Jump to content
FAS Goran
vivicav

Makete automobila

Recommended Posts

Iskreno se nadam da postoji negde ova tema jer ce me Neshaoct ubiti jer uvek mora moje teme da spaja i prebacuje gde im je mesto,sorry Nesho 

a sad malo kolekcije koju ja imam i poceo sam skupljati od srednje skole ali se dosta pogubilo vremenom za pocetak malo Zastave  :scooter:

 

100_1236.jpg 100_1237.jpg
 
100_1239.jpg 100_1242.jpg
 
100_1243.jpg 100_1245.jpg

 

 

Ako ima jos kakvih zanimljivih modela neka kaci slike mislim da ce biti zanimljivih modela ja trenutno jurim Bravu kao svoju u 1:43 ali je tesko naci  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je ekstra,ja imam neke modele,ali nisu fiat,tj imam Plymouth Guda iz 1970,imam Fiat ritmo i Fiat punto mk2a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze Bane zato i napisah i ostali ajde kaci da vidimo,uh Ritmo moja stara ljubav.... 105tc ehhhh....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji već tema nažalost :)

 

A kolekcija ti je stvarno odlična. Ja sam hteo da nabavim Stila u razmeri 1:43, ali nigde nisam našao ispod 30e 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ beli punto ako naletim uzecu ti ja uzo danas.

 

@ igor0511 i ja nasao bravu ali u italiji i nije skup 6-7 eura,ali do ovde izadje isto oko 30ak,mnogo je kumeeee... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel Stojadin uz neke novine ide ili?

 

Baš takav je bio moj prvi auto (ćaletov) koga sam "terao" svaki dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ igor0511 i ja nasao bravu ali u italiji i nije skup 6-7 eura,ali do ovde izadje isto oko 30ak,mnogo je kumeeee... :smoke:

 

Kao i za sve živo, moraju kod nas i za autiće da se ugrade barem 300%.. Ma samo da otvorim devizni račun i ima da pokupujem sa e-bay-a sve ove gluposti koje tamo vrede 2-3$, a kod nas malo bogatstvo  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ TOGO da ide uz casopis koji je kolega naveo i kosta 349 din izlazice na 2 nedelje i sledeci je kako najavljuju Golf 1 JgL i bice 699 din i svi ostali ce biti po toj ceni,bice i fice,lade,moskvich....

i naravno nasi se dosetili odmah na limundu po 1000 din. vajdica da zarade malo... :realmad:  :realmad:  :realmad:

 

@ igor0511 ma potpuno si u pravu kao da ti salje iz italije preko USA... uzas

 

imam jos i fiata 128 rally u kolekciji i sad mi zao jer sam ga unakazio kao klinac jer sam ga tuningovao u race fazon  :crybaby:  ali slikacu i nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezervisao sam svoj primerak. Sutra idem da ga preuzmem  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je to secam se na jugopetrol pumpama bar kod mene u obrenovcu po 600 i koji kusur dinara da biras modele secam se da je bio i stilo,ali nsita nisam kupio,sada je totalno drugacija pumpa,sve je drugacije i nema toga :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice stojadina do prvog oktobra,posle krece sledeci broj..
Inace evo jedan od moja dva primerka.. Prvi je originalan,ovaj je mojih ruku delo :D
 

9ung.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spusten,skinut prednji branik,stavljena jedna kadica,a izbacena njegova sedista i brendiran :)
Imao je i rol bar,ali nije mi se svidjao i nije bio kompletan,pa ce to biti kasnije ubaceno i ofarbane felne u belo. Fina zanimacija,a potrebne finasije minimalne :)
Imam jos 30-tak modela,pa ce biti jos nekih preradjenih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moze neko da mi pronadje 18 broj taksi vozila ? U Smederevu nema !

 

SER_taxi_18.jpg

 

Inace na njihovom sajtu sam video da ce ih biti jos 3 posle 18 broja

 

Mercedes 200D - Atina

Fiat 1400 - Rim

Gaz M-21 - Moskva 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mercedes je vec izasao odavno (25-26 septembra),a modele mozes od izdavaca da narucis,ako imas prethodne brojeve procitaj u casopisu br telefona i mogu da ti posalju.

Kad smo vec kod toga, Pimp my Benz je bilo odmah :D

 
cc0o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...