Jump to content
FAS Goran
dr.AgOlO

Ljušti se lak

Recommended Posts

Odvoje se oni i samo zaguras ispod. Tako sam ja sebi :)

Nezgodna je jedino ona guma na sajbi

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto guma?pa samo se malo duze pusti folija

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo pre zakacim prednji branik  :construction: 

 

1921876_10203368891208585_818871921_n.jp  1902836_10203368891888602_1501759517_n.j

 

zanima me kako ovo srediti i koliko ce me kostati odprilike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako nezgodno, nije bas da se ostavi i ne sredi, a opet nece svaki majstor time da se bavi, pogotovo ne za male pare ... racunam na nekih 20-30 evra, sto opet zavisi od radionice do radionice ... a 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve mu ludo... nisam lepo odmerio stub i cuknem ga malo kako je pukao tako nije mi jasno... pa sta cu moracu da ga sredim nekako da vidim po Sdu ko ce hteti ,ruzno je samo tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni najbolji farbar u tim krajevima ,e onaj covek iz jugova...:-) :-) :-) :-) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da svaba..posle vile jugovo,sa leve strane kad ides ka smederevu..a odma tu i zivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ima i lik prekoputa Lux-a kod EPS-a u SDu,vozi belog corada mislim... pa valjda nece vise od 20-30e da me izadje pa nisam pocepao sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ja kod njega radio... vozio belog coupe-a... sta znam, nisam kod njega nista radio, ali kad sam trebao na vectri da radim neke stvari ispostavilo se da nema covek pojma.
Imas Marka, jako je dobar, u Starca Vujadina, pa imas Daju na 300m od Marka. Mozda najprofesionalniji od svih ti je Rendzer, skuplji je za mozda 10€ ali radi kako valja.
Ima jos par njih ali mislim da nisu dorasli ovoj cetvorici-Svabi, Daji, Marku i Rendzeru.

p.s. kada sam farbao zadnji branik na Stilu, Marko i Daja su mi trazili po 50€, Svaba 60, a Rendzer 40 :)
Tako da valja pokusati svuda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nista videcu posle vikenda kod Rendzera sta kazu,i da nadjem tog Marka u St Vujadina... Hvala kolega u svakom slucaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Imam problem koji je od skoro ,poceo je da se ljusti lak sa haube i sa stubova Marea je 2001 god! Kazite mi da li to mora da se farba ponovo ili da se skine taj lak vodenom smirglom pa da se ponovo izlakira? Koliko odprilike uzimaju farbari za tako nesto? 


cxcb102514.jpg  cxcb102515.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ti lak problem uopste. Mora da se farba. Hauba oko 70-ak eura, a stubovi ne vidim koliko su prema krovu otisli. Cene se razlikuju od mesta do mesta, majstora do majstora, tako da to moze i skuplje da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni isto tako siva boja pocela kao da nestaje,pojavljuju se bele fleke a ne oseti se nikakav prelaz da je nesto pocelo da se ljusti. :ermm: Tesko da uspes to sa smirglom zato sto moras da pazis da ne ostetis samu boju i onda mora da se farba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jos kad bi nasao ovu boju negde, sve su one metalik sive. Ma lak je sigurno posto se oseti pod prstom a i vidi se kako se ljusti.

Sve mislim da je hauba vec radjena drugacija mi je malo nijansama u odnosu na krilo. Ma bitno je da jtd leti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cest problem kod Brava i njegovih rodjaka, mislim da je farbanje najisplativija invedticija, jer pitanje je i ta druga sa otpada koliko je dobra i kad ce poceti da puca lak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad i ja razmisljam zveknes karbon preko toga ujedno i zastitis od kamecica,samo ako ne bude smetao taj lak sto je poceo da se ljusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karbon ti je najbolje resenje,posle godinu dana ces morati 100% da je farbas ili da kupis u boji,sto moze da traje dok je nadjes,a da je extra stanje,mislim

da je farbanje najbolja investicija na duze staze... Videces vec znas i sam koliko para toliko muzike,evo pitaj Mareta VW-dalapa on to najbolje zna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...