Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E baš lepo :) Lep Punto + menjač :):):) 

I još dosta da se navoziš :):) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/25/2017 at 10:54 PM, tenore166 said:

U principu, jedan savršeno "dosadan" auto kome se ništa specijalno ne događa!!!P

 

Eeeeee, to je ono najbolje :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

neshaoct-da naravno, PremieRacing- 6 u manuelnom modu, retko koristim ali ponekad je interesantno, da ne "zarđa" mod!^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo,bas sam pazario jednog punta kao tvoj 2005g  i lepo sto nekoliko godina delis svoje iskustvo sa drugima . Mene zanima gde si ugradio plin i koji i gde ti je boca i koliko te je kostala ugradnja.

Hvala unapred , pa cu te sigurno jos nesto pitati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na izboru.Vozio takav.Iznenadjuje koliko lepo ide sa tim menjacem.Da te lepo sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Izvunjavam se evo stiže i mart, pa malo zakasnih!:lol: Ovako, što se tiče plina stavljen u Rašiću, boca točak, staje gasa oko 24, 25 litara ima za nešto malo preko 300km, oko 7,5- 8,3 troši...plin je Tomazeto i koštao je 400evra, možda nešto manje, sad se ne sećam tačno. Nema velikih problema i dalje, nešto sitno, otišle makaze brisača 20evra sam zamenio, hoće da se ugasi svetlo na tabli, majstor kaže ablender, videću ovih dana...184000 ima i dalje ne troši ulje, ono normalno ako baš teramo mak na konac do 0,3litra na 10000km kad ga menjam Selenia gold...menjač perfektan!!! Michelin Alpin3 neuništive, ovih dana nezaustavljiv! Tako stoje stvari, pozdrav!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam da je auto odličan i da će godinama služiti bez problema pa mi je krivo što ga nisam pazario, ali mi je baš drago što je došao na forum i što uživaš u njemu. Mališa baš zaslužuje poštovanje. Ni jeftinijeg auta, ni većeg gušta u vožnji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sređena i instrument tabla, crko displej.Kod Žike sajle na Karaburmi sve gotovo za pola sata, 2500 din, usluga brza i tačna...na leto ide rekrštenje plina, ne znam koliko im treba za to, a uvalili su mi i ĆŽ na tablice pa će i to morati novo, Njih ne možeš zadovoljiti, to je beskrajna borba...auto sam po sebi ni bolji ni jevtiniji- ne može... ako neko ima nešto da pita nek izvoli, a od mene pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tenore166

 

Pozdrav,

 

 a gde mu radis servis menjaca? 

 

Meni kada je hladan kao da nece da promeni u vecu brzinu i ako podigne obrtaje preko 3000. 

 

Trebao bi mu svako zameniti ulje i filter u menjacu i sta vec treba

Isto tako kada dam gas ,podigne obrtaje ,pa tek postepeno ubrzava,kao kada sa manuelnim drzis na kvacilu i postepeno pustas kvacilo,a kada stavim rucicu da sam regulisem brzine,tada broj obrtaja prati ubrzanje. I iskreno ne znam kada pritisnem dugme “E” sta se desava :) najbolje bi bilo kada bi mogao da pogledas moj auto pa da uporedis moj menjac sa tvojim :) ja sam isto u BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

servis menjača radim kad i veliki servis, posle 60000km...tada se menja ulje, selenia cvt( isključivo to ni jedno drugo 1350 din litar) dva litra i filter koji moraš da nabaviš preko zvaničnih servisa, kole, bogunović...taj filter je baš skup , oko 6500din...ovo kako si opisao da radi, deluje ok tj normalno...treba neko vreme da se navikne, a posle vidiš da je skoro od svih startniji do gradskuh brzina..."e" spušta obrtaje, probaj bez "e" postigni 120kmh, drži stabilno i onda pritisni E, spustiće obrtaje na 2500..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti na odgovorima, 

otisao sam od servisa Bogunovic i napravili su mi ponudu za redivan servis menjaca od 16300din sa 4L ulja, 7430 je filter, a 1L ulja  je 1584din i ruke 2520. Video sam da si ti napisao 2L ulja, a meni su u ponudi poslali sa 4L.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...