Jump to content
FAS Goran
aleksa_indjija

Lancia Lybra 1.8 SW - Inđija

Recommended Posts

Lybra je danas dobila po guzi!!! :( ,posto je ucestvovala u lancanom sudaru :wallbash: ,i to bila na celu kolone! :D

Ukratko,Lybra je junacki sve podnela! :respect:

Steta,malo ulubljen gepek (10-tak cm),napukla ona plastika oko tablice (15-tak cm),pukao jedan drzac branika i iza njega se malo iskrivio onaj lim i pogurao kvaku od gepeka tako da gepek ne moze da se zatvori,branik malo izgreban (i drugi auto je bio sive boje pa se nesto i ne vidi)... a kad je puklo :blink: ,mislio sam da sam zguzvan,tako da je ispalo super. Videcete slike,stvarno :respect: !

Druga dva auto nisu bila u voznom stanju :blink: ,VW polo se zaleteo i bez kocenja rokne prednjom desnom stranom (i bas razvali sve sto je moglo) u zadnju levu stranu Seat pik apa i sjebe mu vrata,branik,svetlo i nabija ga meni u zadnji branik i tu sjebe oba fara,branik,masku,procuri hladnjak,iskrivi haubu... :blink:

Policiji je trebalo 95 minuta da dodje (sat ipo) :ph34r: za to vreme je moglo da se desi jos 2,3 udesa i 5,6 fizickih obracuna nervoznih vozaca,prolaznika (IDIOTA) :wallbash: jer se u toj ulicici(iza kineskog trznog centra u bloku 70) napravio kolaps :rolleyes: ,inace hitna je dosla za 3,4 minuta! :respect:

Sto se mene tice,stvarno sam se pogubio pa jbt. u sekundi se maksimalno iscimas,bas nije svejedno! ostaju mi: analgetici za vrat,ledja,mirovanje,kontrola za nedelju dana,rentgen na srecu dobar,radno nesposoban... :(

LJUDI CUVAJTE SE! :cheers:

Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites

U koliko je sati to bilo, ja sam danas svraćao tamo i bio nekih pola sata oko 1-pola 2 i bilo je murije na svakom ulazu u blok, izvalio sam da su cimali redom ove trgovce koji su dobro natovareni...

Šteta za auto jbg, valjda će da ti isplate štetu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebi ga! :wallbash: Ja tek sad video temu i odusevio se kako je lep i ocuvan auto i kad sam dosao do kraja teme smorio se... ali dobro nije bas toliko strasno koliko sam shavatio. Stvarno, auto je za svaku pohvalu, sto se kaze "casa" :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A stvarno je Lybra ko sunce.

Steta. :no

Sad krece bazanje po otpadima, jurnjava sa majstorima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dan posle :D ... vrat i dalje boli :wallbash: ,Lybra je stvarno minimalno ostecena ;) .

Sto se tice pitanja...udes je bio u 15h,a stetu ce naravno da isplate :whip: ! A otpadi i majstori otom potom :beer: ,prvo ja da odem na par masaza :lol: .

DSCN4788.jpg DSCN4792.jpg

DSCN4794.jpg DSCN4797.jpg DSCN4798.jpg

DSCN4799.jpg DSCN4803.jpg DSCN4804.jpg

Slike udesa cu okaciti veceras... :beer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E do qrca.Nemoj se nervirati cuvaj zdravlje,sredice se sve to ima libra da sija u punom sjaju kao pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mracni januar za lybre :wallbash: jbg kolega tebe su stigli a ja sam stizao druge :whistle:

Ne sekiraj se kolega sredicemo sve :coffee:

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno da ce se sve srediti! :beer:

A sto se tice naknade materijalne i nematerijalne stete nista necu da mutim,kako bude neka bude! :beer:

Niti cu da izvlacim neku lovu iz ovog sranja,a ni njima ne predlazem da me nesto zavlace! :cheers:

Evo slika... :blink:

