Jump to content
FAS Goran
vivicav

Makete automobila

Recommended Posts

Forma dobra - boja malo gruba....cirkuska. Bolje da su je farbali u belo, ili srebro, ovako sa ovim zvezdicama....

Ima i italijani proizvode slično (firma SOLIDO), ista je i cena kao mažoretov primerak (9.9e.), ali isti problem, neumerena metalizacija boje....

476216696_o.jpg

Kada govorim o neumerenoj metalizaciji na prdhodno prikazanim podelima, u prvom redu mislim na modele igračaka koje proizvode japanci i koji su bez premca što se tiče spoljne obrade i preciznosti. Evo nekoliko primera:

Maserati Gibili................................ Mercedes .....................................ovde se vidi normalna metalizacija

Maserati_Ghibli.jpg CLKGTR.jpg

Lancia Stratos (ona je bela)

Lancia_Stratos2.jpg Lancia_Stratos3.jpg

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak je italijanski (Solido) model bolji. Pogledajte detalje: kvake na vratima, točkovi (felne), implatant koji predsatvlja staklo retrovizora, znak na poklopcu prtljažnika, lajsne na vratima, enterijer, rubovi bočnih svih stakala, bordure na prednjem i zadnjem staklu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ima neko mozda da proda stila karavan ali da je metalik sivi :)

(normalno pricam o maketi heheh)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretrazio sam ceo novi sad , ceo beograd i nisam nasao nigde maketu fiat stila sw , tj nasao sam na jednom mestu ali onaj italijanski pandurski a to mi ne treba.

nasao sam na netu ali dok stigne do srbije izadje me skoro 40e a ne daju mi se bash tolike pare za to a bas bih vole da imam maketicu jer ipak ovo je moj prvenac i volem ga ko dete :D

i da da naglasim trazim fiat stilo sw silver boju :D

hvala vam drugari na pomoci :thumbsup:

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam mnogooo ovakvih autica samo u vecoj razmeri i to najvise Alfi :thumbup: a imam i Stila 1:32 :thumbsup:

Edited by Marko KG

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ jesam gledao sam na ebay-u ali slabo ima sivih karavana a i ako naletim na neki ili nema dostava za srbiju ili me autic izadje kao zimska guma dok stigne ovde :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Matchbox serije,od kolekcije od 80-ak modela ostao mi je ovaj kog cuvam od '69 i jos par komada. Inace imam kolekciju Burago,Maisto,Majorete...itd..Imam ih blizu 200. A ko pogodi bez gledanja na net koji je ovo auto,na sledecem skupu,ima dz pice od mene ..hehehehhe sleeping.gif

Photo1127.jpg Photo1128.jpg Photo1129.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMAG0176_Anne_Vignette_Ground1.jpg

Slikano mobilnim pa nije bas najbolji kvalitet. Ima jos jedan crveni Abarth, cini mi se da je jos veci. :)

EDIT: Nasao sam i sliku crvenog!

abarth_crveni.jpg

Edited by sale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre kod komsije u prodavnici videh i kupih casopis "Taksisti po svetu" (ista prica kao Borbeni avioni) za 150 dinara i dobih divnog Fiat 125p, zutog taksija!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo izgleda, kolega ako si zainteresovan da nadjes ovo mozda ih ima u trafici ispred ulaza u glavnu postu, tu sam godinama kupovao navijacku stampu i uvek su imali razne stvari ... ako naletim negde javicu ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...