijepiti, ali za branike nisam siguran jos sam pocetnik u voznji pa mislim da to bas nece dugo ostati na autu...

Edited by MpIx224

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravlju ga vozio! Dobar je to i zahvalan auto (vozio sam ga 3 godine) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko što reče djunis, auto je extra zahvalan...malo troši, održavanje džaba, a i ne kvari se.. :thumbup:

još ako umesto tih džidža bidža ugradiš plin, uštedećeš za godinu dana pola auta.. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nisam se odavno javljao da malo osvjezim temu...od zadnjeg posta na puntu sam uradio sledece:

* Kupio 2 gume Debica Passio 2 155/70 R13.

* Kromjenio dihtung ventil-dekla.

* Kupio zadnje i prednje zvucnike. Stavio neke 'Original' meni krajnje nepoznate, ali za sada dobro rade.

* Stavio presvlake siceva i volana.

* Stavio stitnike coskova vrata.

* Ofarbao mrezicu prednjih zvucnika u crveno.

Otprilike to bi bilo to za sada. U buducnosti imam jos planova o cemu cu vas blagovremeno obavjestiti!

To sada izgleda ovako:

aas1.jpg aas2.jpg aas3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra makina,ja imam isto 98 mk1,imam i plin stvarno se isplati,nisi se zezno sto si pazario ,sretno dalje sredjivanje makine i da te dugo sluzi

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam nekad bio vlasnik istog modela...thumbsup.gif

Super me je poslužio...

Evo primera kako sam ga ja bio sredio

p.s. kasnije su došle i fabričke alu felne

DSCN0494.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...