Image130.jpgDSC00051.jpg

DSC00050.jpgDSC00047.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ne valjaju ovi italijanski automobili, to ima tanak lim... :realmad:

proso si odlicno, zao mi je lybre ali sredices ti to ne sumnjamo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas steta zbog celokupne situacije, ali sto kaze Integralac dobro si i prosao kako je moglo da bude... Inace, ovo je 300m od mog stana.. Sredice se sve, vazno je da si ti dobro. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo obnovimo diskusiju.... :lol:

Radilo se sledece:

-sredjena steta od sudara,sve lepo odradjeno nista se ne primeti,cena 250 evra. (osiguranje isplatilo 400 evra :lol: )

-vracene letnje gume i kupljene cetiri celicne felne za zimske gume,cena 80 evra. (jbt. bilo 12 montza-demontaza :blink: )

-zamenjen stabilizator balans stangle,cena 10 evra (preko sitnih neravnina je lupao... :blink: )

-zamenjen neki semering kod menjaca posto je malo pustao ulje,cenu ne znam (tu kao imam neku "garanciju" pa cemo videti sta ce biti ;) )

-zamenjena jedna sijalica stop svetla i dolio malo vode u akumulator,cena 2 evra. ;)

-malo odvrnuo klimu da isprobam,nisam je palio nekoliko meseci,duva i ladi ko besna! :ice:

-i za kraj napunio rezervoar,cena 70 evra! :wallbash:

-jos samo ostaje ovih dana da odradim "brijanje alkantre" i to mu je to! :thumbsup:

Evo slika "gospodjine guze" i celicnih felni... :welcome:

DSCN5147.jpg DSCN5148.jpg

DSCN5150.jpg DSCN5151.jpg IMG0023_A.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo,lepo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam tek video da nisam slikao moje "srecne" opanke bre! :thumbup:

Sa mnom su od kad sam polozio,ovo im je treci auto,inace su kupljeni jos pre 40 godina,deda ih je isto nosio u svoja tri auta,pa ih preneo na mene! :thumbup:

dan25.jpg dan26.jpg

Jedno vreme sam nosio i ovo :lol:

dan27.jpg

Jednom prilikom sam zatekao nalepnicu "pravda za urosa" po sred soferke,tako da sam iz bezbednosnih razloga ostao samo na opancima! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je Lybra iz zemlje mode,morala je veceras da skokne do "fesn autlet parka"! B)

xxx1040.jpg

Sutra svi u Indjiju! :cheers:

http://www.blic.rs/Vesti/Reportaza/317765/Raj-za-kupoholicare-Reporter-Blica-prvi-usao-u-autlet-u-Indjiji

p.s. izvinjavam se za kvalitet slike,a moderatorima sto sliku nisam okacio preko "post image" pa nek oni to srede. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam vec uzeo karavan,valja iskoristiti njegove potencijale! :smoke:

IMG0030_A.jpg

Mogu vam reci da sa ovih 270 litara vode i dva putnika sa skoro 200 kila,auto ide sasvim lepo po fruskogorskim putevima,samo malo jaci gas i nema frke! :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili neka vatrena vodica

Nisam ja neki ljubitelj "vatrene",ja sam vise za pivce! :cheers:

E Aleksa, gde je tačno taj izvor gde se sipa voda, kod manastira?

Paa da,na putu za manastir. Kad sa puta Vrdnik-Jazak skrenes na put za manastir Jazak,posle jedno 400 metara sa leve strane je izvor,ne mozes da promasis!;%29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prodje prva godina druzenja sa Lybrom,ja apsolutno prezadovoljan! :guitar:

Jedina zamerka je potrosnja,kad bi trosila litar,litar ipo manje bilo bi pefektno,al resicemo i to kad ugradim LPG! :guitar:

Evo malo slika iz seoskog turizma... :smoke:

DSCN5179.jpg DSCN5180.jpg

DSCN5184.jpg DSCN5186.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksa mnogo lep autić, sinoć sam sa ortakom gledao (lagano ga zagrevam za Lybru) i iznervirao sam se kad sam video čukanje. Drago mi je da si je vratio u fabričko stanje. Btw moje felne sa zimskim setom su identične kao tvoje, sledeće zime slikam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...