Jump to content
FAS Goran
nsgaghy

Stilo JTD / MJet - glasno zviždanje

Recommended Posts

Znam na koje crevo mislis, video sam kuda prolazi kada se smota tocak. U svakom slucaju idem u servis u subotu na detaljnu proveru i analizu pa cu na taj nacin verovatno i resiti problem (to mi je prvo proslo kroz glavu sa selnama i crevom). Hvala na savetima :) i necu biti lenj :D

@underground

JTD je i u pitanju, Stilo 85kw.

Edited by Kejd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno cujemo se u subotu cim saznam da li je to u pitanju. :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Edited by Kejd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas resen problem, gornje crevo, odnosno plastika od usisa pa ka intrekuleru je pukla a rupa bila taman da prst stane...sada nema sistanja auto mislim da bolje vuce a potrosnju cemo videti vremenom da li ce smanjiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nemam para, plata mi kasni bas fino :(, nisam mogao da investiram u novo crevo pa sam na preporuku mojih iz servisa zavario moje postojece. Umesto skoro 6500din sa sve rukama ja sam prosao za 1700din. Znam da to nije bas najsrecnije resenje ali neka izdrzi dok se ne saberem sa novcima. A tebi druze hvala na savetima i na pomoci oko cele situacije. :unworthy:

Edited by Kejd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas resen problem, gornje crevo, odnosno plastika od usisa pa ka intrekuleru je pukla a rupa bila taman da prst stane...sada nema sistanja auto mislim da bolje vuce a potrosnju cemo videti vremenom da li ce smanjiti.

Mora da bolje vuče. Nego bio je lik u Kneževcu pravio ta creva za neke male pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imalo ih je i po oglasima za 30ak evropljana sa garancijom ali...situacija je takva kakva je.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/4/2011 at 7:45 PM, nsgaghy said:

Snimak sve govori:

 

Na mom Stilu se javilo glasno zvizdanje, od prvog puta kad se pojavilo - pomalo, pa do ovakvog konstantnog zvizdanja je proslo 7 dana.

Razni majstori (pa cak i ovlasceni servis - Stojanov) sumnjali su na turbinu, i jos ponesto...

Auto nije trosio ulje, potorsnja goriva je bila ista, a nije bilo ni gubitka snage...

Jel neko ima ideju sta bi moglo da bude?

Ovaj post ostavljam ovde samo za slucaj ako neko drugi bude imao slican problem, a sutra, cim prebacim sliku cu da kazem sta je bio problem.

Meni se isto ovako čuje kada ga turiram između 2500 i 3000 obrtaja, ali meni je prestao i da vuče! Gas do daske, a on jeedva ide. Sutra ću da prekontrolišem i creva, a da li može da izgubi i snagu zbog tog dihtunga? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...