Jump to content
Goran
Sign in to follow this  
Peka1391

P: Delovi za Lanciu Kappu

Recommended Posts

LANCIA KAPPA 2.0 98` (svetlo plava metalik)

Branik (prednji, zadjni)

hauba (zadnja)

stop lampe

amortizeri (prednji)

zadnje glavcine

menjac

glava motora komplet

enterijer (sedista, nebo, tepih, instrument tabla)

stakla

abs

volan sa airbagom i airbag desni

hladnjak klime

prednje sanke komplet

zadnji most sa balanstanglama

retrovizor (spoljni)

vrata komplet

JOS DOSTA TOGA. POZVATI POVOLJNO 065/9999-192 Srdacan pozdrav..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li kakve slike? Kakva su sedista? Auspuh? Treba mi nosac auspuha. Na jednu stranu je zakacen na menjac, a druga strana drzi auspuh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Imam zadnju klupu i prednje desno sedište, u odličnom stanju, (plava alcantara) za 20€ sve. I još ako ti treba nešto dođi dobićeš veoma povoljno.. Nisam siguran za taj deo auspuha.. proveriću

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i cene delova:

Branik prednji sa maglenkama 50€

zadnji 40€

Hauba zadnja (sa stop lampama,znakom i lajsnom) 40€

Amortizeri prednji komplet (sa oprugama i šoljama) 50€

Zadnje glavčine 15€ (komad)

Menjač 80€

Glava motora komplet 80€

Sedišta 25€ (zadnja klupa i prednje desno, plava alcantara)

Abs 30€

Volan sa airbagom i desni airbag 30€

Prednje sanke komplet 50€

Hladnjak klime 40€

Retrovizor spoljni 20€

Dizne komplet (5 komada sa celom konzolom) 40€

fg1.jpg fg2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas li ventilator grjanja kabine i relej i gde mogu da se uzmu delovi i koja je cena pozzz

:thumbsup: hit izvini na pravopisu. Ventilator grejanja kabine,relej ventilatora i gde mogu da se uzmu delovi i koja je cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite što kasnim sa odgovorima, nemam step motor, ventilator grejanja, ni relej. Što se tiče klješta i diskova trebalo bi da imam, sutra ću proveriti sve pa ti javljam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konačno sam islikao većinu delova.

Zadnja hauba sa štop svetlima 60€, zadnji branik 30€, prednja desna vrata 30€, felne komad 20€, retrovizor 20€, hladnjak klime 30€, volan sa airbagom 30€, suvozačev airbag 20€, amortizer sa oprugama komad 30€, abs 30€, glava motora 50€, sedišta (zadnja klupa i prednje desno) 40€, još dosta delova (komplet sanke sa viljuškama, nosačima motora, balanštanglom komplet 100€, menjač 5 brzina 2.0 benzinac 60€) . Za sve što vas zanima pozovite na broj 065-9999-192

Pozdrav

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...