Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
shone sd

Fiat Bravo 1.6

Recommended Posts

Zdravo, ja sam Nenad iz Smedereva. Vec neko vreme sam na forumu, nikako da okacim slike. Moj bravisimo je 1.6 16v, 76kw, 1998 godiste. Kod mene je poslednje cetiri godine i prezadovoljan sam. I kod prethodnog vlasnika je bio dobro odrzavan, covek se maltene rasplakao kad mi je kljuceve davao i mogu da kazem da sam imao srece pri kupovini. Auto je lepo ocuvan, nije udaran, nije farban, enterijer je u odlicnom stanju...

Auto ima standardnu opremu, klimu, 2 air baga, ABS... Ima ugradjene xenone. Felne su 15-ice, gume 50/195.

Da ne duzim, nema tu sta mnogo ni da se pise, ne predtavljam neku retku masinu :yes

Jebi ga, na auto putu mi otpade mrezica sa maske, eto prvog minusa za fotke!

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo ocuvan Bravisa.Sve pohvale za izgled :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala sija covece, ta hauba kao da nije crne boje vec kao da je to neko ogledalo :thumbsup:

Cime si voskirao auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je teget boje!!! Nije crn!! :thumbup: Vec duze vreme koristim Arexons vosak. Pakovanje je vrlo izdasno i nije skupo, nekih 550din. S obzirom da je tecni, da ima pumpicu, lako se nanosi i mozes sa njime da isteras 6-7 voskiranja, zavisi kako nanosis. Savet: kad ga poprskas i razmazes krpicom, pusti da se osusi da ne bi ostajali tragovi i da ne bi morao duze da trljas. Kad je suvo, ide ko po loju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i dalje ubedjen da je crn :rofl:

Moracu da probam taj vosak, hvala na savetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar bravisha,kao chasha.... ista boja kao i moj.... tj isti kalup sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo, smederevac, pa mozda se i znamo bre. Iz kog dela grada si, mozda sam ti i vidjao auto? :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo pa moguce sve je moguce,nije moj neshto nabudzen da bi ga zapamtio,mozda me cujes sa extra muzikom i kvalitetnom :) he he ja sam kod ekonomske-2 lipska :) nisam jos predstavio svoje vozilo krijem ga od ochiju javnosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, ja sam Nenad iz Smedereva. Vec neko vreme sam na forumu, nikako da okacim slike. Moj bravisimo je 1.6 16v, 76kw, 1998 godiste. Kod mene je poslednje cetiri godine i prezadovoljan sam. I kod prethodnog vlasnika je bio dobro odrzavan, covek se maltene rasplakao kad mi je kljuceve davao i mogu da kazem da sam imao srece pri kupovini. Auto je lepo ocuvan, nije udaran, nije farban, enterijer je u odlicnom stanju...

Auto ima standardnu opremu, klimu, 2 air baga, ABS... Ima ugradjene xenone. Felne su 15-ice, gume 50/195.

Da ne duzim, nema tu sta mnogo ni da se pise, ne predtavljam neku retku masinu :yes

Jebi ga, na auto putu mi otpade mrezica sa maske, eto prvog minusa za fotke!

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

Eeeee, auto je od danas na prodaju!!! Auto je u odlicnom stanju, kod mene je pune cetiri godine i malo vise. Redovno je odrzavan, mazen, pazen, ulje je menjano na svakih 7000km, a od krupnijih stavki menjan je hladnjak,termostat, mali hladnjak, klima je servisirana, trapovi su ispravni, ima kayaba amortizere skoro menjane, auspuh kompletan (jos je pod garancijom, pre mesec dana su menjani zadnji paknovi. Nema potrebe za bilo kakvim ulaganjem bar narednje 2-3 godine!!!

Od prvog dana kada je kupljen, do danas, uredno je vodjena evidencija kada je sta zamenjeno i koliko je kostalo i stojim iza svake napisane stavke.

info na mob. 064/179 55 92

Edited by shone sd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, auto je otisao u prave ruke i to kod clana foruma.

Niksha, sa srecom, cuvaj mi mezimca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeeee,pa ekstra,to je mog ortaka Mateje,dobar drug,super sto je otisao tu gde je otisao.

On je prodao svoj bravo,pa opet kupio bravo. :rolleyes:

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...