Jump to content
FAS Goran
gasha

Ima li na forumu pecaroša?

Recommended Posts

Pa zabacis pecaljku i ostavis je naslonjenu da ne umaras ruke . Za to vreme radis nesto drugo . Ja bih  voleo ici da pecam , ali otom potom...  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pecam aktivno vec 4-5 god...

 

Najvise forsiram varalicarenje vestackim mamcima... (mada u lepo vreme uz kampovanje od i po par dana,zabacim dubince+plovak)

 

Juce sam bio na pecanju u Ivanovu (ivanovacki dunavac-rukavac kako ga ko vec zove). Pocetak mog pecanja je bio jos sa 6-7 godina sa sada vec pokojnim techom,pecao negde do posle srednje skole... Pa sam imao pauzu od nekoliko godina,da bi me moj zet i shurak ponovo navukli pre 4-5 god :unworthy: Meni je pecanje bukvalno anti stres terapija i jos svasta nesto u glavnom pozitivno...

 

Ako nas ima dosta iz Bga ili blizine mozemo da organizujemo neko masovno pecanje (rostilj,pivo) najmanje pecanje :laughing: :laughing:  samo da je pored reke... I naravno da otopli malo...

Ako je neko za bacanje varalica a da je iz bga opet mozemo praviti kombinaciju :smoke:

 

Pozz i Bistro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci tako, pecate a mene ne zovete, a?

Ja sam te zvao letos kad si bio na jezeru da svratis :p

Kod Golupca mozes da vatas sta ti je volja, samo ako imas opremu, rostilj i pivo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to sam i radio, zato nisam stigao do tebe ;)

Moze da se desi ovo leto da napravim malu ekskurziju niz dunav i taman da se vratim preko Zajecara da vidim tu pivaru kakve u Srbiji nema, i da vidim tog Stila kakvog na Balkanu nema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eo jedna stara pesmica pecaroska od bed kopija,pesma je njihova a slicine moje i ortaka :)

 

 

I jedan klipcic sa takimcenja na adi isto moje delo :)

 

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se pridružim! :) Nisam imao pojma da ovakva tema uopšte postoji ovde.

Pecam nekih 18 godina...nisam ni amater,ali ni profesionalac. ;) Ranije sam išao po otprilike dva-tri puta mesečno.a ove i prošle godine zbog ženidbe,a i prinove...bio sam samo nekoliko puta! Mada zbog privatnih problema,a i želje koja je u međuvremenu porasla moraću ubuduće bože zdarvlje ponovo ozbiljnije da se posvetim pecanju!Tako da sam tu za razmene iskustava,savete,pitanja...obožavam pecanje i sve što ide uz njega!Ali možda najviše jutarnju kafu leti...u nekoj lepoj prirodi...uz izlazak sunca...uz zvukove cvrkutanja ptica i lupanja ribe po površini vode! :D I zato najviše volim kampovanje...što duže to bolje...nema boljeg leka za sve tegobe,a pogotovu živce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio sa surencetom sad u subotu na Tamis...

 

Malo dominirali da varalice palo par bucova i 1 smudj !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da odem na vodu pod hitno!Da li se možda na Tamišu javlja štuja?

 

Ako neko zna da li i gde fino radi sada štuka ili smuđ...bio bih vam zahvalan...da se oslobodim malo prekomerne doze stresa!?  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo stuja,bolje juriti smukija i bucova na Tamisu...Naravno na varalicu...

 

Mada ja taj dan kad sam bio video sam zilion plovakrosa sa balerinom i kederom niko nije navatao stuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta instalacija u jesenje jutro ;)

 

veljimir.jpg
 

veljimir.jpg

 

Eo jos neka :

 

yo_Vx_EYamy_Sn_AKyo_Pciko0q_Ctq_Ul_2f_B_

 

SRE279_P_cbtm30gpw_TAgzw3o_T6_PEci_MNp_K

 

1_SC8x6_SFD4_KAKPf6_XA_smttwzx_Luay_EKc_

 

IMG_7687.jpg

 

IMG_7714.jpg

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...