Jump to content
FAS Goran
gasha

Ima li na forumu pecaroša?

Recommended Posts

ja sam bio samo jednom, proslom veku,thumbdown.gif,i ubili me komarcirealmad.gif,a icici u ovom veku, nadam se.Vojce da li bi me vodio hoce i direktor(debeli)welcome.gif

mozecoffee.gif?

Uvek!!! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio malo u Tomasevcu na brani, ni pipanja...pojeli sarance od 2,5 kile kupljeno prethodnog dana na zemunskoj pijaci, lepo ispalo u tanjiraci... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ozivimo malo ... :D

Nedavno sam imao priliku posle duzeg niza godina da intenziviram ovo zadovoljstvo sa relativnim uspehom ali sa dusom punom uzitaka !

Nije nista specijalno, sto i nije neki nedostatak, vec je taj deo prirode gde jako retko kroci neko ljudsko bice. Uz manje napore dolazi se u deo netaknute prirode , pomalo zaboravljene. Moz'te misliti !

 

IMAG0123.jpg IMAG0122.jpg

IMAG0121.jpg IMAG0118.jpg IMAG0119.jpg

IMAG0125.jpg IMAG0120.jpg IMAG0127.jpg

IMAG0126.jpg IMAG0124.jpg IMAG0128.jpg

IMAG0130.jpg IMAG0131.jpg

 

Malo hrane za dusu a potkrala se neka i sa mezimcem uz tel. egzibicije. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem stalno kod mene ovde na reku, bio sam i u cetvrtak ali je bas slabo bilo, nije vise to to, a i fali mi punto za pecanje, nece stilo ni metar sa asfalta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ozivimo malo ... :D

Nedavno sam imao priliku posle duzeg niza godina da intenziviram ovo zadovoljstvo sa relativnim uspehom ali sa dusom punom uzitaka !

Nije nista specijalno, sto i nije neki nedostatak, vec je taj deo prirode gde jako retko kroci neko ljudsko bice. Uz manje napore dolazi se u deo netaknute prirode , pomalo zaboravljene. Moz'te misliti !

 

IMAG0123.jpg IMAG0122.jpg

IMAG0121.jpg IMAG0118.jpg IMAG0119.jpg

IMAG0125.jpg IMAG0120.jpg IMAG0127.jpg

IMAG0126.jpg IMAG0124.jpg IMAG0128.jpg

IMAG0130.jpg IMAG0131.jpg

 

Malo hrane za dusu a potkrala se neka i sa mezimcem uz tel. egzibicije. :D

Auto ti je mnogo lep <3 bas takav ja zelim samo crni . Sto se same prirode tice i ja volim da tako idem na dalje ture , pa kada budem kupio auto , ponesem i mountain bike u njemu i uzivancija do mile volje . Ako volite takve avanture ja sam uvek za dogovor 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preferiram lepsu polovinu ... :p:D

 

p.s.

Mi smo navikli da se salimo na forumu pa se nadam da ces se uklopiti ?!

U bre koliko sitna slova jedva procitah :D  Sta ti je bre Mijailovicu, jer ti nosis neka ultra giga mega sociva mozda? :geek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja problem da se uklopim ukoliko drustvo nema problem da mene prihvati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Filip, ako hoces da se uklopis sa kolegom Mijailovicem i samnom, moraces da udjes sa makar po jednim Zajecarcem :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada su meni prvi put da lipecaljke u ruke , bio sam mali . I tada sam tako upetljao te pecaljke, da se napravilo klupko zamrseno . Otpetljavali su ih pola dana , ali bukvalno . Od tada , ja pecaljke nisam imao u rukama . Deluje zanimljivo to pecanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kao klinac baš imao fobiju od udica pošto je komšija na pecanju previše zamahnuo i drugog komšiju poprilično pocepao po licu udicom.

A i nemam nešto živaca za to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...