Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoperionica STEAM

Recommended Posts

Evo i mene da se upisem na listu zadovoljnih musterija!!!

Svaka cast momcima na brzini i usluznosti, ja sam cak i motorni prostor oprao dana i bez problema upalio i odvezao auto.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to ide sa motornim?

Kod mene je prasnjav, oprao bih ga rado.

Ima li neka slika pre/posle ali u vasoj reziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se motora tice, isto kao i sve ostalo. Para i posle samo krpce da pokupi flekice od pare i to je to. A pritom odmasti sve :thumbup:

Nemam sliku Banetovog motora, ali evo par drugih koje sam radio i pola moje haube :smoke:

hauba1.jpg

motor.jpg

posuda_za_ulje_top.jpg Avgust028.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam sliku Banetovog motora,

Pa i bolje sto nemas ono je bilo sramota pokazivati nekome!!!!

Sad cu rado otvarati haubu da ne strepim da ce iskociti neki vanzemaljac

:unworthy: :unworthy:

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super izgleda, svaka cast.

Nikako bre da dodjem, kao da sam na kraj sveta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova para je bogom dana za pranje unutar haube :thumbsup:

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna novina u Steam-u

Dubinsko pranje i ciscenje kompletnog enterijera (plastika, koza...)

Cena zavisi od velicine automobila tj povrsine koja se sredjuje.

Pozvati za vise informacija i odredjivanja cene.

Okvirno, cene se krecu od 2000, pa navise. B)

P.S. Dubinsko se ne radi parom, vec masinom za dubinsko pranje :D (da ne bude zabune)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se desava sa felnama i odmascivanjem istih, drugar pita, ima OZ Racing GT felnice, ima je neprijatno iskustvo zbog koriscenja nekih hemikalija u jednom servisu kad je prao auto, oljustile su se od tog preparata....

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se desava sa felnama i odmascivanjem istih, drugar pita, ima OZ Racing GT felnice, ima je neprijatno iskustvo zbog koriscenja nekih hemikalija u jednom servisu kad je prao auto, oljustile su se od tog preparata....

:welcome:

Taj drugar je bio kod mene i kod mene su se oljustile te OZ, ali NE od mojih odmascivaca, jer sam odmah posle toga Natopio SVOJE felne sa istim i nista nije bilo, kao i sa 70 drugih vozila do sad.

E sad, sto se tice njegovih felni, one su farbane nekim najjeftinijim sprejem bez ikakve podloge, i 'fairy' bi ih oljustio ili bilo koja puska u perionici!

Inace to sto ja koristim je odmascivac, koji koristim i za skidanje insekata sa kola, a i perem ruke sa tim!

Ako neko ima neku primedbu ili tako nesto nek slobodno kaze, pristajem na svaki test i demonstraciju na svojim kolima!!! Jer ono sto ne sme da se radi sa ovom masinom, to naravno ne radim. Stojim iza svega sto kazem i uradim.

Btw, tom ortaku nisam naplatio pranje, jer je on to trazio zbog felni, iako nije moja krivica, vec zato sto su felne 'felericno' ofarbane!

pozz

@ Dovla

Na sta mislis? mozes i na pp ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim na ovo dubinsko pranje... da ubacimo par reči u prvi post da se vidi čim ljudi dođu... obično ne čitaju celu temu da bi primetili ovde na drugoj strani novu uslugu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se desava sa felnama i odmascivanjem istih, drugar pita, ima OZ Racing GT felnice, ima je neprijatno iskustvo zbog koriscenja nekih hemikalija u jednom servisu kad je prao auto, oljustile su se od tog preparata....

:welcome:

Taj drugar je bio kod mene i kod mene su se oljustile te OZ, ali NE od mojih odmascivaca, jer sam odmah posle toga Natopio SVOJE felne sa istim i nista nije bilo, kao i sa 70 drugih vozila do sad.

E sad, sto se tice njegovih felni, one su farbane nekim najjeftinijim sprejem bez ikakve podloge, i 'fairy' bi ih oljustio ili bilo koja puska u perionici!

Inace to sto ja koristim je odmascivac, koji koristim i za skidanje insekata sa kola, a i perem ruke sa tim!

Ako neko ima neku primedbu ili tako nesto nek slobodno kaze, pristajem na svaki test i demonstraciju na svojim kolima!!! Jer ono sto ne sme da se radi sa ovom masinom, to naravno ne radim. Stojim iza svega sto kazem i uradim.

Btw, tom ortaku nisam naplatio pranje, jer je on to trazio zbog felni, iako nije moja krivica, vec zato sto su felne 'felericno' ofarbane!

pozz

Aha, nisam ni skontao da je kod Vas bio. Culi smo se skoro pa mi je spomenuo kroz pricu. Malo mi je nejasno bilo sve, kako moze da se desi takvim felnama, tako nesto. Znam da se koriste razni odmascivaci koji su neretko agresivni prema odredjenim slojevima zastite i jos gomile stvari... Stalno naucis nesto novo.

