Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav, evo da predstavim mog punta, motor 1.9jtd 2003 godiste, klima airbag..

Spusten je sa FK gewindama,felne 16x8.5 gume 195/45 distanceri pozadi 5mm.

Zatamnjena su sva stakla sem soferke,pragovi+kacket od sportinga, i stopovi su od novijeg punta mk2b

Sto se tice motora, radjeno je chip(remap) i to je to (~120ks)

Photo0090.jpg Photo0095.jpg

Photo0104.jpg Photo0112.jpg

Photo0122.jpg Photo0162.jpg Photo0169.jpg

Photo0293.jpg photo0296.jpg Photo0303.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel si razmisljao da mu i pozadi stavis diskove ? Mnogo bi lepse izgledalo,a vidjao sam ovde na forumu da su to ljudi radili. Inace bas mi se svidja :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohvale za izgled auta, e sad gore pominjes da je radjen chip, jesu li radjena neka merenja ili je to ovako odokativno 120 ks? :) Mislim punto ide odlicno i sa fabrickim motorom, a mogu da zamislim kako ide kad je malo friziran. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto ti je bolest :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je perverzija. A sto se tice diskova nije neka velika investicija a poboljsanja ces dobiti veciom na rucnoj kocnici sve ostalo je slicno :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na izgled slican mom, samo ima mnogo vise, dosta je spusten za moj ukus i pretpostavljam da si sekao plastike unutra da napakujes 16tice? Koliko ti je zatamnjenje, jel te ne cimaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohvale za izgled auta, e sad gore pominjes da je radjen chip, jesu li radjena neka merenja ili je to ovako odokativno 120 ks? :) Mislim punto ide odlicno i sa fabrickim motorom, a mogu da zamislim kako ide kad je malo friziran. :)

Nisam merio,odokativno(~) tj toliko tvrde da se dobije, +35ks.:D Ide fino sasvim, veelika je razlika u odnosu na fabriku,a trosi jos manje :thumbsup:

Na izgled slican mom, samo ima mnogo vise, dosta je spusten za moj ukus i pretpostavljam da si sekao plastike unutra da napakujes 16tice? Koliko ti je zatamnjenje, jel te ne cimaju?

Bice uskoro MNOGO nizi :) Za 16ice nije problem nikakav samo se malo iscimas... Folije su 75% , nisu me nesto smarali,uglavnom spustim prozore kad ih vidim...

I drago mi je da vam se svidja auto !!! :thumbup:

Stavicu jos slika kad ga uslikam kako treba, ove su lose s telefona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan Punto, sjajno spušten, felne vrh :)

Živo me interesuje kako ide sa čipom, mogli bi probati jednom malo da se potegnemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima 270Nm, ali na kojim obrtajima... Neću sad da ispadne da ti ja nešto solim pamet, jer naravno ti vozi kako misliš da treba, ali ono koliko ja znam o motorima takav stil vožnje nije dobar. U petom stepenu prenosa na toj brzini ne znam da li motor radi iznad 1100 obrtaja... Mnogi sklopovi motora se pri tim režimima naprežu mnogo više nego što bi trebalo, najviše trpe ležajevi...

A da te pitam, gde si nabavio FK gewinde? I uopšteno kako si došao do FK, pošto i ja imam fk vešanje(klasično). Imao sam problem oko nabavke tih amortizera kada su produvali, sada su mi i zadnji pri kraju pa lagano gledam kako da ih na vreme nabavim.

Pozdrav! Sve najbolje! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od nadrkanijih puntica na forumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima 270Nm, ali na kojim obrtajima... Neću sad da ispadne da ti ja nešto solim pamet, jer naravno ti vozi kako misliš da treba, ali ono koliko ja znam o motorima takav stil vožnje nije dobar. U petom stepenu prenosa na toj brzini ne znam da li motor radi iznad 1100 obrtaja... Mnogi sklopovi motora se pri tim režimima naprežu mnogo više nego što bi trebalo, najviše trpe ležajevi...

A da te pitam, gde si nabavio FK gewinde? I uopšteno kako si došao do FK, pošto i ja imam fk vešanje(klasično). Imao sam problem oko nabavke tih amortizera kada su produvali, sada su mi i zadnji pri kraju pa lagano gledam kako da ih na vreme nabavim.

Pozdrav! Sve najbolje! :thumbsup:

Ne vozim ja tako, nego si pitao da li proklizava lamela pa sam ti zato napisao.

Citao sam negde da je neko pominjao da su mu procureli amorti jos odavno,kad sam ih trazio po netu :) gewinde sam narucivao iz Nemacke, jer ovde ih nema nigde... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam morao da zamolim prijatelja da mi ih donese iz Nemačke, i stvarno šteta što kod nas nemaju predstavništvo,jer mislim da im je odnos cene i kvaliteta odličan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

FK proizvode mozete kupiti u TAXI BAR-u u bosni tacnije u Gradisci,a imaju i varijantu slanja

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahhahha nista bez crnog krova :thumbup: Ako ima neko da preporuci nekog u BG? I ako zna neko cenu otprilike za krov,obicna sjajna folija...Mene su bas jeftino izasli amortizeri, bili na popustu nekom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam iz Crne Gore pa ne znam za BG :) na mog Punta sam izlakirao krov u lak crnu + bezbojni lak,i tako je najbolje i najkvalitetnije :)

a nije ni folija losa,ali crna boja privlaci sunce pa brzo pukne folija i skupi se :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...