Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

to mozda na manje kvalitetnim folijama... postoje i folije koje imaju garanciju 5-7 godina za takve stvari ... thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih isto krov i retrovizore folijom u orange boju,jel zna neko cenu?

sorry za off

edit:zvao sam foilart kazu imaju vrhunsku neku foliju 120 eura bi izaslo krov i retrovizori

Edited by vasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farbanje je najbolje al nije jeftino, a 120e za krov je previse.... Ne znam sad ni dal cu da radim, nalepio sam vizir u boji auta pa neide nikako jedno s drugim..

Photo0327.jpg Photo0331.jpg

Sta je po vama lepse? Crn krov ili vizir ?

evo jos par novijih slika

Photo0321.jpg Photo0324.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se mene tice,ne svidja mi se sivi vizir, ja sebi planiram da napravim vizir od crne folije za zatamnjivanje da bude proziran,i crni vizir se najbolje slaze sa crnim krovom jer Puntu daje daleko skuplji izgled :) a tako stavit vizir koji nije proziran i smanjit vidno polje,to je meni jeftin fazon bas :/ i glup,al eto da si blize,ofarbao bi ti ja krov za dzabe samo boju da kupis,jer ja se amaterski bavim lakiranjem,mog Punta sam lakirao sam,i krov crni i sve,jes da sam ga malo duze radio i mucio se al je ispao ko staklo ;)

savjet,makni sivi vizir,stavi crni prozirni,iznutra ga nalijepi da nije napadan,tako sam ja nekad imao kad sam vozio Bravo,a krov u crnu sa sto vecim sjajem i ima da bude ko bombon,pogotovo sto imas crne felme :)

sorry za off topic,al evo da pokazem kako sam ja bio napravio vizir na svog ex Bravo-a,kojeg sam prodao :(

tuningmy.jpg

takav cu isti na Punta da napravim ubrzo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam takav crni al sam ga odlepio, nije mi se svidjao, i dosta ljudi fura tako...ne smanjuje vidno polje samo stiti od sunca ,jedino nekad bude gimnastika na semaforu :thumbsup: Crni krov sam dugo planirao da uradim al ne znam, ovako uzivo meni izgleda bolesno...u dilemi sam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim ta folija nije providna,smanjuje vidno polje :) ne znam, kako hoces, tvoje auto-tvoja stvar,al sto se mene tice, takve tapete bas ruzno stoje i auto s njima djeluje tranjavije, narocito iznutra :)

Moj predlog ti je crna folija providna i ako si u mogucnosti uradi carbon preko krova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko da ti treba da gledas u nebo dok voizs?:) I ja sam mislio kao i ti da ce biti ciganija, al veruj mi uzivo kad vidis bas dobro izgleda ;) A karbon necu sigurno, samo sjajna na krov ako budem radio...da izgleda kao panorama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno da smanjuje vidno polje ali to je pozitivno, jer ono što ti ostane u vidnom polju vidiš bolje i oštrije, oči se manje zamaraju itd. A i šta ima da gledaš grane, ptice i avione :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ i semafore i ostale gluposti... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je tacno,ali crna providna je zakon :) i uopste ne valja ako nije providna :D

a semafore,ko jos to gleda :) ima da budes najbrzi na svakom semaforu,vazda ces prvi kretat :) i energicno ubacat u rikverc kad ti zasviraju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam slike kada sam pre godinu ili vise pokusao uz pomoc ortaka da zalepim foliju, ispalo je ocajno sto se i vidi, ali izdaleka kad se gleda ne vide se brljotine pa izgleda dobro

Photo_0175.jpg

U medjuvremenu zamenjen ceo set kvacila (pojeo chip), vise ne kliza lamela,menjac kao kroz sir ide... Ofarbani retrovizori u sivo, opran i voskiran pred zimu

photo0374_001.jpg Photo0373.jpg photo0376_001.jpg

Zimski tockovi, (celicare sa stila, ratkapne sa GP, gume 195/50/15 michelin ), auto je malo podignut u slucaju snega (slike su opet s telefona jbg):

Photo0487.jpg Photo0489.jpg

I evo uvece kako svetli tabla :)

Photo0346.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican JTD, tabla mi se svidja posebno, a ni te rotkape za divno cudo nisu lose,bas mu lijepo cuce :thumbsup:

i vidim skinuo si sivi vizir,svaka cast! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane23: to je tako samo na slikama :p Ne znam smorile me, razmisjao sam i da ofarbam centralni deo u neku drugu boju...Mada ce biti druga prica kad legnu distanci i kad ga budem ukucao kako treba pozadi (sad nemoze vise, izvadicu onaj navoj za stelovanje na kojem stoji opruga,tu bi trebalo da bude jos 2-3cm)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo par novosti

Opran motorni prostor

xxx9835.jpg

Kozni volan i centralna konzola iz HGT-a (bice montirani za koji dan)

xxx9836.jpg

Felne ispolirane

xxx9837.jpg

punto je spusten do crne zemlje sad,sl nedelje slike sa fotoaparata pozzzz :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeah,yeah...go,go,go kosta :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima kad namontiras volan da li treba jos nesto (tipa da se resetuje komp i slicno) ili se samo turi i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...