Ja imam GT felne na svom automobilu, fabricke, nikad radjene, farbane, peskarene. Svraticu bas da vidim sta se desava, totalno mi je neverovatno da je neko mogao te felne da odradi tako da se oljuste malo agresivnijim prenjem...

Kako god, hvala puno na odgovoru, nadam se da se vidimo uskoro, nece valjda ova kisa dugo, Mozda padne i jedno dubinsko. ;)

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, sto se odgovora tice

A sto je najgore, nije agresivno pranje...

Svrati prvom prilikom, pa cu da ti ispricam celu pricu i pokazem sve ;)

@ Dovla

Mozes da ubacis ovo sto je i u ovom postu o dubinskom, a mozes i da srocis kako hoces ;)

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi jel' valja, ako je ok da brišem ovih naših poslednjih par postova da ne smetaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio do STEAM-a, zatekao sam Johnny-a na licu mesta, imao sam srece pa sam uleteo odmah na pranje, ako je ovo sto momci rade pranje :)

Ukratko, pranje parom je zaista fenomenalna stvar, felne oprane koliko sam razumeo "tecnom" parom, ostatak kola "suvom" parom. Momak je iskoristio ja mislim vise od 10 krpa za automobil, znaci pistoljem i parom preko kola, odmah zatim ide krpa, znaci vrh. :thumbsup:

Ociscena ventilacija i klima kao deo standardnog paketa, odusevilo mej kada sam video kako para izlazi kroz otvore klime i grejanja. :thumbup:

Jos jedna stvar koju bih naglasio - tice se pranja felni, posto sam spomenuo da je momak imao problem da felnam, tj. oljustile su se bile od sredstva koje momci u STEAM-u nanose na iste. Gledao sam ceo postupak, sve 4 felne su naprskane sa tim, nakon toga su isprane parom i APSOLUTNO NIKAKVIH anomalija nije bilo, dakle nije bilo ljustenja, otpadanja, guljenja boje, kako god.

Znaci apsolutno bezbedno, ne znam sta je unutra ali tecnost momentalno svlaci sa sobom masnocu i prljavstinu. Kako sam spomenuo problem koji je momak imao kod njega, uzeo je i prsnuo na svoja kola ono sa cim je prskao tockove. Znaci nista, samo je iscurelo sa slojem prasine na sebi, nikakvo ostecenje.

Uglavnom, ko nije probao, zaista treba da poseti STEAM, usluga je vrhunska, kao i Johnny, decko je zaista prva liga.

Svaka preporuka. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzoni koliko je pranje motora parom? a koliko dubinsko pranje enteriera bez neba i patosnica? sa popustom za clanove ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moras da naglasavas 'parom', drugo nemam :yes

Pranje motora 300

A za enterijer bi morao da vidim, pa da ti kazem.

Ali od 1500-2000 pa nadalje.

A popust vazi samo za komplet pranje spolja, unutra (usisavanje i brisanje i za dezinfekciju klime i ventilacije)

A za ostalo nema popusta zato sto su vec niske cene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redakcija Revije SAT Plus je bila u poseti 'Steam-u' i napravili su reportazu o svemu, sta i kako se radi, dobrim i losim stranama itd.... O tome mozete vise procitati u ovom izdanju (26. oktobar) SAT Plus-a ;)

btw, u tekstu se nigde ne pominje Steam i nema ni adrese, kontakta i bilo cega zato sto nije placen tekst tj. oni su mene zvali, ne ja njih. I samim tim je tekst napisan apsolutno objektivno, bez mog uticaja.

A ko je bio u 'Steam-u' prepoznace garazu 8)

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas kod Johnny-ja i bas sam zadovljan pranjem. Cak ni u spostvenoj reziji nisam uspeo ovako dobro da operem auto, a potrosim sigurno duplo vise vremena. Po meni vredi svaku paru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

Novi 'zimski' cenovnik u 'Steam-u'

Komplet pranje: Putnicki i karavani (Spolja, unutra i dezinfekcija klime/ventilacije) 500din

Clanovi kluba sa validnom clanskom kartom zadrzavaju pravo popusta od 20% (400din)

Dzipovi (Spolja, unutra i dezinfekcija klime/ventilacije) 600din

Clanovi kluba sa validnom clanskom kartom zadrzavaju pravo popusta od 20% (480din)

Takodje i za dubinsko pranje:

2000din za putnicka vozila i karavani (sedista, tepisi, plastike) za clanove kluba -20% (1600din)

2500din za dzipove (sedista, tepisi, plastike) za clanove kluba -20% (2000din)

Edited by Johnny B lude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je pristupacnije i nadam se da ce doneti jos vise posla nego do sad.

Imam predlog za zimsko pranje, da nabavis pushku jer je zimi potrebno isprati i kosheve i malo odozdo, zbog soli...

Za dubinsko nemam rechi, mislim da ta cena nema konkurenta, a sa clanskim popustom i malim autom dobijamo za 2000 najkompletnije pranje (spolja + dubinsko).

Kad kupim auto dolazim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...