Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
ivanneko

Brava 1.4 - prevelika potrošnja plina

Recommended Posts

dakle, nakon voznje po gradu od 65 Km auto se ugasio...15,4l potrosnja po gradu, uz naravno maximalno pazljivu voznju..katastrofa..s tim da sam sad prvi put primeti ojedan fenomen, da mi pokazivas kolicine plina u boci nije ni dosao do poslednje crvene tackice na kojoj sam po obicaju vozio oko 20km, sad je umro totalno a jedna zelena je sijala..a ja se majmun ponadao da sam napokon resio potrosnju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo da ti pomognemo mozemo ali vrlo tesko jerbo auto mozemo da vidimo samo na slici. Ti verovatno ocekujes da ti kaze neko da zamenis samo jedan deo i da resis sve svoje probleme... A to ne moze tako...

Ajmo sad izpocetka...

Kako ti auto radi na benzinu ako uopste radi na benzinu?

Druga stvar proveri proveri kako je uzet signal sa lambda sonde?

Treca stvar za taj motor je sasvim normalna potrosnja oko 12 l plina kad je sve ustelovano...

Trenutno probaj da pozajmis negde lambda sondu i da probas kako ce auto da radi tad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na benzinu radi odlicno, rekao bih perfektno..za ostala pitanja nemam odgovor jer ne znam ni sta su te sonde itd...a sto se tice "normalne" potrosnje za taj motor u tom slucaju ce da ide na oglas, jer jedino moj motor od svih ovde na sajtu ima tu "normalnu" potrosnju od 12 litara, hvala svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti objasnim... Kad je u pitanju potrosnja ljudi su veoma sujetni i uvek preuvelicavaju podatke tj. Moj auto trosi najmanje od svih a to sto sam ja naveo je realna potrosnja kod venturi uredjaja koji ti imas... Na forumu imas precizno upustvo kako da nastelujes plin ja ostavio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na trudu, ali kad bi mi bar trosio tih 12l...meni trosi 16-17 po gradu , a van grada 15!!! prilozio sam sve informacije koje ste trazili, slikao svaki deo koji ste trazili i nista mi ne preostaje nego da prodam auto pa nek se neko drugi pati sa njim...prosao sam 3 majstora i ne vredi, sad mi preporucuju nekog majstora u severo-zapadnoj vojvodini blizu subotice (necu da reklamiram nikog) kao najboljeg i poslednju sansu, ali mislim da je i on bespomocan...hvala jos jednom svima....ponosni vlasnik visokoturazne masine sa potrosnjom dostojne Bernija Eklstona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...